• .

  Před 1 dnem koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

 • .

  Před 2 dny koupil zákazník

 • .

  Před 3 dny koupil zákazník

 • .

  Před 3 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  YAMAHA YDP-142 R

Doprodej-12%

YAMAHA YDP-142 R

Digitální piano | HN137894

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • KORG LP-380 BK

  KORG LP-380 BK

 • KORG LP-180 WH

  KORG LP-180 WH

 • CASIO PX-760 WE

  CASIO PX-760 WE

Realizujte svůj klavírní potenciál s digitálním pianem Yamaha ARIUS. Digitální piano s klaviaturou GHS s matným povrchem černých kláves a se zvukovým jádrem Pure CF.

Pokročilý zvuk piana pro podporu vaší expresivity Zvukové jádro Pure CF čerpá z pečlivých nahrávek uznávaného koncertního křídla Yamaha. Nahrávky jsou v několika dynamických úrovních, od pianissima po fortissimo, takže si můžete vychutnat jemný dotek v tichých pasážích nebo výrazný zvuk při hlasité hře. A hodnota polyfonie 128 hlasů zaručuje, že YDP-142 zvládá i náročný repertoár, a to i ve složitých pasážích, bez nežádoucích useknutých tónů.

Klaviatura GHS s matným povrchem černých kláves – klaviatura s dobrou reputací Pro každého pianistu je zásadní pocit ze hry a úhoz známý z akustického piana. Vyvážená klaviatura Graded Hammer Standard (GHS) od Yamahy poskytuje těžší klávesy ve spodní části rozsahu a naopak lehčí klávesy v horní části rozsahu nástroje – stejně jako akustické piano. YDP-142 může být díky klaviatuře GHS s dobrou pověstí vašim partnerem po dlouhou dobu. Citlivost klaviatury si na YDP-142 můžete nastavit podle svých preferencí ve třech krocích – hard, medium, nebo soft – v závislosti na síle vašich prstů nebo stylu skladby, kterou právě hrajete. Můžete tak hrát s nastavením citlivosti klaviatury, které vyhovuje právě vám.

Nejnovější technologie akustické optimalizace ("Acoustic Optimizer") pro neuvěřitelný zvuk Acoustic Optimizer je nová unikátní technologie od Yamahy. Díky speciálnímu navržení a umístění v nástroji Acoustic Optimizer fyzicky upravuje akustický tok, který řídí rezonance a obohacuje celkový zvuk. Kombinace funkce Acoustic Optimizer a digitálních technologií poskytuje neuvěřitelné expresivní schopnosti nástroje.

Pro pohodlné domácí cvičení Pro pianisty, kteří chtějí cvičit potichu, je zde funkce inteligentního akustického řízení (Intelligent Acoustic Control), která automaticky nastavuje a upravuje zvuk tak, aby byl neustále bohatý a frekvenčně vyvážený i při nízkých úrovních hlasitosti. Pro zcela tiché cvičení je nástroj vybaven výstupem pro sluchátka. Díky dvojici sluchátkových výstupů lze nerušeně nacvičovat třeba i čtyřruční skladby. Můžete nerušeně cvičit, jak dlouho potřebujete. A když už máte skladbu nacvičenou přes sluchátka, tak je můžete odpojit předvést ostatním váš hudební pokrok.

Podpora funkce Half-Pedal Tlumicí pedál s podporou plynulého rozeznání hloubky stisku, nebo s funkcí Half-Pedal (rozeznání stisku pedálu napůl), umožňuje detailní nastavení a jemné nuance zvuku při hře s pedálem, jako u akustického piana. Díky tomu je nástroj schopen měnit dozvuk tónu při stisku tlumicího (damper, sustain) pedálu od mírného až po plný.

Damper rezonance Damper rezonance digitálně reprodukuje vzájemnou interakci mezi strunami akustického piana při stisku tlumicího pedálu. Při stisku pravého pedálu (s funkcí sustain) se při hře ozývají harmonické rezonance dalších strun, dokud je pedál stisknutý.

Nahrávání pro vlastní kontrolu. Pohodlné 2-stopé nahrávání pro každého pianistu. Vestavěný 2-stopý sekvencer je skvělý způsob pro záznam vaší hry a následný poslech pro sledování, jak se zlepšujete. Můžete si nahrát také zvlášť pravou a zvlášť levou ruku a cvičit pak samostatně jednotlivé ruce s vlastním nastavením tempa. Takže nyní můžete pak cvičit jednu ruku, zatímco nástroj vám přehrává part druhé ruky.

50 připravených klavírních skladeb včetně not V nástroji je nahráno 50 klasických klavírních skladeb. Součástí je také kniha s notami ke všem těmto skladbám s názvem "50 Greats for the Piano". Naučte se hrát tyto skladby tak, že si například vypnete part jedné ruky a tento budete hrát naživo nebo si snížíte tempo. Nebo můžete tyto krásné skladby použít pro poslech.

