Naposledy navštívené

  • .

    UNIVERSAL AUDIO UAD-2 Satellite Thunderbolt QUAD Core

Novinka

UNIVERSAL AUDIO UAD-2 Satellite Thunderbolt QUAD Core

DSP karta | HN180909

18 690 Kč

Nejlepší cena pro vás

Dodání do 1-2 týdnů

DSP akcelerátory UAD-2 Satellite vám otevřou cestu k bohatému zvuku a precizním plug-inům firmy Universal Audio, které tvoří standard moderní studiové práce. Najdete je téměř ve všech profesionálních studiích na světě a stovkách nadšených recenzí. Okořeňte svůj mix analogovým zvukem takových značek jako Studer, Lexicon, Neve, Manley, SSL, API, Fender a dalších, aniž byste se museli starat o náročnou údržbu hardware a mamutí spotřebu energie.

UAD-2 Satellite se vyrábí ve variantách se čtyřmi (QUAD) nebo osmi (OCTO) SHARC procesory. UAD-2 můžete kombinovat UAD-2 PCIe kartami a akcelerátory Apollo Twin, DUO, QUAD nebo 16 a dosáhnout tak výkonného systému, který si poradí i s těmi nejnáročnějšími mixy.

Plug-iny Universal Audio ocení jak majitelé domácích studií, tak profesionální zvukoví mistři. Zvolte konfiguraci, která nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Přesné specifikace kompatibility s operačními systémy najdete na stránkách výrobce. K dispozici je varianta s Thunderbolt i USB 3 připojením.

Pluginové balíky:
• Core – Analog Classic Plus
• Custom – Analog Classic Plus + tři plug-iny dle vlastního výběru při registraci produktu
• Ultimate 5 – prémiový balík obsahující všech 89 UA plug-inů

Parametry

  • Typ: Thunderbolt

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress
Čekejte prosím