BackgroundLink
 • .

  Před 8 dny koupil zákazník

 • .

  Před 11 dny koupil zákazník

 • .

  Zákazník také koupil

Naposledy navštívené

 • .

  STEINBERG Dorico

STEINBERG Dorico

Notační software | HN167190

11 790 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Dodání do 3 týdnů

Notační software Dorico je novinkou v nabídce firmy Steinberg. Skladatelům nabízí velkou flexibilitu, možnost využití 64-bitové architektury moderních počítačů a kompletní zvukovou knihovnu HALion Symphonic Orchestra s řadou samplů symfonických nástrojů.

Software se vyznačuje přehledným workflow, které se snadno přizpůsobí notebooku i stolnímu počítači s několika monitory. Vše je vždy velmi přehledné a snadno dostupné. Každý projekt navíc může obsahovat libovolné množství nástrojových partů.

Z horní lišty je ihned k dispozici některý z pěti režimů (Setup, Write, Engrave, Play, Print), v rámci projektu navíc můžete mít otevřený libovolný počet oken a mezi režimy jednoduše přecházet – například mezi playbackem a zapisováním not.
Díky pokročilým funkcím lze každý projekt graficky zalomit přesně podle vašich představ – například přidat text a vše rozvrhnout v rámci stránky. Celý software je výjimečně dobře graficky zpracovaný a plynule se přizpůsobuje vaší práci s okny.

Jednotlivé noty lze vkládat pomocí přehledného rozhraní myší nebo pomocí klávesnice a klávesových zkratek, které si můžete nastavit podle svých představ.

Funkce print umožňuje okamžitý tisk nebo export do rozličných formátů. Notové zápisy z ostatních programů lze také snadno importovat ve formátu MusicXML nebo pomocí MIDI z Cubase.

Dorico sdílí stejně výkonný zvukový engine jako populární DAW programy Cubase a Nuendo, pracuje tedy až při rozlišení 32 bit/192 kHz. Kromě zvukové knihovny HALion s více než sto nástroji podporuje také formáty VST-3 pro použití dalších virtuálních nástrojů a efektů. Pro základní mix je k dispozici channel strip na každém kanálu, který obsahuje compressor a limiter.

Software se bude do budoucna neustále rozšiřovat, aktualizace budou pro uživatele softwaru zdarma. Přehled plánovaných funkcí najdete na stránkách výrobce.

Parametry

 • Typ licence: Plná verze
 • Typ software: Mastering

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím