• Před 1 dnem koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

 • Před 2 dny koupil zákazník

 • Před 2 dny koupil zákazník

 • Před 2 dny koupil zákazník

 • Před 3 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • ROLAND F-20-DW

  ROLAND F-20-DW

Doprodej-5%

ROLAND F-20-DW

Přenosné digitální stage piano | HN142864

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • KURZWEIL SP4-7

  KURZWEIL SP4-7

 • CASIO CDP-230R BK

  CASIO CDP-230R BK

 • KURZWEIL KA-110

  KURZWEIL KA-110

Hledáte-li první piano pro vaše děti, je F-20 ideální volbou. S tímto kompaktním a atraktivním nástrojem získáte zároveň proslulé technologie tvorby zvuku i nejlepší výkon ve své třídě, který je solidním základem pro výuku hry na klavír. To vše za vynikající cenu. Bohatý a autentický tón inspiruje mladé hráče k objevování a rozvíjení hudebního vyjadřování, zatímco jemně vyvážená klaviatura - převzatá z top modelů pian Roland - nabízí odezvu skutečného akustického koncertního křídla. A to je pro správnou výuku hry na piano podstatné. Oproti tradičním akustickým pianům nabízí digitální F-20 řadu výhod, které zábavnou formou napomáhají výuce. Jsou to například funkce nahrávání, metronomu, rytmického doprovodu a široké kolekce zvuků mimo pianové. Ke komunikaci se svým pianem F-20 navíc můžete využít volně stažitelnou aplikaci Roland Piano určenou pro iPhone, iPad nebo iPod Touch. Je to další skvělý způsob, jak motivovat děti ke hře s doprovodem a k využití dalších zábavných interaktivních vlastností tohoto nástroje.

Špičkové pianové technologie Roland přinášejí nejlepší výkon ve své třídě
Klaviatura Ivory Feel-G s technologií Escapement pro autentickou odezvu koncertního křídla
Výrazný zvuk dokonalého koncertního křídla zajišťuje proslulý zvukový generátor SuperNatural Piano pocházející ze špičkových modelů Roland
S využitím aplikace Air Performer hrajte v doprovodu svých oblíbených skladeb ve spojení s iPhonem, iPadem nebo iPodem Touch
Rozvíjejte své základní schopnosti poslechu hudby a čtení partitur s aplikací Piano Partner pro iPad
Vestavěná funkce Rhythm která inteligentně sleduje vaši hru, plus široký výběr dalších zvuků jako varhany, smyčce, kytary, sbory a další
S režimy Dual a Split je možné vrstvit tóny a hrát různými zvuky levou a pravou rukou.
Skladby zaznamenané pomocí vestavěného rekordéru můžete ukládat na připojenou USB paměť a přehrávat spolus WAV a SMF songy.
Kompaktní dřevěný kabinet s povrchovou úpravou moderní černá nebo imitace tmavého ořechu podle vašeho výběru s volitelným stojanem pro každé barevné provedení.
Obsahuje damper pedál DP-10 s plynulou odezvou umožňující proměnlivou funkci sustain a další tradiční techniky známé z akustických pián.
Nejvyšší kvalita Roland, úžasná hodnota
Ačkoliv přichází s nízkou cenou, nabízí F-20 zvuk, vlastnosti a výkon převzatý z nejlepších pian Roland. Se svými kompaktními rozměry a vestavěnému systému stereo reproduktorů zapadne tento nástroj perfektně do jakékoliv domácnosti. Je snadno přenosné. Stylový dřevěný kabinet má volitelné povrchové úpravy moderní černá nebo imitace tmavého ořechu. Vyberte odstín tak, aby splynul s vaším interiérem.

Autentický dotek a tón přenese emoce do zvuku
Nabízí kvalitní zvuk a odezvu klaviatury, vysoce převyšující srovnatelné nástroje. F-20 přináší skvělý výkon, který bude hudební vývoj vašeho dítěte doprovázet po mnoho let. Klaviatura Ivory Feel-G zděděná z vrcholných modelů pian Roland poskytuje autentický pocit ze hry na koncertní křídlo. Díky tomu se základní herní techniky rozvíjejí rychle a efektivně. Slavný zvukový generátor SuperNATURAL Piano - rovněž převzatý z top modelů Roland - poskytuje studentům možnost rozvíjet jejich schopnosti díky bohatému zvuku a výrazu nástroje světové úrovně.

Aplikace Air Performer a Piano Partner motivují vaše dítě ke hraní
Volně stažitelné aplikace Roland pro zařízení iOS jsou unikátní cestou k motivaci vašeho dítěte ke hraní a cvičení. S aplikaci Air Performer mohou bezdrátově* připojit iPhone, iPad nebo iPod Touch a hrát s doprovodem svých oblíbených skladeb přenášených pomocí ozvučení F-20. Aplikace Piano Partner pro iPad obsahuje Flash Card - interaktivní program, který děti milují. Naleznou zde intuitivní grafické rozhraní pro výběr tónů, písní a rytmiky v F-20. Flash Card rozvíjí schopnosti poslechu a čtení partitury zábavným způsobem, který podněcuje vaše dítě identifikovat noty zobrazené na iPadu a přiřazovat jim zvuk piana. Po každých pěti pokusech přichází vyhodnocení. Tyto aplikace dostupné na Apple App Store zpřístupňují moderním mobilním technologiím možnost rozvoje hry vašich dětí na piáno.

*Bezdrátová komunikace vyžaduje použití bezdrátového USB adaptéru Roland WNA 1100-RL ( dodává se samostatně ) a bezdrátového LAN přístupového bodu s připojením na internet.

Inteligentní doprovod pomáhá rozvíjet cit pro rytmus
Vestavěná funkce Rhythm zprostředkuje vašemu dítěti prožitek ze hry s krásným doprovodem orchestru. Díky tomu se baví a zároveň rozvíjí své rytmické schopnosti. Toto vyjímečné piano automaticky doprovází jejich hru a při tom inteligentně generuje akordový doprovod a rytmiku. 32 různých doprovodných stylů pokrývajících všechny hudební žánry lze jednoduše a intuitivně volit z čelního panelu F-20 nebo pomocí aplikace Piano Partner. S pomocí této aplikace je možné hrát pouze se základními doprovodnými prvky ( bicí a basa nebo pouze bicí ) bez dalších doprovodných nástrojů. To je perfektní pro každodenní cvičení.

Digitální výhody obohacují výuku i domácí zábavu
Na rozdíl od akustických pian, která vyžadují pravidelné ladění a údržbu, není třeba F-20 nikdy ladit. Vaše dítě si tak užívá zvuk perfektně naladěného nástroje po celý rok. Naleznete zde také širokou paletu dalších užitečných funkcí pro cvičení i zábavu jako je metronom, rekordér pro záznam hry nebo režim Twin Piano, který rozdělí klaviaturu, takže vedle sebe mohou hrát dvě osoby ve stejném oktávovém rozsahu. Velmi snadno nastavíte hlasitost nástroje nebo využijete sluchátka pro cvičení a nerušíte tak ostatní. Navíc, běžné výstupní jacky dávají možnost připojit piano do externího ozvučovacího systému a využít jej například při rodinné party nebo dalších akcí. F-20 dále obshuje zvuky elektrických pian, čembalo, varhany, kytary, smyčce a dokonce syntetizátor. S tímto arzenálem mohou studenti využít nástroj daleko za možnostmi klasických pian.


SPECIFIKACE:

- 88 kláves s kladívkovou mechanikou a povrchem ze syntetické slonoviny (Ivory Feel-G keyboard)
- 3 úrovně citlivosti klaviatury
- režimy Dual, Split, Twin Piano (pro hru ve dvou hráčích)
- zvukový generátor SuperNATURAL
- MIDI formáty: GM2, GS
- Polyfonie: max 128
- Zvuky: Piano (6), El. Piano (7), další (22)
- Master Tuning 415.3 Hz - 466.2 Hz
- Transpozice -6 až +5
- Efekty: Ambience (Off, 1 - 4), Brilliance (Mellow, Normal, Bright)
- Efekty pouze pro zvuk piana (vždy zapnuté): String Resonance, Damper Resonance, Key Off Resonance
- Nahrávání: 1 part, MIDI (formát 0), cca 30 tisíc not
- Ovládání: Song Select, Play/Stop, Rec, Tempo, Count-in, Mix Balance, All Song Play
- Tempo 20 - 250 BPM (0/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 6/4 takt)
- Metronome
- Audio Playback: WAV 44.1 kHz, 16-bit
- Ovládání: Song Select, Play/Stop, Playback Speed
- Externí Paměť: USB Flash
- Songs: 99
- Rytmy: 32 typů
- Ovládání: Rhythm Select, Start/Stop, Tempo, Mix Balance, Tempo
- 30 demo skladeb
- Ozvučení: 2 reproduktory 8 x 12 cm
- Výkon: 6 W x 2
- Pedály: Damper (kontinuální, DP-10)
- Další funkce: Panel Lock, V-LINK, MIDI Visual Control, Tone Demo, Auto Off
- Roland Wireless Connect (wireless LAN function)
- Konektory: DC in jack, Pedal, Output 3.5 stereo jack, Phones 3.5 stereo jack, USB to host (typ B), USB to device (typ A)
- Spotřeba: 9 W
- Příslušenství: manuál, notový stojánek, napájecí zdroj, sustain pedál Roland DP-10

