E-shop funguje
beze změn
Prodejny jako
výdejny

Naposledy navštívené

 • .

  MARSHALL DBS 72410 Combo

Boutique

MARSHALL DBS 72410 Combo

Baskytarové hybridní kombo | HN220834

Zboží je teď nedostupné

Vyberte si podobné zboží:

 • AMPEG Heritage SVT-CL

  AMPEG Heritage SVT-CL

 • EPIFANI Piccolo 600

  EPIFANI Piccolo 600

 • GLOCKENKLANG Blue Sky Head

  GLOCKENKLANG Blue Sky Head

Objem nenahradíš. Snad nejvíc tohle rčení platí u baskytarových aparátů. Marshall Dynamic Bass System 72410 je poctivé kombo z 90. let minulého století, které nezná kompromisy. Pokud překousnete 55kg čisté váhy, tak vám tenhle aparát zaručí, že se budete slyšet kdekoliv, a dobře.

Základem tohoto ve Velké Británii vyrobeného komba je zesilovač disponující 200W síly v dynamickém režimu. Na předním panelu naleznete 2 vstupy (Hi, Lo), Gain s indikací přebuzení, knoflík pro plynulé nastavení poměru lampového a solid-state předzesilovače, shelfovou ekvalizaci Lo a Hi, zvýrazňující přepínače Deep a Bright, vypínatelný 7-pásmový grafický ekvalizér s vyznačenými pásmy záběru, vestavěný kompresor a celkovou hlasitost. Zadní panel ukrývá mimo jiné efektovou smyčku nebo důležitý D.I. výstup.

Tolex komba je na několika místech roztržený nebo odlepený a přední mřížka mírně zprohýbaná. Nicméně jde pouze o kosmetické záležitosti. Zesilovač prošel servisní kontrolou, prohlédli jsme ho, dali jsme novou lampu do předzesilovače a pročistili potenciometry. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím