Nejlepší čas začít hrát

Inspirační tipy od Kytary.cz

Aktuální situace není příjemná. Na druhou stranu je tu jedinečná možnost se na chvíli zastavit, odpočinout si, strávit nějaký ten čas sami se sebou a něco se naučit. Tato možnost nám ve výsledku může prospět a posunout nás dopředu.

Pojďme přistoupit k následujícím dnům pozitivně. Pojďme hledat inspiraci a učit se něčemu novému. Oprašte váš sen o tom, že se jednoho dne naučíte hrát na kytaru, klávesy, harmoniku, nebo že dokonce napíšete a nahrajete vlastní píseň. Teď je ten nejlepší čas. A pokud už na hudební nástroj umíte, pojďme to naučit vaše děti!

Se vším vám moc rádi pomůžeme.

Naučte se na nový hudební nástroj!

Připravili jsme přehledného nákupního rádce pro všechny, kteří bouchli do stolu a chtějí KONEČNĚ ZAČÍT.

Vybrat první nástroj nikdy nebylo snazší.


Youtube kanál Kytary.cz

Roky pro vás točíme videa, která umisťujeme na Youtube kanál Kytary.cz. A teď? Jako když najde! Máme pro vás hodiny a hodiny inspirace, škol na hudební nástroje a pořadů pro hudebníky.

Ponořte se do videí od Kytary.cz


Dopřejte spoustu zábavy dětem a trochu klidu sobě

Na Kytary.cz najdete spoustu hudebních nástrojů pro nejmenší hudebníčky. Nechte je vyřádit se třeba na elektronické bicí. Do nich lze zapojit sluchátka, a dokud budou mít sílu „bušit“, vy můžete odpočívat :-). Navštivte sekci hudebních nástrojů pro děti a pokud budete váhat s výběrem, neváhejte nás kontaktovat.

Nejlepší nástroje pro děti


Postavte si vlastní domácí studio

Mít domácí studio je snem spousty hudebníků. Patříte mezi ně? Tak hurá do toho. Pomůžeme vám vybrat ideální techniku pro home recording. Zvukové karty, referenční poslechové monitory. To vše můžete už zítra zapojovat u sebe doma. Stačí si jen doma prosadit, který kout bude vaší nahrávací oázou :-).

Jak vybavit domácí studio


Nejlepší čtení pro muzikanty

Buďte v kontaktu s hudební komunitou prostřednictvím magazínu Frontman.cznejčtenějšího online magazínu pro hudebníky v ČR. Naši kolegové tam denně publikují aktuální články, rozhovory a testy hudebních nástrojů.

Frontman.cz pro hudebníky, co jsou v obraze

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím