Vánoce stíháte :). Info o dodání zde
 • .

  Před 10 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 11 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 13 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 14 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 14 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 15 hodinami koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  KYTARY.CZ Školné 12 lekcí (1 trimestr)

KYTARY.CZ Školné 12 lekcí (1 trimestr)

Hudební škola

Zboží je teď nedostupné
ŠKOLNÉ NA HUDEBNÍ AKADEMII KYTARY.CZ
Kytary.cz otevřely novou hudební školu pro všechny začínající i pokročilé muzikanty. Vybrat si můžete mezi studiem kytary, basové kytary, bicích nástrojů, klávesových nástrojů a zpěvu.

Školné platí na 12 lekcí (1 trimestr) a zaplatit ho můžete pomocí bankovního převodu nebo hotově na prodejnách Kytary.cz.

JAK SE PŘIHLÁSIT KE STUDIU:

1. Objednejte si kurz na eshopu kytary.cz
2. Domluvte si termín výuky na emailu hak@kytary.cz
3. Staňte se hudebníkem :-)

O hudební akademii:
Škola se nachází v pražských Modřanech na centrále Kytary.cz (Mezi vodami 23, 143 00, Praha 4).

Studium probíhá formou pravidelných 50minutových lekcí jednou týdně podle rozvrhu. Skupinová výuka (zkoušky, přípravy na koncerty) podle dohody s učitelem oboru. Škola je otevřena všem (malým i velkým) od 8 let.

Základem výuky je docházka na pravidelné lekce jednou týdně k učiteli. V hodinách se probírá technika hry na nástroj, čtení z not a správné využití znalostí při sólové hře i v kapele. Také se v rámci výuky věnujeme repertoáru všech různých hudebních stylů, vždy s ohledem na konkrétního žáka a jeho situaci. V hodinách jsou též vyučovány základy improvizace v daném hudebním stylu. Velký důraz je kladen především na správné hudební myšlení, slyšení hudby, muzikálnost hry, její vkusnost atd. Výběr notových materiálů, metodiku výuky i její tempo určuje učitel vždy s přihlédnutím k možnostem a situaci žáka (věku, schopnostem).

Výuka je též zaměřena na souborovou hru. Každý kytarista, bubeník, basák, klávesák či zpěvák má možnost vyzkoušet si hru v kapele a v různých hudebních stylech jako pop, rock, metal, jazz, blues, funky, hip-hop nebo latin. Součástí výuky jsou pravidelné koncertní prezentace probraného učiva na školních koncertech pro známé, přátele, rodiny a spolužáky.

Na rozdíl od běžných ZUŠ nejsme vázáni osnovami. Odpadají tak různé pololetní a závěrečné zkoušky či klasifikace a výuka se zaměřuje na to podstatné – něco se naučit a okamžitě prakticky využít. Náplň výuky si vytváříme sami za pomoci učitelů profesionálů tak, že výuka je, jak již bylo řečeno, ušitá každému na tělo s přihlédnutím k jeho možnostem, věku a zkušenostem.

Samozřejmostí je kvalitní nástrojové vybavení v učebnách. Žáci si tak vyzkouší v hodinách hru na špičkové značkové hudební nástroje i aparaturu a mohou tak rozvíjet svou kreativitu na tom nejlepším.

Více o hudební akademii zjistíte na http://hak.kytary.cz

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Čekejte prosím