USB TO HOST Snadno propojte váš nástroj s počítačem nebo mobilním zařízením (telefonem, tabletem) pro interakci s širokou paletou výukových aplikací nebo třeba aplikací pro tvorbu hudby. Některé aplikace vám mohou pomoci při výuce hry na nástroj, jiné nabízejí třeba sdílení vašich nahrávek. Aplikace MusicSoft Manager vám umožní uložit si do počítače skladby nahrané pomocí vestavěného sekvenceru v nástroji, ale také nahrát přímo do nástroje komerčně dostupné skladby ve formátu MIDI nabízené i třetími stranami.SPECIFIKACE

Počet kláves: 88
Typ klaviatury: GHS (Graded Hammer Standard) s matným povrchem kláves
Úrovně citlivosti: Hard, Medium, Soft, Fixed
Pedály: 3 (Damper, Sostenuto, Soft)
Funkce Half Pedal: ano
Typ víka: zasunovací
Stojánek na noty: ano
Zvukový generátor: Pure CF Sound Engine
Polyfonie: 128
Počet zvukových rejstříků: 10
Efekty: Reverb, Damper Resonance, Inteligentní kontrola akustiky
Demo skladby: 10 Demo skladeb, 50 Piano Preset skladeb
Nahrávání: 1 skladba (2 stopy)
Kompatibilní datový formát pro playback: Standard MIDI (SMF) Format 0 & 1
Kompatibilní datový formát pro nahrávání: Standard MIDI (SMF) Format 0
Funkce: Dual/Layer, Duo, Metronom
Tempo 5 - 280
Transpozice: -6 až +6
Tuning
Vnitřní paměť:
Uživatelská skladba: 1 (cca 100 KB)
Při načítání skladeb z PC: až 10 skladeb (celkem max cca 900KB)
Konektory: sluchátkový výstup 2x, USB TO HOST
Zesilovač: 6W x 2
Reproduktory: oválné (12 x 6 cm) x 2
Akustická optimizace
Napájení: AC power adaptor: PA-150 (součástí příslušenství)
Spotřeba: 9W (při použití PA-150)
Funkce Auto Power Off (automatické vypnutí při delší nečinnosti)
Příslušenství: Song Book (50 klavírních skladeb), český uživatelský manuál, rychlý návod

Parametry

 • Šířka: 1357 mm
 • Hloubka: 422 mm
 • Výška: 815 mm
 • Hmotnost: 38 kg
 • Obsah balení: Zdroj, manuál
 • Vstupy: Ne
 • Výstupy: 2x sluchátkový (stereo jack 6.3 mm), USB to host
 • Počet kláves: 88
 • Barva: Palisandr
 • Polyfonie: 128
 • Klaviatura: Graded Hammer Standard (GHS)
 • Povrch klaviatury: Hladký
 • Počet zvuků: 10
 • Automatické doprovody: Ne
 • Výkon reproduktorů: 12 W
 • Typ klaviatury: Kladívková, plastová

Průměrné hodnocení

5

56 x

40 x

30 x

20 x

10 x

Uživatelské hodnocení

11. 1. 2015 00

Dlouho jsme se zabývali výběrem piana pro naši začínající pianistku. Jsme staromilci kteří chtěli krásný starý nástroj. Po zkoumání všech aspektů které ovlivňují pořízení a péči o nástroj tohoto typu jsme s určitým despektem rozhodli o koupi elektronického nástroje renomované značky. S odstupem pár měsíců konstatuji že to byla skvělá volba a jsme všichni spokojení.

Nástroj lze snadno stěhovat, není náchylný na umístění v bytě, skvělý zvuk bez obavy nutnosti shánět ladění, volitelná hlasitost a možnost záznamu...a řada dalších pozitivních možností.

Skladné, dobře zabalené, lehké, jednoduché sestavení. Ideální pro začátečníky. Přivezete a doslova za pár minut můžete doma sestavit a hrát s úžasným nástrojem s výborným zvukem. Dojem reálného piana.

zatím nemám žádné negativní dojmy.

17. 2. 2015 00

nejepší poměr cena výkon na trhu

super sound a klaviatura

jedna velka krabice. pro lepší stěhování a manipulaci by bylo lepší rozdělit na dvě

5. 2. 2016 00

Potřebovali jsme něco pro přechod z keyboardu na piano. Nejdříve jsme sháněli pianino, po měsíčním hledání a zkušenostech od známých jsme zvolili tuto variantu. Syn doposud cvičil pouze hodinku večer před "liduškou", teď to kupodivu smaží i 3 hodinky. Prostě ho to začalo bavit, což se líbí i nám, takže jsem velice spokojeni.

Slušný nástroj pro cvičení, záznam pokroku hráče, lehká a pevná konstrukce, pro běžného uživatele velmi dobrý zvuk.

Trochu nepřehledný návod k ovládání

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Nezapomeňte dokoupit příslušenství

 • SOUNDSATION SBH-103V-BK

  Klavírní stolička

  2 490 Kč

 • SOUNDSATION SBH-100P-SBK

  Klavírní stolička

  2 490 Kč

 • SUPERLUX HD681B

  Studiová sluchátka

  519 Kč

Čekejte prosím