Logo
Perkusní pady

Korg Wavedrum Oriental

Perkusní pad / HN115385
Dynamický perkusní syntezátor

Limitovaná edice WAVEDRUM ORIENTAL poskytuje masivní přísun populárních, jedinečných a věrných arabských perkusních zvuků, všechny perfektně hratelné, od dynamických rim shotů, až po reálný povrch blány.

Arabské perkuse – nepostradatelné pro břišní tanečnice, etnickou hudbu a další populární žánry – vděčí svým groovům a exotické atmosféře nejen za nezápadní hudební teorii a jedinečným technikám hry, ale také konkrétnímu zvuku specifických perkusních nástrojů, včetně následujících - darbuka; riq, def a tar, dokonce i bendir. Úhoz na tyto arabské perkusní nástroje je mimořádně jednoduchý, přičemž jsou schopny vyjádřit širokou paletu zvukových barev, což je jeden z podstatných požadavků pro hru těmito nenapodobitelnými arabskými zvuky. WAVEDRUM se vyznačuje svou revoluční technologií syntézy a rozhraním, které umožňuje uplatnění přímého fyzického kontaktu při hře, takže je ideálním nástrojem pro kopírování a vyjádření přesně toho, jak má arabský zvuk vypadat.

K výbavě populárního WAVEDRUM, nový WAVEDRUM ORIENTAL přidává celou řadu algoritmů a PCM vzorků, určených pro arabské perkuse. Všechny tyto zvuky věrně simulují specifický způsob, jakým je zvuk ovlivněný v jemných nuancích herní techniky a polohou úhozu na akustický nástroj – např. Darbuku, která má jednu kůži, Riq který má kůži a zvonečky, a Bendir s dvojitou kůží. Počet presetových programů byl zvýšen z předchozích 100 na současných 150. U těchto 150 user programů, si můžete vybrat z celkových 300 variací. Také vzhled nástroje doznal změn. Bílé tělo, připomínající kvalitní keramickou darbuku, doplněnou hlubším, ráfkem v barvě červeného vína, sugestivně vypovídá o bohatosti arabské kultury.

Jako posel standardu nových hudebních směrů, nebo perfektní nástroj perkusionisty, který hledá širokou paletu zvuků, nabízí WAVEDRUM ORIENTAL možnosti, jež odpovídají jak tradicím, tak vaší kreativitě.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt již není v prodeji.
Tento produkt neobsahuje žádné parametry.
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky