• .

  Před 6 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 10 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 10 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 10 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 2 dny koupil zákazník

 • .

  Před 4 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  TC ELECTRONIC Flashback Mini

TC ELECTRONIC Flashback Mini

Kytarový efekt | HN150357

2 390 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Skladem

PRAHA Sklad Modřany 1 ks Ihned k dispozici v Prodejně Modřany.

Ihned k dispozici v Prodejně Modřany.

PRAHA Prodejna Modřany Není

BRNO Prodejna Lidická Není

TC ELECTRONIC TONEPRINT
TonePrint je nová řada kompaktních kytarových efektů od TC Electronic, které se mohou chlubit několika zásadními přednostmi. Nejde jen o použití kvalitní elektroniky, široké možnosti nastavení, perfektní zvuk a maximální spolehlivost, ale právě o technologii TonePrint.

Tato technologie totiž u většiny pedálů z této řady umožňuje připojit pedály k počítači pomocí USB rozhraní a následně do efektu stáhnout některý z presetů, který byl vytvořen přesně podle zvuku mnoha kytarových legend. Stáhnout si můžete nastavení, které vytvořili například Bumblefoot, Doug Aldrich, Guthrie Govan, Munky, John Petrucci, Orianthi, Paul Gilbert, Steve Morse, Troy Van Leeuwen a další.

FLASHBACK MINI
Flashback Mini je kytarový efekt typu Delay. Jeho funkcí je tedy vytvářet zpožděné ozvěny toho, co hrajete. Díky technologii TonePrint Flashback pokryje všechny zvukové podoby, které delay může mít – od teplých modulovaných analogových dozvuků až po čistý digitální delay.

Stejně jako všechny efekty z řady TonePrint, i tento má elektroniku zabudovanou v odolném kovovém šasi. Po stranách se nachází vstupní a výstupní konektor, na horní straně jsou umístěny ovladače a masivní spínač, který je zapojen True-Bypass, tudíž ve vypnutém stavu efekt nikterak neovlivňuje signál. O napájení se stará 9V adaptér. Tento pedál disponuje technologií TonePrint a USB konektorem, pomocí kterého efekt propojíte s počítačem.

Pro nastavení zvuku zde slouží tři ovladače. Delay a Feedback nastavují dobu zpoždění dozvuků a jejich počet, FX Level pak jejich hlasitost oproti původnímu signálu. Flashback nabízí i takové možnosti jakoo Audio Tap, díky kterému se čas zpoždění nastavuje hraním na kytaru.

TC Electronic Flashback Mini je velmi kvalitní efektový pedál, který zaujme především zvukovými možnostmi, ale i technickou výbavou. Ve Vašem pedalboardu si tak jistě může najít své místo…

Parametry

 • Typ efektu: Delay
 • Ovládání: Delay, Feedback, FX level
 • True Bypass: Ano
 • Vstupy: 1x Mono
 • Výstupy: 1x Mono
 • Napájení: 9V Adaptér, 9V Baterie
 • Adaptér součástí: Ne
Mám připomínku k popisu

Průměrné hodnocení

5

53 x

40 x

30 x

20 x

10 x

Uživatelské hodnocení

8. 2. 2015 00

Pokud hledáte delay kde víte že si nastávíte jeden mod a jedete....tak je to přesně pro vás. Ale i pokud se chcete pusti do tvorby i vlastního delaye tak máte nožnost právě přes funkci TonePrint ale to už je nošení dříví do lesa.

Sečteno podtrženo je to bezva krabka.

Velikost
Kovové šasí.
Možnost editace pomocí TonePrint (Skvělý nápad)
Možnost volit tap tempo.

27. 1. 2015 00

Perfektní zvuk a skvělý systém TonePrint. Delay při správném nastavení může fungovat jako delay, modulace, případně obojí zároveň. Každému potenciometru lze v PC editoru přiřadit až 3 různé parametry a přesně určit jejich průběh. Kupoval jsem kvůli malému prostoru v pedalboardu a nelituji. Zatím se mi ale nepodařilo vybrat zvuk, který bych využíval stabilně, spíše pořád dokola zkouším to "kouzlo s telefonem" (https://www.youtube.com/watch?v=vMt_0WVx9XE).

malé šasi, nezabere mnoho místa v pedalboardu
jednoduché ovládání
možnost nahrát vybraný zvok prostřednictvím telefonu nebo PC
skvělá zvuková kvalita

možná až příliš mnoho možností nastavení zvuku v PC editoru - nic pro nerozhodné jedince :)
aplikace nefunguje úplně ideálně na BlackBerry OS10 (čtvercový displej)
pokud připojíte USB kabel k PC a efekt je zároveň zapojený v aparatuře, mohou nastat problémy z brumem, obzvášť pokud používáte notebook napájený zdrojem (mohou vznikat zemní smyčky)

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím