Naposledy navštívené

 • .

  RIVERA Knucklehead Reverb Combo

Boutique

RIVERA Knucklehead Reverb Combo

Kytarové lampové kombo | HN195428

39 990 Kč

Nabízíme nejlepší cenu

Na prodejně

PRAHA Sklad Modřany Není

PRAHA Prodejna Modřany 1 ks

BRNO Prodejna Lidická Není

Ručně stavěné prvotřídní aparáty značky Rivera neznají kompromis a nabízí to nejlepší, co můžete od kytarového komba či sestavy čekat. Toto je navíc nabušené výbavou, doslova až po strop.

Oddělená komora pro reproduktory a pro zesilovač. 55 Wattů s monžostí snížit výkon. Excelentní čistý zvuk a nespočet variací Crunch nebo Distortion zvuků. Bezprecedentní kvalita všech součástek. To vše charakterizuje kombo Rivera Knucklehead.

Kalifornská Rivera Amplifiers je firma působící od roku 1976 a nese jméno zaklůadatele Paula Rivery, který dříve nasbíral bohaté zkušenosti např. jako designér aparátů a ředitel marketingového oddělení Fender. Již brzo poté, co se osamostatnil, se začal Rivera specializovat na složitější vícekanálové aparáty s vícestupňovým zesílením a konkuroval tak značce Mesa Boogie, která v 80. letech s přehledem vedla na trhu v tomto segmentu.

Aparát, který nabízíme, disponuje množstvím funkcí, které jsou zároveň jednoduše použitelné. Trojice kanálů a potenciometry s možností Push a Pull, které aktivují různá ekvalizační nastavení skrývají obrovské množsví různých nastavení: Channel 1 je velmi flexibilní s jednoduchou možností nastavit čistý nebo bluesový zvuk, Channel 2 je orientovaný na crunch zvuky a přináší typově britský zvuk, s tímto kanálem sdílí ekvalizaci Channel 3 a navíc podává nejvyšší možné zkreslení. Dále na předním panelu najdete ovladač Sub Level - ano, Rivera Knucklehead umožňuje připojit subwoofer. Potenciometr Focus je další exlusivním prvkem, kterým Rivera umí měnit charakteristiku odezvy reproduktoru, její nastavení závisí na úrovni Sub Level.

Zadní panel mimo jiné nabízí kromě efektové smyčky s možností vlastního buzení přepínač Vintage a Modern charakteristiky a také možnost brzdit výkon ze 55W na 25W. Také lze připojit MIDI zařízení a nebo footswitch Head Master.

Kombo Knucklehead Reverb se nachází v bezchybném kosmetickém i funkčním stavu. Předchozí majitel se o něj staral velmi pečlivě, lampy byly měněné v roce 2017. Jediná věc, která nese známky opotřebení je poškrábaný footswitch Rivera Head Master, který se běžně prodává samostatně, zde je však součástí prodeje i s propojovací sňůrou, takže to lze vnímat jako příjemný bonus.

Upozornění: jde o použité zboží, prodává se v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Parametry

 • Země výroby: USA
 • Výkon: 55 W
 • Repro: 2x 12 "
 • Model: Knucklehead 55
 • Počet vstupů: 2
 • Počet kanálů: 3
 • Napájení: 220V EU
 • Režim prodeje: Bazarový
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím