• Před 4 hodinami koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

 • Před 2 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • YAMAHA YDP-S52 WH

  YAMAHA YDP-S52 WH

YAMAHA YDP-S52 WH

Digitální piano | HN157898

26 990 Kč

Našli jste lepší cenu?

Skladem

Sklad Modřany 4 ks Lze vyzkoušet v Prodejně Modřany.

Lze vyzkoušet v Prodejně Modřany.

Prodejna Modřany Není

Prodejna Děkanka 1 ks

Prodejna Brno Není

Tenký model řady ARIUS s autentickými zvuky piana.

Design YDP-S52 je odvozen z pianina a to jak po stránce vizuální, tak i ergonomické. Klíčové prvky pro pianisty, jako jsou stojánek na noty a pedály, jsou přesně umístěny tak, aby byly pohodlně v dosahu při hře. Kryt klaviatury nabízí jemné a hladké dovírání, které najdeme u mnoha tradičních pian. Tento důraz na detail Yamaha skombinovala s nejnovějšími klavírními technologiemi, díky čemuž vám nástroj poskytne mnoho let potěšení.

Bohatý zvuk piana, který dokáže uspokojit vaši expresivitu
Zvuk piana je tvořen pomocí zvukového jádra “Pure CF Sound Engine” od Yamahy, za použití stejných technologií jako u mnohem dražších nástrojů renomované řady Clavinova. Jednoduše řečeno, tato technologie vám umožní vychutnat si herní odezvu a expresivní možnosti převyšující vaše očekávání od digitálního piana.

192-hlasá polyfonie zajišťuje, že YDP-S52 zvládne i ten nejobtížnější repertoár, a to i ve složitých pasážích, bez useknutých a neznějících not. YDP-S52 přináší nejnovější zvukovou technologii od Yamahy, "Acoustic Optimizer"

Jak může tak kompaktní nástroj, jako je YDP-S52, produkovat tak úžasný zvuk? Odpovědí je “Acoustic Optimizer”, nová unikátní technologie od Yamahy.
Systém "Acoustic Optimizer" byl vytvořen pro obohacení a řízení rezonance pomocí fyzické úpravy zvukových vln, díky svému návrhu a umístění v nástroji. Kombinace systému akustické optimalizace a digitálních technologií poskytuje YDP-S51 neuvěřitelné expresivní možnosti.

Hladší vyvážení tónové rezonance. *Aktuální data se mohou lišit model od modelu.
Přirozený úhoz s vyváženou klaviaturou Graded Hammer (GH)

YDP-S52 nabízí vyváženou klaviaturu Graded Hammer (GH). Yamaha využila svých zkušeností z výroby akustických klavírů a know-how pro vytvoření klaviatury nabízející přirozený pocit ze hry a expresivní hratelnost. Toho je docíleno díky jemně vyváženým klávesám, od těžších spodních kláves až po znatelně lehčí klávesy ve vyšších polohách.

Tři pedály pro přesnou kontrolu nad zvukem
Yamaha YDP-S52 je vybavena třemi kovovými pedály. Podpora funkce Half-Pedal (rozeznání stisku pedálu pouze do poloviny) společně s efektem Damper rezonance poskytuje hráči jemnou kontrolu a možnost využívat i drobné zvukové nuance jako při hře na akustické piano.

Praktické funkce pro podporu vašeho každodenního cvičení a zdokonalování
- Inteligentní akustické řízení (Intelligent Acoustic Control)
Pro pianisty, kteří chtějí cvičit potichu, tato funkce automaticky upravuje parametry zvuku tak, abyste si mohli stále užívat vyváženého, bohatého tónu i při nižších hlasitostech. Pokud chcete cvičit zcela nerušeně, nástroj má k dispozici také sluchátkový výstup.

- Režim Duo
Tento nový režim vám dovolí rozdělit klaviaturu na dvě části se stejným rejstříkem. Jelikož oba hráči mohou v tomto režimu využívat sustain pedály, jde o velice praktickou funkci například pro nacvičování a hru duetů.

- 2-stopé nahrávání
Vestavěná paměť vám umožní nahrát si vlastní hru. Skladbu si můžete nahrát dokonce ve dvou partech, díky čemuž si sami můžete zahrát všechny duety.

- Funkce metronomu
Pro efektivní cvičení je přesné tempo metronomu velice důležité. Metronom můžete využít také při nahrávání.

