• .

  Před 8 dny koupil zákazník

 • .

  Před 8 dny koupil zákazník

 • .

  Zákazník také koupil

 • .

  Zákazník také koupil

 • .

  Zákazník také koupil

 • .

  Zákazník také koupil

Naposledy navštívené

 • .

  NATIVE INSTRUMENTS Maschine MK2 WH

NATIVE INSTRUMENTS Maschine MK2 WH

MIDI kontroler, groove software | HN132878

13 290 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Dodání na dotaz

Maschine se již etabloval jako plnohodnotný, profesionální, hardwarovo-softwarový systém pro tvorbu beatů a tracků. A udělal další krok vpřed a vy můžete s ním. Vyberte si černý nebo bílý hardware, používejte vysoce citlivé pady, mějte lepší kontrolu díky přepracovanému LCD displeji a využívejte nových vlastností softwaru. Bezkonkurenční workflow Maschine je ještě plynulejší a intuitivnější. A navíc je k dispozici více než 6 GB zvuková knihovna, včetně Massive – syntezátoru pro basy a leady. Váš nový Maschine navíc můžete vystajlovat pomocí nových Maschine Custom Kits. Nikdy nebyl lepší čas pro váš groove.

Tvořte beaty, rytmy, melodie a tracky během okamžiku s Maschine – průkopnický nástroj, který rozpálí vaší kreativitu s intuitivním, fyzickým ovládáním a neuvěřitelně rychlým pracovním prostředím. Mezi novinky v druhé generaci patří například:
vícebarevné a ještě citlivější pady; volně přiřaditelné barvy jednotlivým zvukům, patternům, skupinám a scénám; přizpůsobivý hardware Mk2 s odnímatelnými kryty a 7 barevnými variantami; vylepšený display s vysokým kontrastem a lepším pozorovacím úhlem (pouze Maschine); možnosti Timestretch a pitch shifting v aktualizovaném softwaru verze 1.8 (aktualizace zdarma); možnost ovládání Transport funkcí hostitelské aplikace, v případě použití jako VST, AU nebo RTAS plug-inu. Nové efekty: Transient Master, Tape a Tube Saturation. Četná vylepšení pracovních postupů pro ještě intuitivnější a rychlejší práci.

Maschine je tou pravou zbraní pro tvorbu beatů a živou produkci – nyní je ještě lepší, díky novým barevným padům. Díky věhlasnému syntezátoru Massive, který je součástí, a novým efektům, nabízí Maschine a Maschine Mikro ještě víc, než kdykoliv dříve. A s možností výběru mezi černou nebo bílou variantou, můžete lépe vyjádřit svůj styl. Maschine lze dokonce barevně přizpůsobit díky různě barevným otočným ovladačům.

Ideální řešení do studia i pro živou produkci
To nejlepší z obou světů je integrováno do hardwarovo-softwarového systému, který kombinuje výkon a flexibilitu počítačové hudební produkce s pocitem a bezprostředností hardwarového grooveboxu. Kreativní pracovní prostředí kombinuje sekvencer postavený na bázi patternů, profesionální sampler, multi-efektovou jednotku a možnost hostovat plug-iny ve formátech VST® a Audio Units™. Vše lze ovládat přímo z hardwaru. Intuitivní a jednoduché ovládání všech softwarových parametrů a funkcí pomocí 47 tlačítek s kliknutím, 8 otočnými ovladači pro možnost okamžitého zásahu a 1 hlavním otočným ovladačem s možností stisknutí. Rozšířené možnosti zapojení díky MIDI vstupu a výstupu pro možnost připojení a ovládání externího MIDI hardwaru. Automatické mapování ovladačů jakéhokoliv plug-inu na 8 otočných ovladačů, pro možnost okamžité práce. Plnohodnotná integrace do studia. Jamujte s Maschine a pak pohodlně vyexportujte data do vašeho DAW pro finální aranžmá a mix. Profesionální zvuková knihovna s více než 6 GB zvuků všech žánrů s celkem 18.000 vzorky. K dispozici je celkem více než 300 nástrojů, včetně bas, klávesových zvuků, leadů, varhan a smyčců. Nechybí ani bicí smyčky i samostatné údery, 300 bicích sad, 1400 předprogramovaných patternů a 62 kompletních projektů. Výjimečná efektová jednotka s více než 170 presety studiové kvality – od klasických studiových standardů, až po velmi kreativní nástroje. Samozřejmostí jsou klasické funkce bicích automatů, jako je 16 dynamických úrovní, swingování, pad-link, opakování not, krokový sekvencer, emulace samplingu MPC 60/SP 1200. A ještě více zvuků – součástí Maschine Mk2 je zvukový balík Komplete Elements s více než 1000 skvělých zvuků z oceňovaných NI softwarových syntezátorů, plus plná verze syntezátoru Massive (součástí Komplete 8 Ultimate a Komplete 8).

Co je nového v Maschine Mk2
a softwaru Maschine 1.8

Produkujte barevně
Nové barevné kódování vám umožní spatřit váš zvuk. Neuvěříte, jak se tím zlepší vaše workflow.

Stačí přiřadit barvy skupinám, zvukům, patternům a scénám a hned uvidíte pady a skupiny tlačítek na vašem hardwaru, jak se rozsvěcejí stejnou barvou. Například Kick udělejte červený a okamžitě uvidíte, který pad hraje právě Kick. Přidejte své tvorbě trochu barvy!

A díky lepší citlivosti nových padů máte na dosah ruky také novou úroveň přesnosti hry.

Massivní bonus
S novou verzí Maschine 1.8 dostanou všichni uživatelé Maschine plnou verzi moderní legendy – Massive (je též součástí Komplete 8 a Komplete 8 Ultimate). Syntezátor, který svými basovými zvuky roztřese zem. Tento monstrózní syntezátor obsahuje 1300 zvuků, které můžete okamžitě použít a to přímo z prohlížeče Maschine, který lze plnohodnotně ovládat z hardwaru.

Osm otočných ovladačů Maschine umožňuje přímý přístup k osmi makro ovladačům Massive. Dokonalá synergie mezi hardwarem a syntezátorem.

Nová Master sekce
Přepracovaná byla také Master sekce Maschine. Ovládejte hlasitost, tempo a swingování pomocí nového multifunkčního otočného ovladače s možností stisknutí. Vyberte režim pomocí nových přepínacích tlačítek a proklikejte se hodnotami, aniž byste se museli dívat na obrazovku počítače.

Navigace a scrubbing jsou ještě jednodušší. A změna výšky tónu a nastavení hodnot parametrů se stává naprosto přesným díky vynikající fyzické odezvě otočného ovladače.

Se 47 podsvícenými tlačítky s kliknutím a barevnými Transport ovladači, umožňuje Mk2 fyzickou a vizuální tvorbu beatů.

Time Stretch a Pitch Shift
Software Maschine 1.8 nabízí možnosti Time Stretch a Pitch Shift. Jednoduše zrychlujte nebo zpomalujte z jednoho BPM k druhému. S podporou automatické detekce BPM. A nebo upravte délku vašeho zvuku na přesnou délku tak, aby se například vešel přesně na jednu dobu.

A co víc, tvořte své beaty harmonicky, pomocí naladění vašich samplů s funkcí Pitch Shift.

Nové efekty
Nejnovější aktualizace, která je k dispozici zdarma, nabízí nové efekty, vybrané speciálně pro tvorbu beatů. Transient Master je velice oblíbený NI dynamický a mixážní efekt. A právě ten se stal součástí softwaru Maschine 1.8.

Ideální je pro pozicování bicích a perkusí. Umožní vám míchat odpředu dozadu a umístí každý vzorek přesně na to správné místo v prostoru. Nové efekty Tube, Tape Saturator a Tube Saturator přináší tajemství analogové vřelosti a přirozenosti.

Nový vzhled a nový pocit
Nový hardware doslova poskočil o kus dopředu v použitelnosti, spolehlivosti a estetiky. Inverzní displej nabízí vysoký kontrast a lepší pozorovací úhel, který potebujete během živého hraní nebo ve studiu.

Přepracované byly také konektory pro USB a MIDI vstup/výstup. Ty jsou teď méně náchylné k nechtěnému vytažení kabelů. A nové gumové nožičky znamenají lepší přilnavost k podložce a udrží tak hardware pevně na místě i v případě těch nejagresivnějších beatů.

Vylaďte svůj styl
Díky výměnným krytům můžete barevně vyladit svůj styl. Black Edition má černou desku s červenými otočnými ovladači a White Edition má stříbrnou čelní desku s bílými otočnými ovladači.

Přineste svůj vlastní barevný styl, díky Maschine Custom Kits. K dispozici je pět poutavých barevnách schémat. Každý sestává z nového čelního panelu a odpovídajících otočných ovladačů. Výměna je naprosto snadná. Přizpůsobte svůj Maschine zcela novému vzhledu během okamžiku.

Systémové požadavky
• Windows - Windows 7 (poslední Service Pack, 32/64 Bit)
• Intel Core Duo nebo AMD Athlon 64 X2
• 2 GB RAM
• Mac - Mac OS X 10.6 nebo 10.7 (poslední aktualizcae)
• Intel Core Duo
• 2 GB RAM

• Podporovaná rozhraní, Stand-alone, VST, Audio Units, RTAS (Pro Tools 9 nebo novější), ASIO, CoreAudio, WASAPI

Parametry

 • Vstupy: MIDI IN
 • Výstupy: MIDI OUT, USB (B)
 • USB to Host: Ne
 • USB to Device: Ano
 • USB Midi: Ano
 • Software: Native Instruments Komplete Select
 • Barva: Bílá
 • Napájení z USB: Ano
 • Obsah balení: Syntetizátor, USB kabel, náhradní kryty, software, manuál
 • Šířka: 320 mm
 • Hloubka: 295 mm
 • Výška: 65 mm
 • Hmotnost: 2,1 kg
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Nezapomeňte dokoupit příslušenství

 • 1 090 Kč

Chytrá navigace

Čekejte prosím