XXXL výprodej jen tento víkend. Všechny slevy ZDE. Slevy vyprší za:

Studiové mikrofony

Nalezeno 35 položek

Značky

  • -18%

    LEWITT MTP 350 CMs

    Kondenzátorový zpěvový mikrofon

    3 270 Kč

    3 990 Kč

    Skladem

  • -18%

    LEWITT INTERVIEWER

    Dynamický mikrofon

    4 090 Kč

    4 990 Kč

    Skladem

  • -18%

    LEWITT DTP 640 REX

    Dynamický nástrojový mikrofon

    6 960 Kč

    8 490 Kč

    Skladem

  • -22%

    LEWITT DTP 340 REX

    Dynamický nástrojový mikrofon

    3 890 Kč

    4 990 Kč

    Skladem

  • -19%

    LEWITT MTP 250 DM

    Dynamický mikrofon

    1 540 Kč

    1 890 Kč

    Skladem

  • -22%

    LEWITT MTP 350 CM

    Kondenzátorový zpěvový mikrofon

    3 110 Kč

    3 990 Kč

    Skladem

  • -22%

    LEWITT MTP 740

    Kondenzátorový zpěvový mikrofon

    8 960 Kč

    11 490 Kč

    Skladem

  • -18%

    LEWITT MTP 250 DMs

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 630 Kč

    1 990 Kč

    Skladem

  • -30%

    LEWITT DGT 450

    USB kondenzátorový mikrofon

    5 450 Kč

    7 790 Kč

    Skladem

  • -18%

    LEWITT MTP 550 DM

    Dynamický mikrofon

    2 280 Kč

    2 790 Kč

    Skladem

  • -13%

    AUDIX OM2-s

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    2 420 Kč

    2 790 Kč

    Skladem

  • -13%

    SENNHEISER MD 421-II

    Dynamický nástrojový mikrofon

    8 850 Kč

    10 180 Kč

    Skladem

  • -20%

    SAMSON Go Mic

    USB kondenzátorový mikrofon

    1 000 Kč

    1 250 Kč

    Skladem

  • -20%

    SAMSON C01

    Kondenzátorový mikrofon

    1 350 Kč

    1 690 Kč

    Skladem

  • -11%

    NEUMANN TLM 67

    Kondenzátorový mikrofon

    36 860 Kč

    41 420 Kč

    Skladem

  • -11%

    NEUMANN U87Ai STUDIO

    Kondenzátorový mikrofon

    57 260 Kč

    64 340 Kč

    Skladem

  • -13%

    NEUMANN KMS 104 PLUS

    Kondenzátorový zpěvový mikrofon

    11 250 Kč

    12 940 Kč

    Skladem

  • -8%

    AKG D7

    Dynamický mikrofon

    3 310 Kč

    3 600 Kč

    Skladem

  • -20%

    AUDIX F5

    Dynamický nástrojový mikrofon

    1 430 Kč

    1 790 Kč

    Skladem

  • Výhodná sestava

    LEWITT LCT 240 PRO + odpružený držák

    Zvýhodněná sestava zboží

    4 502 Kč

  • Výhodná sestava

    LEWITT MTP 550 DM + kabel Bespeco NCMB450

    Zvýhodněná sestava zboží

    2 791 Kč

  • Výhodná sestava

    APEX APEX 435B + stojan + akustický paravan

    Zvýhodněná sestava zboží

    3 512 Kč

  • Výhodná sestava

    5 646 Kč

  • Výhodná sestava

    5 646 Kč

  • Výhodná sestava

    SAMSON C01 + odpružený držák

    Zvýhodněná sestava zboží

    3 150 Kč

  • -20%

    SHURE SM48-LC

    Dynamický mikrofon

    1 640 Kč

    2 050 Kč

    Na prodejně

  • -11%

    NEUMANN KMS 104 PLUS BK

    Kondenzátorový zpěvový mikrofon

    11 510 Kč

    12 940 Kč

    Na prodejně

  • -13%

    AUDIX OM7

    Dynamický mikrofon

    4 450 Kč

    5 120 Kč

    Na prodejně

  • Výhodná sestava

    LEWITT LCT 240 PRO WHITE + odpružený držák

    Zvýhodněná sestava zboží

    4 502 Kč

  • Výhodná sestava

    SAMSON C03U + Pop fiter

    Zvýhodněná sestava zboží

    3 602 Kč

  • Výhodná sestava

    od 6 992 Kč

  • Výhodná sestava

    od 3 449 Kč

  • Výhodná sestava

    od 2 891 Kč

  • Výhodná sestava

    SOUNDSATION VOCAL 100/ 300 + stojan

    Zvýhodněná sestava zboží

    od 765 Kč

  • Výhodná sestava

    SUPERLUX D103/ 01X + stojan

    Zvýhodněná sestava zboží

    od 1 260 Kč

Čekejte prosím