- USB to HOST
Port USB TO HOST umožňuje přenos informací a dat mezi vaším nástrojem ARIUS a vhodně vybaveným počítačem.

- Ekologická funkce automatického vypnutí
Po 30 minutách nečinnosti se nástroj automaticky vypne z důvodu šetření energie.


Parametry

 • Typ: Pianino
 • Klaviatura: Graded Hammer (GH)
 • Typ klaviatury: Kladívková, plastová
 • Povrch klaviatury: Syntetická slonovina
 • Počet kláves: 88
 • Automatické doprovody: Ne
 • Výukový systém: Ne
 • Výkon reproduktorů: 40 W
 • Počet zvuků: 10
 • Vstupy: Ne
 • Výstupy: 2x Headphone Jack 6,3 mm TRS
 • Polyfonie: 192
 • USB to Host: Ano
 • USB to Device: Ne
 • USB Midi: Ne
 • Barva: Bílá
 • Obsah balení: Zdroj, manuál, noty
 • Šířka: 1353 mm
 • Hloubka: 309 mm
 • Výška: 762 mm
 • Hmotnost: 37,8 kg

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Jak vybrat digitální piano

Ať už jste rodič hledající hudební nástroj pro své dítě, hudebník, který si kvůli sousedům či prostoru nemůže dovolit velké piano nebo profesionální hráč, který hledá alternativu za klasický nástroj s více zvuky, pak se vám dříve či později dostane do zorného pole digitální piano. Digitální piano je hudební nástroj, jehož hlavní funkcí je věrně napodobit své akustické předobrazy od pianina až po velké koncertní křídlo. Krom toho nabízí digitální piano výhody pokročilých zvukových procesorů, zvukových bank a možností elektronického aranžování a nahrávání skladeb. Jak ovšem takové piano správně vybrat?

Zatímco digitální pianina napodobují prostorově menší piano s vertikálním vedením strun, digitální křídla dávají hráči pocit hry na autentický koncertní nástroj. Pokud ovšem vybíráte nástroj pro začátečníka, pak je pro vás digitální pianino ideální variantou, zejména vzhledem k vyšší ceně digitální křídel.

Dělení podle klaviatury

Mezi hlavní devizu digitálních pian patří klaviatura, která by měla co nejvíce napodobit tu na běžném klavíru se všemi jejími nuancemi a detaily. Některým lidem není příjemná hra na matné klávesy, někdo zase nemá rád „klouzavý“ pocit na lesklých. Z hlediska materiálu bývá optimální nápodoba slonoviny alespoň s minimálními savými vlastnostmi, což přispívá k celkovému komfortu hry.

Mechanické a zvukové vlastnosti

Základem každého digitálního piana je kladívková mechanika, která simuluje pocit úderných kladívek na skutečném klavíru. V závislosti na ceně digitálního piana se pak taková mechanika připravuje v tzv. lineární variantě (všechna kladívka jsou stejně těžká) nebo odstupňovaně, kdy jsou kladívka na basových klávesách těžší a na altových zase lehčí, jako u skutečného nástroje.

Každá klávesa pak slouží jako ovládací resp. spouštěcí prvek nahraného zvuku (obvykle skutečného klavíru) odpovídajícímu danému tónu. Toto spuštění však může být ovlivněno několika modelacemi, které napodobují fungování mechaniky na akustickém nástroji:

Key-off – skutečné klávesy u akustických pian nepřestanou hrát okamžitě po zvednutí kladívka, jelikož díky dusítkům vydají charakteristický utlumený zvuk, což simuluje právě funkce key-off
Escapement – Tato funkce simuluje situaci, kdy je klávesa stlačena nedostatečně a u reálného nástroje by nerozezněla strunu a neozval by se tón
Dynamika úhozu – Umožňuje odstupňovat různě silné stisknutí klávesy a tím i hlasitost a průběh tónu. Platí, že čím je více stupňů dynamiky úhozu, tím více se dynamika kláves digitálního piana blíží skutečnému klavíru
Smooth release – Pokročila zvuková funkce simulující dozvuk strun při jemném zdvihnutí kladívek, kterou ocení zejména hráči náročnějších klasických kusů nebo jazzové hudby
Stereo sustain – Simulace sešlápnutí pravého pedálu, kdy jsou struny zbaveny tlumících dusítek a mají tak delší dozvuk

Zvukový procesor

Zvukový procesor je srdcem každého digitálního piana a je to právě jeho kvalita, které má určující vliv na kvalitu zvuku vámi zakoupeného piana. Každý procesor v sobě obsahuje nahrané zvuky skutečného klavíru, nicméně u levnějších nástrojů nebývá nahrána celá klaviatura, ale většinou jen vybrané tóny, přičemž zbytek je doplněn počítačovým zvýšením či snížením nahraného tónu. Existují ovšem i digitální piana, která mají v sobě nahrané kompletní klaviatury prémiových a drahých koncertních modelů, a to v několika stupních pro simulaci perfektní dynamiky úhozu.

