• Před 5 dny koupil zákazník

 • Zákazník také koupil

 • Zákazník také koupil

 • Zákazník také koupil

Naposledy navštívené

 • ROLAND FR-18D-BK

  ROLAND FR-18D-BK

ROLAND FR-18D-BK

Digitální akordeon, V-Accordion | HN117552

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • ROLAND FR 3X White

  ROLAND FR 3X White

 • ROLAND FR 3XB WH

  ROLAND FR 3XB WH

 • HOHNER Bravo I 49 F

  HOHNER Bravo I 49 F

HUDEBNÍ ŽÁNRY CELÉHO SVĚTA V JEDINÉM NÁSTROJI
Uvádíme první diatonický, digitální akordeon na světě!
Na stejné úrovni zvukové kvality a přirozené, dynamické odezvy, jako jeho oceňovaní předchůdci řady V-Accordion, je nový diatonický nástroj FR-18 snem těch, co hledají prvotřídní nástroj, který zvládá toto vše. FR-18 Diatonic je vybaven zcela novou zvukovou sadou, ve které si můžete okamžitě volit ze 12 virtuálních diatonických akordeonů, různých orchestrálních nástrojů, virtuálních Tone Wheel varhan, perkusí a mnoha dalších!
kg
Světová premiéra digitálního, diatonického akordeonu
Ve výbavě 12 modelů akordeonu, včetně tří user sad
Virtuální Tone Wheel varhany se Slow a Fast Rotary
ČTYŘI REGISTRACE USER PROGRAMŮ
Programovatelná klaviatura a basová tlačítka Funkce Drum pro ruční perkuse přes basová a akordová tlačítka
Hráč se může volně procházet, pokud nástroj pracuje na baterie (AA) a vysílá bezdrátově*
* Bezdrátová vysílačka i baterie jsou volitelné, nutno je dokoupit

12 DIATONICKÝCH AKORDEONŮ V JEDNOM
Hrající akordeonista může pokrýt vše potřebné na pódiu s jediným nástrojem. Bez ohledu na aktuální song, můžete přepínat různé tonality a konfigurace klávesových/basových tlačítek. Diatonický muzikant s sebou nemusí na koncert vláčet několik akordeonů! Kromě rozsáhlé množiny virtuálních akordeonů, má FR-18 Diatonic ve výbavě i další skvělé nástroje, ze všech si můžete rovnou zvolit. Vyberte si z orchestrálních i žesťových nástrojů, exotických nástrojů celého světa, perkusí, varhan a mnoha dalších.
User sady umožňují kdykoliv načíst vlastní upravené zvuky nebo nastavení.

SADY TABLATUR
FR-18 Diatonic je vybaven spoustou ihned volitelných tablatur, které zjednodušují hraní v určitém žánru, aniž byste museli měnit akordeon! V PC/Mac SW aplikaci (kterou si můžete zdarma stáhnout) si vytvoříte i vlastní tablatury.
V tomto software, je FR-18 Diatonic skutečně otevřeným nástrojem, kde můžete upravovat šablony pro tlačítka klaviatury levé i pravé ruky. Díky USB kompatibilitě, je snadné vysílat a přijímat upravené sady tablatur mezi SW a akordeonem.

STYL A KOMFORT PŘI HRANÍ
Lehké tělo bez reproduktorů umožňuje si FR-18 Diatonic snadno a komfortně nasadit a rovnou hrát. Baterie s dlouhou životností nabízí volný pohyb po pódiu, bez obtěžování a nepořádku v kabelech. Klasické černé provedení dobře zapadne v každém prostředí, vypadá skvěle, má svůj styl a působí elegantně i mezi nóbl posluchači. Navíc, máte možnost vyměnit dekorativní inlay fólii, takže rázem pozměníte vzhled nástroje.
Tuto fólii si ostatně můžete vyrobit i vlastní a jednoduše ji nainstalovat.

V SOUKROMÍ NEBO VEŘEJNĚ
V balení FR-18 Diatonic najdete také kvalitní sluchátka Roland, takže můžete hrát hned po vybalení. Při cvičení tak nejste omezování denní či noční hodinou, jelikož nebudete rušit sousedy, ani své nejbližší okolí.
A jakmile je čas na koncertní představení, zapojte FR-18 Diatonic do některého ze skvělých komb Roland, např. SA-300 Stage Amplifier.

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

© AUDIO PARTNER s.r.o.
Čekejte prosím