Parametry

 • Šířka: 1282 mm
 • Hloubka: 296 mm
 • Výška: 132 mm
 • Hmotnost: 20 kg
 • Obsah balení: Sustain pedál, notový stojan, adaptér, manuál
 • Vstupy: Vstup na sustain pedál
 • Výstupy: 1x sluchátkový (stereo jack 3.5 mm), 1x linkový (stereo jack 3.5 mm), USB to host, USB to device
 • Počet kláves: 88
 • Barva: Ořech
 • Polyfonie: 128
 • Ozvučení: Ano
 • Typ klaviatury: Kladívková, plastová
 • Povrch klaviatury: Syntetická slonovina
 • Počet zvuků: 35
 • Automatické doprovody: Ne
 • Výkon reproduktorů: 12 W
 • Klaviatura: Ivory Feel G
 • Info: Rozměry vč. stojanu: 1282 x 415 x 916 mm, hmotnost 28 kg

Uživatelské hodnocení

6. 12. 2014 00

příjemně se na ně hraje, povedený zvuk, při hře nejde slyšet hluk z kláves

perfektní klaviatura zvuk ovládání vzhled

škoda že nemají větší banku zvuků jinak mě nic nenapadá

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Jak vybrat digitální stage piano

Digitální stage piano je hudební nástroj, který v sobě kombinuje lehkost a univerzalitu kláves s maximální výbavou a kvalitním zvukem digitálních pian. Cenové rozmezí sahá u digitálních stage pian od 5000 Kč za základní modely až po stovky tisíc Kč za profesionální nástroje určené pro velké koncerty. Z toho také vyplývá, že stage piana nemají mnoho společných prvků, ale velmi se naopak liší výbavou a možnostmi, díky čemuž si budete moci vybrat nástroj podle vašich představ a přesně pro vaše účely.

TIP PRO ZAČÁTEČNÍKY:

V případě potřeby vám s výběrem digitálního piana pomohou naši odborníci na telefonním čísle 800 100 029 (po-pá 9-20h, so 10-17h) nebo na e-mailové adrese .

Základem je kvalitní klaviatura

Stage piana jsou určená hlavně pro živé hraní, ale velmi dobře poslouží i ve studiu či na domácí cvičení. Základem je vždy plná dynamická klaviatura (88 kláves) reagující na intenzitu hry. Podle provedení nástroje se liší další funkce dynamické hry na jednotlivé klávesy a u některých modelů se setkáte i s tzv. aftertouchem, tedy možností ovlivňovat modulaci hraných tonů povolením a opětovným přítlakem kláves, tak jako u varhan.

Šikovné klávesy, varhany, syntetizátor nebo vše v jednom

Kategorie stage pian je velmi široká a najdete v ní jak velmi univerzální digitální piana Yamaha, které krom bohaté palety zvuků a doprovodů, disponují i rychlými funkcemi přepínání rejstříků pro ještě lepší živé hraní, až po elitní koncertní piano Nord Stage či nekompromisní Roland Piano V, které vám umožní postavit si prakticky vlastní unikátní nástroj.

V jádru každého stage piana se nachází zvukový procesor obsahující kvalitní simulace klavírních a varhanních nástrojů, ke kterým se často přidávají i zvuky smyčců, hlasů, kytar, bicích, či nejrůznějších exotické ruchy a efekty. Stage piana jsou zcela podřízena účelu živého hraní, proto na nich najdete přehledné obrazovky a spousty tlačítek mající za úkol rychle provést potřebnou volbu jako je změna podkresu na refrén či sloku, přepnutí zvuku rozdělené klaviatury nebo velmi praktické zrychlené načtení klasického klavíru. Záleží pak čistě na vaší preferenci a potřebách, jestli se spokojíte s nahranými zvuky, využijete dva módy (klavír/varhany) s možností editace nebo potřebujte krom základních presetů i možnost kompletní hudební syntézy na pódiu. Na všechny tyto požadavky existuje v kategorii stage pian jasná odpověď.

Doprovody, podkresy a rozdělené rejstříky

Pokud je jedním z vašich kritérií při výběru nástroje univerzálnost, pak jste u stage pian na správné adrese. I levné modely stage pian často obsahují paměť na nové skladby, podkresy a doprovody a zároveň sami nabízejí už hotové skladby, ať už konkrétní známé písně či obecné styly. Počet nabízených podkresů, rytmů a doprovodů se liší podle typu kláves, ale obecně je možné konstatovat, že se pohybuje od desítek až po několik stovek. Některé nástroje obsahují i kontrolní prvky pro hlasitost jednotlivých stop, a tak nebývá problém si např. při hře s podkresem přidat hlasitost bicích a ubrat např. žestě.

