• .

  Před 3 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 4 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 4 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 5 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 5 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 8 hodinami koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  M-AUDIO BX 8-A Deluxe

M-AUDIO BX 8-A Deluxe

Aktivní studiové monitory | HN101049

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • ADAM AUDIO A3X

  ADAM AUDIO A3X

 • YAMAHA HS8

  YAMAHA HS8

 • YAMAHA HS8 White

  YAMAHA HS8 White

PHE: 0,00 Kč
Studiophile BX8a Deluxe jsou aktivní studiové poslechové monitory, určené pro kvalitní referenční poslech při záznamu a editaci zvuku v nahrávacích studiích. Díky dostatečnému výkonu a frekvenčnímu rozsahu je lze použít nejen na stůl, ale i z větší vzdálenosti (např. na stojan v prostoru studia).

Inovace

Studiové poslechové monitory řady BX za dobu své existence sklidili již mnoho uznání. Díky novým technologiím však neustále prochází vývojem a průběžným vylepšováním. BX8a Deluxe tak tvoří již třetí sérii a opět přináší několik vylepšení. Mezi nejvýznamnější inovaci patří přepracovaný systém vedení a reprodukce zvuku a 1,25” výškový reproduktor. Díky tomu dosahují tyto poslechové monitory vyšší kvality zvuku na okrajích frekvenčního rozsahu, než tomu bylo u předchozích modelů. Také mají vyváženější spektrum a hladší odezvu. Drobné změny doznal i elegantní design.

Basový reproduktor

Basový reproduktor je z kevlarových vláken a je usazen v gumovém závěsu. Tato konstrukce se vyznačuje vysokou mechanickou a teplotní odolností a díky tomu je dosaženo vysoké životnosti, což je pro studiové účely nezbytné. Můžete si tak vychutnávat plný výkon hodinu za hodinou. Tvar membrány je také uspůsoben lepšímu rozptylu zvuku do místnosti.

Výškový reproduktor

Výškový reproduktor je vytvořen z přírodního hedvábí a dobře tak čelí zvonivé rezonanci, která je spojená s nedostatečně kvalitním zpracovaním kovových materiálů, často se nacházejícím u jiných monitorů. Navíc nové vlnovody zdokonalují rozsah a kvalitu zvuku ve vyšších kmitočtech. M-Audio zde navíc používá FerroFlow technologii, využívající speciální systém chlazení kapalinou uvnitř konstrukce reproduktoru a díky tomu dochází k lepšímu rozptýlení tepla z cívky, vyšší účinnosti a hlavně prodlužuje dobu použití.

Zesilovač

BX série je řešena jako aktivní a tudíž každá "bedna" má v sobě zabudovaný zesilovač. Aktivní monitory mají zřetelnou výhodu oproti pasivním monitorům, protože integrovaný zesilovač je speciálně navrhnut pro vlastnosti a parametry konstrukce celého monitoru. Zesilovač je dvoupásmový (Bi-amp) a obsahuje tak dva nezávislé koncové zesilovače pro výšky a basy. V kombinaci s jemně vyladěným přechodovým pásmem tato konstrukce zajišťuje, že jsou výškový a basový reproduktor buzeny jen těmi frekvencemi, které dokážou efektivně zpracovat.

Magnetické stínění

Nekontrolované elektromagnetické vlny, vycházející z reproduktorů mohou způspbit spoušť na vašem počítačovém monitoru nebo v blízkosti televize. A zase okolní zdroje mohou nepříjemně ovlivňovat reproduktory. BX8a Deluxe jsou magneticky stíněné, takže všechny vaše elektronická zařízení mohou koexistovat bez rušení.
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Naposledy jste navštívili

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím