Vánoce stíháte :). Info o dodání zde
 • .

  Před hodinou koupil zákazník

 • .

  Před hodinou koupil zákazník

 • .

  Před 16 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 18 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 21 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 22 hodinami koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  STEINBERG UR22

STEINBERG UR22

USB zvuková karta | HN139381

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • FOCUSRITE iTrackSolo

  FOCUSRITE iTrackSolo

 • YAMAHA AG03

  YAMAHA AG03

 • FOCUSRITE Scarlett 2i2 2nd Gen

  FOCUSRITE Scarlett 2i2 2nd Gen

UR22 – nejlepší ve své třídě
Zvukové rozhraní 2X2 USB 2.0 s 2x D-Pre
a 192 kHz.

Díky dvěma mikrofonním předzesilovačům D-Pre, nejlepším 24-bit/192kHz převodníkům ve své třídě a pevném kovovém pouzdře nabízí zvukové a MIDI rozhraní UR22 čistý zvuk, ať jste kdekoliv. Díky samostatnému Hi-Z přepínači pro vstup 2, nezávislému sluchátkovému výstupu a phantomovému napájení, je toto zařízení se dvěma vstupy a dvěma výstupy ideální volbou pro mobilní muzikanty, DJ a kohokoliv mezi nimi.

USB 2.0 zvukové rozhraní 24-bit/192 kHz
S maximální vzorkovací frekvencí až 192 kHz a rozlišením 24 bitů, jste vždy více než připraveni nabídnout skvěle znějící hudební produkci.
Dva mikrofonní předzesilovače Class A D-Pre
Velmi oceňované Yamaha D-Pre předzesilovače poskytují skutečně transparentní a krásně podrobný zvuk, který je v této třídě bezkonkurenční.Robustní plně-kovový kryt
Postaveno na nejnáročnějších standardech zkušených inženýrů Yamaha. Zvukové rozhraní UR22 je dokonale chráněno plně kovovým šasi, které je dostatečně robustní, aby rozhraní vydrželo všechna úskalí na cestách.Hardwarový monitoring bez latence
UR22 nabízí hardwarový monitoring bez latence a intuitivní ovladač Mix, který umožňuje snadný přechod mezi přímým signálem a výstupem z vaší hostitelské aplikace nebo DAW.Kompatibilita s veškerým důležitým záznamovým softwarem
UR22 je kompatibilní s veškerým důležitým zvukovým editačním, masteringovým a hudebně-produkčním softwarem s podporou ASIO, CoreAudio a nebo WDM standardy.MIDI vstup a výstup
Pro maximální flexibilitu je UR22 vybaven MIDI vstupem a MIDI výstupem. Připojte váš oblíbený hardwarový syntezátor, bicí modul a nebo jakékoliv MIDI zařízení, které máte rádi.
Součástí je Cubase AI
Cubase AI je postaven na stejných základech, jako oblíbené DAW Cubase. Verze AI nabízí sadu funkcí pro kompozici, záznam, editaci a mix.
Vaše mobilní studio
Spolu s obsaženým DAW Cubase, která běží na vašem počítači PC nebo Mac, je UR22 plnohodnotným nahrávacím studiem s naprosto čistým zvukem ať jste kdekoliv.Naprosto čistý zvuk...
Mikrofonní předzesilovač je jedním z klíčových faktorů v záznamu zvuku – a to je důvod, proč je UR22 vybaven dvěma skvěle znějícími D-Pre předzesilovači. Tyto předzesilovače jsou vrcholem řady let vývoje odborníky z Yamaha. Výsledkem je skutečně transparentní a krásně detailní zvuk, který v této třídě nemá konkurenci. Ať už chcete nahrávat akustické nástroje, vokály, elektrické kytary nebo ambientní textury, s UR22 můžete snadno zaznamenat jakýkoliv zdroj zvuku.

Stejně důležité, jako předzesilovače, jsou také samotné převodníky. ZR22 nabízí prvotřídní A/D a D/A převodníky, který poskytují největší zvukovou věrnost. A tam, kde se jiní zastavují, začíná zářit UR22. S maximální vzorkovací frekvencí až 192kHz a rozlišením 24-bitů, jste více než připraveni nabídnout skvěle znějící hudební produkci.


...ať jste kdekoliv
UR22 je závislá na cestování. Je to dostatečně malé rozhraní, abyste s ním jeli z koncertu na koncert, a aby vydrželo všechny nástrahy cest a silnic. Díky plně kovovému šasi a zkušenostem inženýrů z Yamaha, je toto zvukové rozhraní naprosto v bezpečí. Ať už do něj udeříte paličkou bicích, hodíte ho do autobusu a nebo s ním otevřete pivo – díky své impozantní kvalitní kvalitě zpracování je UR22 vždy připraveno vrátit se na pódium.

