E-shop
funguje
Dopravci
doručují
Vrácení
90 dní
Více
zde »

Naposledy navštívené

 • .

  MARSHALL Dynamic Bass System 7400

Boutique

MARSHALL Dynamic Bass System 7400

Baskytarový hybridní zesilovač | HN208206

Zboží je teď nedostupné

Vyberte si podobné zboží:

 • FENDER Bassman 100T

  FENDER Bassman 100T

 • EPIFANI Piccolo 600

  EPIFANI Piccolo 600

 • AGUILAR SL 112 Dorian Grey 2018 Limited Edition

  AGUILAR SL 112 Dorian Grey 2018 Limited Edition

Vlajková loď, kterou v 90. letech Marshall vyslal do baskytarového moře. Velmi solidní zesilovač vyrobený ve Velké Británii nabízí sice papírově 400W do 2 ohmů, v porovnání s moderními D-Class zesilovači působí daleko silnějším dojmem. Uvnitř najdete jednu elektronku, jejíž účinnost v sekci preampu lze libovolně nastavit, koncový zesilovač je mosfetový. Zvukově se aparát hlásí k rodině výrobků značky Marshall, umí být agresivní a zároveň ušlechtilý, velmi věrné je podání nižších frekvencí. Potěší i uživatelsky vstřícné intuitivní ovládání a celkově široké možnosti nastavení.

Přední panel nabízí prvky moderní výbavy: dvojici vstupů (pro pasivní nebo aktivní nástroj), možnost otočným potenciometrem plynule volit mezi lampovým a tranzistorovým předzesilovačem, hlavní ekvalizér (Lo, Hi), spínače Bright a Deep, spínatelný kompresor, devítipásmový grafický ekvalizér (lze spínat přídavným footswitchem). Na zadním panelu najdete třeba šikovnou efektovou smyčku, potřebný D.I. výstup, linkový výstup s nastavitelnou úrovní a další konektivitu. Výstup do reproduktoru je řešen pomocí speakon konektorů.

Zesilovač je už z výroby umístěn v originálním 3U racku. Celkově ve velmi dobrém stavu. Na povrchu najdete pouze oděrky způsobené běžným používání, tolex je na několika místech roztržený a na postranních madlech naleznete korozi. Funkčně je ve 100% kondici, prošel servisní kontrolou a má počištěné potenciometry. Na předním panelu chybí čudlík D.I. Pre/Post, jeho přepínání ale funguje.

Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Parametry

 • Výkon: 400 W
 • Země výroby: Spojené království
 • Napájení: 220V EU
 • Režim prodeje: Bazarový
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím