• .

  Před 34 minutami koupil zákazník

 • .

  Před 12 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 12 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 14 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 15 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 16 hodinami koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  ROCKBOARD Power LT XL

ROCKBOARD Power LT XL

Powerbanka | HN163974

Zboží je teď nedostupné

Vyberte si podobné zboží:

 • ROCKBOARD Power LT XL - Gold

  ROCKBOARD Power LT XL - Gold

 • CALINE CP-02 "Pedal Power"

  CALINE CP-02 "Pedal Power"

 • CALINE CP-04 "Pedal Power"

  CALINE CP-04 "Pedal Power"

PHE: 1,02 Kč

Produkt lze zakoupit jako použité zboží

RockBoard Power LT XL od firmy Warwick je powerbanka pro vaše efektové pedály a pedalboardy s vysokým výkonem, díky které už nikdy nebudete muset hledat zásuvky, brodit se dlouhými napájecími šňůrami a strachovat se o to, jestli vám v půlce koncertu dojde baterie.Toto přenosné energetické úložiště disponuje štědrou kapacitou 6600 mAh, což znamená, že například pedalboard s šesti efekty zvládne na jedno nabití pohánět i desítky hodin. Další velkou výhodou toho, že efekty nejsou závislé na elektrické síti, je eliminace nepříjemného statického šumu. A navíc se můžete přestat strachovat o zkraty a výpadky proudu.Pokud je k dispozici zdroj, lze zároveň dobíjet powerbanku a napájet efekty. K indikaci stavu energie slouží čtyři diody. Zařízení disponuje dvěma 9V výstupy a nechybí ani USB konektor, takže paralelně můžete dobíjet i váš smartphone nebo tablet.Součástí je adaptér, dva propojovací kabely (50 cm), jeden kabel s otočenou polaritou, jeden propojovací kabel s pěti konektory (155 cm) a jeden Euro napájecí kabel (1,2 m). Rozměry jsou 115 x 22 x 58 mm a váha 230 gramů.

Parametry

 • Země výroby: Čína
Mám připomínku k popisu

Průměrné hodnocení

4,9

56 x

41 x

30 x

20 x

10 x

100 %
zákazníků doporučuje

Uživatelské hodnocení

21.03.2020 00

Úspěšně používám k napájení menšího pedalboardu a nemusím řešit 9V baterky nebo bručení zdroje. Jenom musím před koncertem včas nabít. Rozhodně můžu doporučit.

Kompaktní provedení
Přibalené kabely a redukce
Kapacita

Delší nabíjení
Při nabíjení nelze použít jako zdroj

Roman

22.01.2020 00

Používám 2 roky, naprostá spokojenost a nezávislost na kabelech, vydrží dlouho. Nabít se dá kdekoliv, kde je USB nabíječka na telefon.

malý
lehký
dostatečná kapacita
žádné hledání zásuvky na koncertech

Libor

29.08.2019 00

I když je k dispozici zdroj,efekty sice napájí ale že by se dobíjela zároveň powerbanka? To tedy ne. Jinak ostatní ok, používám zatím dva měsíce a vydrží docela dlouho.

26.03.2018 00

Jednoduchý a levný způsob, jak vyřešit síťový brum, či nákup baterií po lopatách. Koupil jsem dva. Jednom visí 5 efektů, na druhém 6. Není to málo, ale baterie předvedly nečekanou výdrž (mnohadenní). Obhospodařovat tolik efektů klasickým způsobem (izolovaný multizdroj a hodně velký), by mě přišlo na několikanásobnou částku. Takhle mám vše vyřešené doslova za pár korun. Baterie se lehce zapínají a vypínají (není třeba vytahovat kabely, mají tlačítko).

LED kontrolky podávají informaci i stavu baterií na první pohled...

Tady si není na co stěžovat. Velmi povedený nákup.

Abych jen nechválil, jediné mínus bych viděl v plastové konstrukci (při té ceně logické). Není to vyloženě fórová záležitost. Spíš naopak, ale vedle bytelných ocelových efektů je okamžitě jasné, že baterie jsou nejslabším článkem pedalboardu, pokud se týče hrubého zacházení.

Skákat se na tom nedá. Také při přenášení v obalu a nacpání do kufru auta vedle dalších nástrojů se může stát (pokud obal není pevný), že se tlakem "nastartují". Tlačítka totiž nejsou jen lehce přístupná pro muzikanta, ale i pro nechtěné spuštění. Je třeba je držet 5 vteřin v kuse, aby se baterie zapnuly, takže hrozba nechtěného zapnutí není velká, ale vyloučit se to nedá. Bude třeba na to pamatovat (klidně udělat krytku), nebo ukládat pedalboard opatrně (ať na něm nic neleží, či na něj nic netlačí), nebo je vozit zvlášť.

Jinak je to skvělá záležitost a multizdroj nahradí dokonale. I o mnoho dražší.

Pokud baterie obstojí i zkouškou časem (nebudou rychle "vadnout", nebude porucha), což hodnotit nelze (mám je moc krátce), tak to bude jeden z nejlepších nákupů, co jsem měl.

p.s.: Výrobce udává, že vše funguje i při současném nabíjení ze sítě . Nemohu posoudit, nezkoušel jsem.

Výdrž baterií
Absence jakéhokoliv brumu
Cena

Relativně křehčí konstrukce.

14.03.2018 00

Všestranné využití

23.02.2018 00

Lepší zvuk

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím