• .

  Před 5 dny koupil zákazník

 • .

  Před 6 dny koupil zákazník

 • .

  Před 6 dny koupil zákazník

 • .

  Před 6 dny koupil zákazník

 • .

  Před 9 dny koupil zákazník

 • .

  Před 9 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  KORG ZERO8

KORG ZERO8

ZERO8 - Mixážní pult | HN099373

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • PIONEER DJ DJM-S9

  PIONEER DJ DJM-S9

 • PIONEER DJ DJM-900NXS2

  PIONEER DJ DJM-900NXS2

 • ALLEN&HEATH XONE:92 Storm Grey

  ALLEN&HEATH XONE:92 Storm Grey

ZERO LIVE CONTROL MIXER je all-in-one zařízení navrženo pro koncertující umělce, remixové produkce a pro muzikanty pracující s počítačem, digitálním mixážním pultem, audio I/O, MIDI ovladači a efektovými procesory a to vše mají v samostatných zařízeních. Každý kanál může být přepnut mezi zdroji jako CD přehrávač, mikrofon, počítač, nástroj, MIDI ovladač nebo MIDI ovladač + audio pro implementaci moderního způsobu nastavení mixu a to vše se děje jednoduše pomocí FireWire zapojení. Toto Vám dává neuvěřitelně silné a flexibiliní zařízení pro živé koncertování a produkci remixů.


K dispozici jsou dva modely: ZERO4 je verze se čtyřmi kanály, což je verze navržená pro potřeby moderních DJ a ZERO8, verze uspokojující potřeby náročnějších muzikantů s laptopy, studiové remixy a DJ používajících více kanálů.


Mix, uzpůsobený pro digitální a analogový audio signál nejvyšší kvality


ZERO LIVE CONTROL MIX odvádí vskutku profesionální práci s audio. Podporuje 24-bit 48 kHz audio signál s vysokým rozlišením jako standardní a dokáže zvládnout i 24-bit 192 kHz audio signál, srovnatelný s kvalitou zvuku DVD audio. Kromě digitální báze, také analogové komponenty, jako vstupně/výstupní obvody a napájení byly konstuovány až s puntičkářskou důsledností, s ohledem na vysokou kvalitu zvuku. Interní ±18 V napájení dává dostatek prostoru a zaručuje excelentní audio kvalitu. Mikrofonní předzesilovače s ultra nízkou impedancí byly konstruovány Peter Wattsem, letitým designérem četných profesionálních mixů, pocházejících z dílen jeho společnosti Trident Corporation v UK, a který je také šéfdesignérem a viceprezidentem vývojového oddělení společnosti Mackie Designs v USA. Rovněž zdroj má univerzální design, který nevyžaduje AC adaptér, takže zajišťuje profesionálům, kteří tráví život na cestách, bezprostřední práci na nejvyšší úrovni výkonu.


Rozmanitý EQ


EQ selektor byl pojat zcela novým způsobem, nabízí EQ sekci s jedenácti simulacemi různých typů. Pokrývají potřeby v rozsahu od korektivní ekvalizace až k hutnému a tvůrčímu obrábění zvuku, jelikož nabízí nejrůznější odezvy a křivky EQ, charakteristiky filtrů a dokonce modeling izolátoru, který můžete přepínat nezávisle pro každý kanál podle potřeby. Stereo ZERO8 s osmi kanály je soustavou osmi skvělých jednotek (nezávisle pro každý kanál).


FireWire ovládání pro audio i MIDI


ZERO LIVE CONTROL MIX je vybaven rozhraním FireWire, které umožňuje zpracovávat a míchat audio zdroje digitálně, současně s ovládáním MIDI. Přestože ZERO LIVE CONTROL MIX nabízí prakticky vše, co potřebujete (audio převodník, mix, efektový procesor, MIDI kontroler), je celá sestava jednoduchá a představuje mimořádně vhodnou volbu pro mobilní, počítačově založené profesionály.


Součástí je efektový procesor


Jednou z výhod řady ZERO je jeho výkonný efektový systém. U stereo osmi kanálového ZERO8 jsou to sekce Insert efekt, Send efekt a Master efekt. U sekce Insert si můžete vybrat z osmi typů efektů a u sekce Send/Master pak z jedenácti typů efektů, které splňují požadavky živého míchání kdekoliv.


KAOSS efekty nové generace


Stereo osmi kanálový ZERO8 využívá dotykový displej také jako efektový kontroler v reálném čase, přesně jako KAOSS PAD. Můžete tak manipulovat s množstvím efektů, přičemž sledujete grafiku na displeji, což dává uživateli zcela nový rozměr při ovládání. Tento dotykový displej navíc můžete využít k ovládání MIDI a dalších nastavení pouhým dotykem prstu, což nesmírně zjednodušuje editaci příslušných nastavení.


Kompletní MIDI ovládání


Díky speciálnímu SW "ZERO Edit" můžete zcela libovolně přiřazovat MIDI zprávy faderům, knobům, tlačítkovým enkodérům, tlačítkům, přepínačům, a také X-Y padu.

To umožňuje využít rozsáhlé množství hardware z mixu ZERO a ovládat tak SW syntezátory, DAW, efektové procesory a mnohé další. Vzhledem k tomu, že každý kanál mixu můžete přiřadit jiné funkci, můžete míchat audio z počítače na jednom kanále a přitom upravovat MIDI parametry na jiném.


Certifikát pro Traktor® Scratch


ZERO4 i ZERO8 náleží do skupinky vyvolených mixů/kontrolerů s digitálními audio převodníky, které se pyšní Certifikátem pro Traktor® Scratch. Spojíte-li síly SW Traktor® Scratch od Native Instrument a přístrojů Zero, v tu ránu jste schopni ovládat a míchat libovolné signály digitálních medií v počítači nebo notebooku, s využitím stávajícího gramofonu či CD decku, se speciálně kódovanými CD a deskami!

Podle vlastních slov zástupců společnosti Native Instrument, “Produkty, které vyhovují Certifikátu TRAKTOR SCRATCH, jsou mixy špičkové kvality, s integrovanými audio převodníky“. Produkty vybrané pro Certifikaci TRAKTOR SCRATCH, splňují nejvyšší standardy profesionální kvality zvuku a bezeztrátové integrace v sestavách TRAKTOR SCRATCH DJ-ing. TRAKTOR SCRATCH Certifikovaný produkt lze navíc proměnit v kompletní TRAKTOR SCRATCH systém za rozumnou cenu, díky sadě ”TRAKTOR SCRATCH Upgrade Kit.

Zde získáte více informací o Traktor® Scratch a zde se dovíte o tom, co obsahuje Certifikát, nebo sada Upgrade Kit.


Ableton Live® v ceně


V balení dále najdete i Ableton Live 6 Korg Edition. Live 6 Korg Edition umožňuje intuitivně a v reálném čase tvořit hudební dílo na ZERO mixu. Navíc, Live Lite 6 Korg Edition nabízí audio/MIDI nahrávání a řadu editačních funkcí. Za všechny možnosti a výhody této integrace produktů jmenujme alespoň následující: snadné přiřazení SW stop HW I/O a kanálům šavlí, úpravy plug-in parametrů, stejně jako přístup k živému ovládání mapování pouhým stiskem tlačítka.


Třináct plug-in efektových procesorů a dva virtuální nástroje můžete využít na audio/MIDI stopách + další VST/AudioUnits plug-in efekty a virtuální nástroje. Samozřejmě můžete libovolně ovládat mix a přenosy u ZERO, nebo upravovat veškeré parametry virtuálních zařízení. Software dokonce obsahuje několik výukových lekcí v režimu Help, abyste v krátkém čase zvládli použití kontrolerů i vlastního syntezátoru!


Live Lite 6 Korg Edition nabízí řadu nových vlastností, které jsou u Live 6, včetně podpory Multicore/Multiprocessor, presetů Instrument a Effect Racks, Macro ovládání, nástrojů správy Project Management a také nová zařízení, včetně EQ Eight, MIDI Note Length, Dynamic Tube a vylepšeného zařízení Saturator.
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím