• .

  Před 3 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 3 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 7 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 10 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  TC ELECTRONIC G-System

TC ELECTRONIC G-System

Kytarový multiefekt | HN097316

28 590 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Očekáváme 1.8.2018

TC Electronic G-System
G-System je na světě prvním kompaktním vysoce kvalitním kytarovým systémem na podlahu. Kytaristi, kteří pro sebe hledají to nejlepší, ani ostřílené profesionály, kteří žádají výjimečnost, G-System svou kvalitou rozhodně nezklame. Je vybaven kompletním a nekomompromisním balíčkem efektů, ovládání a součástí, svou flexibilitou ani kvalitou se s G-System žádný jiný produkt nemůže srovnávat.

Flexibilita je pro každého kytaristu klíčová – jeho nastavení jsou zřídka kdy stejná. G-System vám umožní doplnit a zjednodušít váš stávající systém do jediného kompletního setupu. Pokud zjistíte, že potřebujete přidat další efekty, smyčky nebo ovladače, doplňování přídavných zařízení je s G-System snadné. Díky svým dvěma DSP jednotkám nabízí ty nejšpičkovější efekty, analogové smyčky, amp přepínání, podlahové ovládání, a dokonce i 9V DC výstupy pro napájení dalších efektových pedálů, G-System zkrátka poskytuje tu nejvyšší míru dosažitelné integrace.

Každý z výrobků TC, který byl uveden na trh, získal ocenění za svůj výjimečný zvuk. V tomto ohledu není G-System žádnou výjimkou a směle si zahrává s nejaktuálnější hardware technologií a software inovacemi. Celý processing byl vyladěn a optimalizován v laboratořích TC, výsledkem je dokonale kvalitní zvuk, kterí vaše posluchače okouzlí.

Můžete si vybrat aplikaci na podlaze nebo v racku, rozhodnout se, jak mají být efekty zařazeny, přizpůsobit rozvržení footswitchů, a vybírat z více než 25 různých efektů, kterými je vybaven.

Produkt pro live vystupování musí být sestrojen pro život na cestách, a G-System byl právě pro tyto účely speciálně navržen! Uživatelský přístup a dílenské zpracování G-System je vskutku unikátní. Díky své masivní hliníkové čelní desce, tvarovaným výztuhám a 18 velkým kovovým chromovaným přepínačům, zajišťuje stabilitu a spolehlivost, bez ohledu na to, jak drsný je život na cestách.

Pre Effects
Efekty, které jsou typicky používané jako první, před „crunchy“ efekty, jsou umístěny v sekci pre efektů. Pre-loop DSP jednotka G-Systemu má vysoko-impedanční nástorojový vstup a plný 96 kHz/24 bitový převodník a processing. Tento processing s vysokým rozlišením zajišťuje maximální zachování původní harmonie kytary, které jsou zásadní pro charakter každého overdrive pedálu nebo preampu.

Filters
Sekce filterů vám dovoluje vybírat mezi touch- a manuálně ovládanými filtry, v rozsahu od wah-wah, přes formanty, až po high peak resonanční filtry.

Compression
Compression sekce nabízí perfektní dynamické ovládání předřazených filtrů, pumping style compressor či ještě více transparentnější compression styl, který poskytuje hladké dynamické ovládání a dlouhý sustain.

Analog Pedal Loops
Je dobře známý fakt, že každý neangažovaný pedál se „zažírá“ do vaše kytarového zvuku. Čtyři analogové smyčky (loops) vám dávají možnost plně ovládat presety, a stejně tak i on-the-fly zapínání/vypínání, aktivování „true bypass“ pro libovolný pedál. Pátá smyčka byla navržena na žádost zákazníků pro připojení pre-ampu (předzesilovač). Design Buffered driveru připojené smyčky dovoluje použití vedení extra dlouhými kabely, aniž by docházelo ke ztrátě audio kvality.

Amp Switching
Čtyři relé přepínače vám umožní dálkové analogové ovládání předzesilovačů a zesilovačů. Relé spadají pod ovladače presetů, ale mohou být také olvádána přes on-the-fly.

Post Effects
Sekce post efektů obsahuje všechny efekty, které patří do „crunchy“ sekce.

Noise Gate
V post efektové sekci najdete ultra rychlý noise gate, který umožňuje odstraňovat background šum z případných high gain pedálů nebo preampů ve chvíli, kdy nehrajete.

Modulation
V této sekci můžete libovolně vybírat modulační efekty, včetně slavného TC chorus, flangerů, phaserů, tremolo, vibrato a dalších.

Pitch
Funkce detune vám dodá stereový obraz, zatímco whammy a octavery umožní efektovější zvuky. Standardní pitch shifting má zdvih až o dvě oktávy. Intelligent pitch umožňuje vybírat ze stupnice a poté svázat pitche k hraným tónům, čímž lze vytvářet zvuky a harmonie, které jste ještě neslyšeli.

Delay
Sekce delay se skládá ze šesti různých efektů, včetně legendárního 2290 dynamic delay, reverse delay, tape echo a dalších. Všechny delay efekty mají „true spillover“, který umožňuje, aby repetice delaye zazněly přes každou změnu presetu. Standardně se nabízí tu nabízí Tap tempo a samozřejmě může být spjato s MIDI časovým kódem (MIDI clock).

Reverb
V nabídce jsou reberby ze slavné TC palety. Reverby Plate, room, spring a hall jsou dostupné v sekci reverb, všechny jsou speciálně vyladěné a upravené pro kytaru.

To ale není vše…
G-System obsahuje spoustu dalších věcí navíc. K dispozici je chromatická ladička a třípásmový EQ. Funkce Boost dodá vašemu sólu výjimečnost jediným sešlápnutím spínače, všechny efekty založené na tempu mohou být individuálně ovládány přes tap tempo nebo MIDI clock, a spoustu dalších parametrů je možné ovládat příslušným expression ovladačem.

Analog „True Bypass“ Loops
Svůj originální zvuk si udržíte díky čtyřem analogovým „true bypass“ pedálovým smyčkám, všechny spadají pod presety, a stejně tak pod „on-the-fly“ ovládání. Pátou smyčku je možné použít pro připojení preampu nebo pátého pedálu v rámci vaší aplikace.


Solid User Interface
Přímý přístup uživatelského rozhraní přes šest otáčivých-spínacích encoderů. Tyto encodery jsou ochráněny robustními chromovanými přepínači, ale ochrana je zajištěna i pro důležité součástky pod nimi. Díky tomu, že nemá žádné křehké plastové knoflíky, ani žádné zřejmé otvory, je G-System zapečetěný proti prachu, špíně, vlhku i proti často osudové nehodě, kdy se na jevišti na efekt něco rozlije.


Na podlahu nebo do racku?
Dáváte přednost pedálům přímo před vámi nebo byste je měli radši v bezpečí racku? GFX01 19“ 1RU efektový procesor lze z G-Systemu snadno vyjmout a upevnit do racku – rozhodnutí je zcela na vás. GFX01 je s podlahovou částí G-Systemu propojen jediným kabelem, efektové krabičky a změť kabelů se vám nepletou pod nohama, když používáte podlahovou jednotku.

Editor
Díky editoru může být G-Systém ještě univerzálnější.Pomocí nabízeného software editoru pro Mac a PC můžete upravovat,ukládat a nahrávat perfektní presety pro vaše aktuální vystoupení –všechny z jednoho intuitivního okna editoru.

Parametry

 • Typ efektu: Multiefekt
 • Ovládání: 18x Footswitch
 • Vstupy: 2x Mono (Jack 6,3 mm), 4x Loop Return (Jack 6,3 mm), 2x Pedal, MIDI, Control link (Cat 5)
 • Výstupy: 4x Loop Send (Jack 6,3 mm), 2x Switch, MIDI, S/PDIF
 • Počet efektů: 25
 • Počet presetů: 100+200
 • MIDI: Ano
 • USB: Ano
 • Napájení: Euro
 • Adaptér součástí: Ne
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím