• Před 7 hodinami koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • M-AUDIO AV-30 II

  M-AUDIO AV-30 II

M-AUDIO AV-30 II

Aktivní studiové monitory | HN121730

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • KURZWEIL KS-40A

  KURZWEIL KS-40A

 • AKAI RPM3

  AKAI RPM3

 • ALESIS ELEVATE 3

  ALESIS ELEVATE 3

Navrženo pro tvorbu a užívání si každého druhu média, Monitory M-Audio® AV 30 II poskytují plný zvukový rozsah od krystalicky čistých výšek po pevné a bohaté basy.Pokud chcete jít nad rámec poslechu hudby a videa, k vlastní tvorbě, musíte mít reproduktorový systém s přesným zvukem. Špičkoví hudebníci, producenti a zvukoví inženýři důvěřují při své tvorbě hitů studiovým reproduktorům M-Audio®. Nyní přinášejí kompaktní reproduktory AV 30 II tento profesionální odkaz k vám domů. Na rozdíl od plastových multimediální reproduktorů, AV 30 II používají osvědčené M-Audio technologie pro dodání plného rozsahu zvuku, od křišťálově čistých výšek, až po hluboké a bohaté basy. Ideální jsou pro tvorbu médií v malých prostorech, a také poskytují vynikající zážitek, pokud si chcete užít CD, MP3, DVD a hry.Profesionální komponenty pro vynikající výsledky
V M-Audio staví AV 30 II ze stejně kvalitních materiálů a s přesnou elektronikou jako uznávané profesionální studiové monitory M-Audio. Architektura zesilovače třídy A/B, hedvábný výškový tweetry, polypropylenem natíraný woofery a dřevěná ozvučnice poskytuje velký, skvěle definovaný zvuk, který se vzpírá malé velikosti reproduktory.
Jasný a soudržný zvuk

Vlastnosti AV 30 II
3 "polypropylenem natírané basové reproduktory pro pevné a přesné basy
1" hedvábné kuželové tweetery pro jasné a precizní výšky
OptImage III zvukovod pro lepší zobrazení a detail
10W zesilovač pro každý kanál
Magnetické stínění pro použití u monitoru počítače
RCA vstupy pro připojení herních systémů, DJ zařízení, mixů, a dalších zvukových zařízení
stereo vstup jack 3,5 na přední straně pro připojení notebooku nebo stolního počítače, MP3 přehrávače nebo jiných zvukových zdrojů
Sluchátkový stereo jack 3,5 výstup na přední straně
Ovládač hlasitosti na přední straně
Ozvučnice z hustého dřeva s bass reflexem pro hluboký a bohatý zvuk

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Jak vybrat studiové monitory

Pro prořízení kvalitní nahrávky a povedeného výsledného mixu jsou kromě dobrých mikrofonů a záznamových zařízení nezbytné dobré bedny, kterým se říká studiové monitory, protože se používají při monitorování pořizované nahrávky. Uplatní se však i při jejím následném zpracování, kdy se míchá a finalizuje. Abychom vám usnadnili výběr, připravili jsme pro vás nákupního rádce na téma jak vybrat studiové monitory.


TIP PRO ZAČÁTEČNÍKY:

Pro první práci s nahráváním a editací hudby vám dobře poslouží monitory o výkonu 20 – 40 W prodávané v páru, kdy je jeden aktivní (je v něm zabudovaný zesilovač) a jeden pasivní (je připojený k aktivnímu). Pokud ale vyhledáváte profesionální řešení, pak si pořiďte dva shodné aktivní monitory. Pozor, monitory se standardně prodávají po jednom. Pokud tedy na našem e-shopu u dané položky uvidíte na obrázku pouze jeden monitor, bude v balení opravdu jeden.

Studiové monitory jsou naprostý standard ve všech domácích i profesionálních studiích. Jedině dobré monitory vám umožní slyšet každý detail vaší nahrávky. Pro práci s hudbou se rozhodně nehodí hi-fi bedny, které mají tendenci upřednostňovat některá zvuková pásma (zejména výšky a basy) a zatraktivňovat tak poslech. Studiové monitory jsou naopak navržené tak, aby poskytovaly „rovný“, neutrální a vyvážený zvuk napříč celým spektrem.

Během nahrávání a při editaci hudby se používají takzvané nearfield monitory, které jsou už podle názvu určené pro blízký (kritický) poslech. Staví se na stůl (většinou vedle obrazovky počítače) na kterém se zvuk zpracovává. V dnešní době není nutné hledat vhodný zesilovač, protože naprostá většina monitorů je aktivních – mají v sobě vestavěný zesilovač. Studiové monitory se tak zapojují rovnou do zvukové karty.

K monitorům je také potřeba koupit patřičné kabely, jimiž se do nich posílá zvuk. Dnes se většinou používají symetrické kabely s konektory XLR-samec (do monitoru) a s 1/4 "stereo" Jackem na druhé straně (do zvukové karty). Základní monitory prodávané v páru se často připojují k PC nebo zvukové kartě pomocí cinchových kabelů. Pokud budeme monitor stavět na stůl, je dobré si pod ně koupit akustický molitan, aby stolní deska nezačala rezonovat. Lepší ale je s výjimkou těch nejmenších monitorů si opatřit vhodný stojan.

© AUDIO PARTNER s.r.o.
Čekejte prosím