A bez ohledu na svou velikost exhibuje UR22 základními vlastnostmi svých větších bratří UR824 a UR28M, které vám umožňují vytvářet skvělé nahrávky bez omezení. Stačí jen rozhraní připojit USB kabelem a začít tvořit hudbu – bez dalšího přídavného napájení – a vždy v prvotřídní zvukové kvalitě.

Velké věci bývají nenápadné
UR22 umožňuje veškeré zapojení, které potřebujete pro profesionálně znějící nahrávky. Dva analogové kombinované Neutrik XLR/TRS vstupy s Peak LEDkami a přepínatelným +48V phantomovým napájením vám umožňují připojit i ty nejcennější kondenzátorové mikrofony. Díky Hi-Z přepínači na druhém vstupu můžete nahrávat elektrickou kytaru nebo basu přímo – bez nutnosti dalšího DI boxu.Nejlepší ze všeho je, že UR22 nabízí hardwarový monitoring bez zpoždění – to co hrajete okamžitě uslyšíte. Ovladač Mix umožňuje plynulé přecházení mezi přímým signálem rozhraní UR22 a signálem z vašeho DAW. A díky nezávislým ovladačům úrovně signálu sluchátek a hlavního výstupu můžete nastavit hlasitosti odposlechu do sluchátek a hlavního výstupu, naprosto samostatně. MIDI vstup a výstup umožňuje připojit MIDI klaviatury a nebo jiného MIDI-kompatibilního zařízení, jako jsou pady, pedály a zvukové moduly. Dva TRS výstupy, velmi stabilní ovladače a USB 2.0 doplňují sadu funkcí tohoto profesionálního a zároveň cenově dostupného zařízení.

Skutečně týmový hráč
UR22 je kompatibilní s veškerým důležitým softwarem pro editaci zvuku, mastering a hudební produkci, který podporuje ASIO, Core Audio nebo WDM standard.Navíc je součástí UR22 Cubase AI, zjednodušená verze oblíbeného DAW firmy Steinberg. Cubase AI je postavena na stejných základních technologiích, jako je velmi oceňované DAW Steinberg Cubase. AI verze nabízí sadu funkcí pro kompozici, záznam, editaci a mix. Spolu s UR22 tak máte plnohodnotné řešení pro záznam hudby studiové kvality.

Uživatelé Cubase budou těžit z dalších funkcí, jako je například automatické nastavení, které umožňuje kompletní instalaci vstupů a výstupů, které lze ovládat přímo z Cubase. Po instalaci rozhraní UR22 je produkčním softwarovým prostředím okamžitě rozpoznáno – nemůže to být jednodušší.

Proč UR22
UR22 je volbou číslo jedna pro tvůrce na částečný úvazek, mobilní muzikanty a všechny ostatní.
Vezměte jej na tour.
Nahrávejte hlasy a koncerty.
Tvořte špičkovou elektronickou hudbu.
Obsaďte kluby a pódia.
Užijte si vysoce kvalitní zvuk.

Minimální systémové požadavky
Mac
Mac OS X 10.5.8/10.6/10.7/10.8
Intel Dual Core

Windows
Windows XP/Vista/ 7/8
Intel nebo AMD Dual Core

společné:
2 GB RAM
4 GB volného místa na pevném disku
Rozlišení monitoru 1280x800
CD mechanika
USB port pro připojení UR jednotky
Připojení k internetu pro instalaci, aktivaci a registraci produktu

Parametry

 • Typ: USB
 • Počet analogových vstupů: 2
 • Počet analogových výstupů: 2
 • Počet mikrofonních vstupů: 2
 • MIDI: Ano
 • SPDIF: Ne
 • ADAT: Ne
 • Montáž 19": Ne
 • Počet vstupů: 2
 • Počet výstupů: 2
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Nezapomeňte dokoupit příslušenství

 • AUDIO-TECHNICA ATH-M40x

  Studiová sluchátka

  2 590 Kč

 • APEX 415 B

  Kondenzátorový mikrofon

  3 490 Kč

 • YAMAHA HS5

  Aktivní studiový monitor

  4 290 Kč

 • K&M 232

  Mikrofonní stojan

  600 Kč

 • K&M 23966

  Pop filter

  737 Kč

 • BESPECO XCMS450

  Propojovací kabel

  280 Kč

Chytrá navigace

Čekejte prosím