Krom základních zvukových bank klasického klavíru je devizou digitálních pian také množství dalších zvuků a hlasů od klasických keyboardů s množstvím efektových nástrojů až po velmi sofistikované simulace starých syntezátorů či elektrických klavírů. Tyto možnosti digitálních pian ještě více vyniknou díky speciálním funkcím, jako jsou např.: Dual tone nebo též layer – možnost propojit dvě zvuková nastavení do jedné klávesy, takže se po stisku jedné klávesy může ozvat zároveň zvuk klavíru i třeba odpovídající tón houslí. Keyboard split – možnost rozdělit klaviaturu na dvě části a použít pro každou část úplně jiné nastavení. Bez problému tak zahrajete melodii na zvuk klavíru a bass si zahrajete třeba pomocí varhan.

Aranžování skladeb a rozhraní MIDI

Zvukový procesor v mnoha případech poslouží jako nástroj pro skladbu vašich vlastních písní, které umí nejen zaznamenat, ale mnohdy i analyzovat a např. doplnit akordický doprovod. Stejně tak vám taková funkce poslouží jako učitel, kdy vám řídící jednotka zobrazí notový záznam skladby a vyčká na stisk správného tónu nebo odpočítá přesný rytmus a vázání tónů.

Krom těchto funkcí oceníte určitě i možnost propojit si váš digitální klavír s počítačem nebo jiným chytrým zařízením pomocí rozhraní MIDI nebo USB. Díky tomu se z vašeho klavíru stane plnohodnotná studiová periferie, kterou bez problému spojíte s vaším hudebním softwarem. Stejně tak jednoduše si budeme moci zálohovat vaše skladby nahrané přímo do klavíru nebo naopak rozšířit paměť vašeho piana o nové skladby či nové zvuky, pokud to výrobce umožňuje.

Zvukové výstupy

Jednou z největších předností digitálního piana je, že lze plně regulovat hlasitost zabudovaných reproduktorů nebo poslouchat přes sluchátka. Proto je většina digitálních pian vybavena sluchátkovým výstupem na 6.3 stereo jack a velmi často také stereo RCA (cinch) výstupem, nebo 2 mono 6.3 jackovými výstupy. Na profesionálních digitálních piánech najdete i dvojici XLR výstupů pro přímé připojení nástroje do mixážního pultu či ozvučovací soustavy.

Příslušenství digitálních pian a zvýhodněné sety

Nejvhodnější příslušenství pro digitální piana představují určitě klavírní stoličky s nastavitelnou výškou, nejrůznější ochranné filcy na klaviaturu nebo sluchátka uzavřené konstrukce. S digitálními piány v zásadě nepotřebujete metronom, jelikož je jeho funkce obsažena snad ve všech nástrojích aktuálně na trhu. Pokud uvažujete o pořízení nástroje pro začátečníka, doporučíme vaší pozornosti i zvýhodněné sety s vybraným příslušenstvím, které se objevují v sekci digitálních pian na našem e-shopu.

Je vám všechno jasné?

Pokud ano, pak vám nic nebrání vybrat to pravé piano právě pro vás. Pokud máte ohledně výběru digitálního piana stále nějaké otázky či nejasnosti pak nás určitě kontaktuje na tel. 800 100 029 nebo na emailu , kde vám naši zkušení kolegové velmi rádi poradí, jaké piano je pro vaše účely nejlepší.

Když tento produkt objednáte v sestavě, můžete dodatečně ušetřit.

HN157898 HN147150 HN161137 sleva až 11 %
Objednat v sestavě

Nezapomeňte dokoupit příslušenství

 • AUDIO-TECHNICA ATH-M20x

  Studiová sluchátka

  1 490 Kč

 • BESPECO LL100

  Lampička k notovému stojanu/klavíru

  1 160 Kč

© AUDIO PARTNER s.r.o.
Čekejte prosím