E-shop funguje
beze změn
Prodejny jako
výdejny

Naposledy navštívené

  • .

    TAYLOR 2008 T5S

Boutique

TAYLOR 2008 T5S

Elektroakustická hybridní kytara | HN217712

34 990 Kč

Nabízíme nejlepší cenu

Na prodejně

PRAHA Sklad Modřany Není

PRAHA Prodejna Modřany Skladem 1 ks

BRNO Prodejna Lidická Není

Hybridní univerzální specialita z roku 2008.Způsob snímání na T5 vychází ze systému Expression System, který je používán na elektroakustických kytarách, avšak je posunutý ještě dál, aby nástroj disponoval i perfektním elektrickým zvukem. Stejně jako u klasického ES jsou zde na ozvučné desce připevněny magnetické senzory, které snímají její vibrace. Pod krkem se nyní ale nachází humbucker, který sice není vidět, ale i tak skvěle snímá chvění strun a rezonance v krku. Přidaný je elektromagnetický "elektrický" snímač v pozici u kobylky. Nyní je již jasné, že T5 opravdu zvládne cokoli od křišťálově čistého pro silně zkreslený zvuk.

Snímače se přepínají 5-polohovým switchem, kde je následující zapojení: 1.) čistě akustický tón získaný zapojením krkového snímače a senzorů v těle sériově, 2.) pouze krkový humbucker, ideální pro sola v jakékoli hudební poloze, 3.) pouze kobylkový humbucker, nabízející zajímavé čisté, nakřáplé i velmi zkreslené zvuky, 4.) oba humbuckery paralelně, ideální cesta na získání zvuku pololubovky, a konečně 5.) oba humbuckery sériově, zapojení vhodné na jakkoli zkreslené zvuky, ideální na doprovody. Nastavovat lze hlasitosti a úroveň středů a basů, přičemž u ekvalizace lze mít ovladače v pozici „off“, zesilovat i zeslabovat.

Na těle nástroje najdete drobné ťukance, které odpovídají věku nástroje, jde pouze o kosmetické záležitosti, které jsou jen ve vrstvě polyurethanového laku.

Ke kytaře patří originální kufr. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Parametry

  • Kufr: Ano
  • Pouzdro: Ne
  • Země výroby: USA
  • Režim prodeje: Bazarový
  • Rok výroby: 2018
  • Hmotnost: 2,8 kg
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím