• .

    Před 5 hodinami koupil zákazník

  • .

    Před 5 hodinami koupil zákazník

  • .

    Před 5 hodinami koupil zákazník

  • .

    Před 6 hodinami koupil zákazník

  • .

    Před 7 hodinami koupil zákazník

  • .

    Před 8 hodinami koupil zákazník

Zpěvové dynamické mikrofony

Nalezeno 87 položek

Vlastnosti

  • Typ mikrofonu
  • Vhodné pro
  • Směrová charakteristika
  • Frekvenční rozsah
  • Impedance
  • Vypínač
  • Hmotnost
     -  
  • Počet kusů
  • SOUNDSATION VOCAL 300 PRO

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    490 Kč

    Skladem

  • LEWITT MTP 250 DM

    Dynamický mikrofon

    1 890 Kč

    Skladem

  • LEWITT MTP 250 DMs

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 990 Kč

    Skladem

  • LEWITT MTP 840 DM

    Dynamický mikrofon

    5 990 Kč

    Skladem

  • LEWITT MTP 550 DM

    Dynamický mikrofon

    2 790 Kč

    Skladem

  • SUPERLUX FH12S

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    990 Kč

    Skladem

  • LEWITT MTP 550 DMs

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    2 890 Kč

    Skladem

  • -20%

    SUPERLUX D103/ 01X

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    575 Kč

    719 Kč

    Skladem

  • Použité-21%

    LEWITT MTP 550 DMs (použité)

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    2 290 Kč

    2 890 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA MB1K

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 080 Kč

    Skladem

  • AUDIX F50-s

    Dynamický mikrofon

    1 480 Kč

    Skladem

  • AUDIX OM2-s

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    2 790 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA PRO61

    Dynamický mikrofon

    2 170 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA AE4100

    Dynamický mikrofon

    5 130 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA ATM510

    Dynamický mikrofon

    2 360 Kč

    Skladem

  • SAMSON Q7X

    Dynamický mikrofon

    1 490 Kč

    Skladem

  • ELECTRO-VOICE ND96

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    5 730 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA MB3K

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 300 Kč

    Skladem

  • SAMSON R31S

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    820 Kč

    Skladem

  • AUDIX OM2

    Dynamický mikrofon

    2 270 Kč

    Skladem

  • SENNHEISER MD431- II

    Dynamický mikrofon

    12 730 Kč

    Skladem

  • SENNHEISER e 935

    Dynamický mikrofon

    4 570 Kč

    Skladem

  • SENNHEISER e 845

    Dynamický mikrofon

    3 040 Kč

    Skladem

  • SENNHEISER e 845-S

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    3 040 Kč

    Skladem

  • SENNHEISER e 835

    Dynamický mikrofon

    2 530 Kč

    Skladem

  • SENNHEISER e 835-S

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    2 530 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA AE6100

    Dynamický mikrofon

    4 580 Kč

    Skladem

  • SAMSON R10S

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    490 Kč

    Skladem

  • SAMSON Q7VP

    Mikrofonní set

    2 180 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA ATM610

    Dynamický mikrofon

    3 110 Kč

    Skladem

  • SAMSON VP10X

    Mikrofonní set

    1 590 Kč

    Skladem

  • AUDIX OM3

    Dynamický mikrofon

    2 790 Kč

    Skladem

  • AUDIX OM5

    Dynamický mikrofon

    3 660 Kč

    Skladem

  • RODE M1

    Dynamický mikrofon

    1 990 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA PRO31QTR

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 190 Kč

    Skladem

  • BEYERDYNAMIC M 88 TG

    Dynamický mikrofon

    7 090 Kč

    Skladem

  • AUDIX OM11

    Dynamický mikrofon

    5 090 Kč

    Skladem

  • AUDIX OM7

    Dynamický mikrofon

    5 120 Kč

    Skladem

  • -13%

    SAMSON Q8x

    Dynamický mikrofon

    1 900 Kč

    2 190 Kč

    Skladem

  • BEYERDYNAMIC TG V50d s

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    2 500 Kč

    Skladem

  • SHURE PGA48-QTR

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 190 Kč

    Skladem

  • SONY F-780

    Dynamický mikrofon

    9 690 Kč

    Skladem

  • SHURE PGA58-QTR

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 590 Kč

    Skladem

  • SAMSON Q6 Pack

    Set mikrofonů

    1 980 Kč

    Skladem

  • AKG P5i

    Dynamický mikrofon

    1 690 Kč

    Skladem

  • SHURE PGA58-XLR

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 550 Kč

    Skladem

  • SHURE SV200

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    840 Kč

    Skladem

  • SAMSON R21S

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    612 Kč

    Skladem

  • Rozbalené-5%

    AKG P5i (rozbalené)

    Dynamický mikrofon

    1 606 Kč

    1 690 Kč

    Skladem

  • SHURE PGA48-XLR

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 090 Kč

    Skladem

  • SHURE SM48-LC

    Dynamický mikrofon

    1 630 Kč

    Skladem

  • SHURE BETA 58A

    Dynamický mikrofon

    3 790 Kč

    Skladem

  • Výhodná sestava

    LEWITT MTP 550 DM + kabel Bespeco NCMB450

    Zvýhodněná sestava zboží

    2 791 Kč

  • AUDIO-TECHNICA PRO 31 XLR

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 840 Kč

    Na prodejně

  • ELECTRO-VOICE ND76

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    3 560 Kč

    Na prodejně

  • SHURE SM48S-LC

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 990 Kč

    Na prodejně

  • AKG D7

    Dynamický mikrofon

    3 590 Kč

    Na prodejně

  • AUDIX OM3-s

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    2 560 Kč

    Na prodejně

  • SHURE SM58 SE

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    2 790 Kč

    Očekáváme 10.12.2019

  • SHURE SM7B

    Dynamický mikrofon

    9 190 Kč

    Očekáváme 10.12.2019

Čekejte prosím