Na každém stage pianu také naleznete možnost přiřazovat různé rejstříky např. do rozdělené klaviatury (funkce split) nebo do jednoho tónu (funkce dual či layer). Mnoho nástrojů vám také nabídne možnost automatického doprovodu k vámi hraným melodiím, pokročilé aranžovací rozhraní pro jednodušší proces skládání, množství uživatelských tlačítek či možnost programovat klávesy jako spouštěče např. podkresů nebo efektů. S dobrým digitálním pianem je zkrátka žádoucí, abyste si mohli připravit celý set a odehrát jej bez zbytečného listování rejstříky nebo presety.

Efekty, simulace a pokročilá práce se zvukem

Není výjimkou, že se na stage pianech nacházejí nejrůznější efekty, a to od základních voleb jako delay, reverb, pitch shift až po sofistikované simulace rotujících reproduktorů Leslie či vintage zesilovačů, jako je tomu u modelů Nord Stage. U efektů bývá možnost měnit jejich parametry, ale pouze vyšší řady modelů digitálních pian vám umožní jejich nastavení editovat přímo při hře např. pomocí ovládacích knobů nebo makro tlačítek. U méně nákladných modelů počítejte spíše s tím, že si efekt nastavíte před hrou a pak se spokojíte max. s přepínáním volby vypnout/zapnout. Některá stage piana v sobě krom přednastavených zvuků, které je možno efektovat či omezeně upravovat, obsahují i jednotku pro syntézu nových zvuků a stávají se tak plnohodnotnými syntetizéry, jako u některých stage pian Nord, které patří mezi nejoblíbenější nástroje koncertujících klávesistů. Taková piana mají na svém povrchu extra ovládací prvky pro jednotlivé filtry a oscilátory.

Propojení a periferie

Opět podle šíře výbavy jednotlivých modelů můžeme rozdělit konektivitu stage pian na ta s digitálním a analogově/digitálním rozhraním, která jsou schopna poslat např. signál triggeru do analogových syntetizérů. Digitální rozhraní bývá řešeno přes USB koncovku a slouží jak pro přenos dat z nástroje (náčrty písní, uživatelská nastavení nebo celé skladby), tak i do nástroje (nové zvuky či skladby od výrobce, vaše vlastní písně). Většina digitálních pian bez problému funguje též jako midi kontroler pro váš hudební software a některé modely obsahují i editační programy, pomocí kterých můžete např. upravovat jednotlivé zvuky nástroje přehledně v počítači.

Pokud jde o výstupy, pak bývá pravidlem, že na stage pianech naleznete jak výstup na sluchátka tak minimálně 6,3mm TRS (jack) výstupy pro připojení do ozvučovací aparatury či komba. Většinou bývá přítomen i AUX vstup pro připojení externího hudebního zdroje s podkresy či jinými zvuky a nezřídka najdete na stage pianu i vstup na mikrofon, který vám některé modely umožní i „efektovat“ pomocí vokodéru. Existují i modely kláves, které spolupracují s iPady a podobnými zařízeními např. při čtení not nebo úpravě nastavení piana, kdy vám iPad poslouží jako ovladač i jako obrazovka a dokonce u nových modelů značky Roland fungují celé klávesy bez problémů i s aplikací Garage Band.

Příslušenství ke stage pianům

Stage piana už nejsou tolik o tom, co všechno umí, ale spíše o tom, co přesně vy potřebujete, a tím se řídí i výběr dodávaného příslušenství. Vhod vám určitě přijdou nejrůznější efekty a stompboxy. Pro práci ve studiu i doma se vám budou hodit kvalitní sluchátka či studiové monitory a pro živé hraní je dobré nezapomenout na stojany a přepravní obaly či kufry. Dražší modely stage pian s pokročilými simulacemi vyzní taktéž výborně s dobrým kombem na klávesy, obzvlášť pokud jde o simulaci starších syntetizérů či jiných elektrofonů. Pro jistotu není nikdy na škodu ani nákup dobrých nástrojových kabelů, nožních pedálů (single i trojpedálů) nebo náhradních adaptérů.

Je vám vše jasné?

Výběr stage pian je předně o tom ujasnit si, co přesně od hraní na ně očekáváte a co budete při hraní potřebovat vy i vaši spoluhráči. Velmi dobrou službu vám udělají jak klávesy Yamaha, Kurzweill až po špičkové modely Nord Stage či Roland Piano V. Ve všech případech se jedná o skvělé a univerzální nástroje do zkušebny, na cvičení, do studia i na pódium, se kterými nemůžete prohloupit. Pokud si pořád nejste jisti, zavolejte nám na telefon 800 100 029 nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese a naši kolegové, kteří se sami hře na klávesy věnují, vám jistě pomohou vybrat tu optimální variantu přesně pro vás.

© AUDIO PARTNER s.r.o.
Čekejte prosím