Vždy nejlepší cena. A to i po nákupu.

Vše se snažíme nabízet za nejnižší cenu na trhu. Našli jste i tak nižší cenu? Ozvěte se prostřednictvím formuláře (ten najdete u každého produktu pod cenovkou) a my se pokusíme naši cenu ještě snížit. Pokud nižší cenu objevíte až po nákupu u nás, ozvěte se nám do 30 dnů na . Bude-li to možné, kompenzujeme vám rozdíl cen zpětně formou zákaznického bonusu.

V Kytary.cz máte vždy jistotu výhodného nákupu. Více info zde.

30 dní na vyzkoušení a zjednodušené vrácení zboží.

Může se stát, že navzdory pečlivému výběru nesplní nástroj vaše očekávání. Chceme, abyste s nástroji od nás byli 100% spokojení, proto vám umožňujeme zboží do 30 dnů od nákupu vrátit. Nezáleží, jestli jste nakupovali na e-shopu nebo v kamenné prodejně. My vám do 14 dnů od přijetí nepoškozeného zboží vrátíme vaše peníze.

V případě, že lze zboží zaslat poštou (netýká se nadrozměrných zásilek), přibalíme k objednávce i speciální předvyplněný štítek, který můžete snadno nalepit na krabici a zboží nám poslat zpátky. S případným vrácením tak budete mít minimální starosti.

Máte tak jistotu, že v Kytary.cz vždy vyberete nástroj vašeho srdce. Více info zde.

Při vracení zboží hradíme dopravu.

Naším cílem je, abyste se mohli maximálně soustředit na sebe a svou hudbu. Pokud se rozhodnete zakoupené zboží vrátit nebo vyměnit, zajistíme vyzvednutí na naše náklady. Jediné, co je potřeba, je kontaktovat naše reklamační oddělení na e-mailu . Tuto službu lze využít 1 za 90 dní.

Soustřeďte se na podstatné věci, ostatní uděláme za vás. Více info zde.

S každým nákupem získáte slevu.

Každý nákup, který provedete na e-shopu nebo v prodejně Kytary.cz, vám krom velké radosti přinese i zákaznický bonus, který můžete spořit na vašem zákaznickém účtu. Jakoukoliv příští objednávku můžete o tento bonus zlevnit.

K nákupu na Kytary.cz získáte vždy něco navíc. Více info o zákaznickém bonusu.

Certifikovaný EU prodejce.

Kytary.cz jsou prodejce hudebních nástrojů s obrovskými skladovými zásobami a šíří radost z hudby a hudebních nástrojů už od roku 2000. Za tu dobu se nám podařilo získat řadu prestižních ocenění a certifikátů v ČR (opakovaně Shop roku, APEK) a osvědčení Trust Ecommerce Europe ve více než 10 zemích Evropy.

U nás máte jistotu bezpečného a spokojeného nákupu.

Prodloužená záruka.

Hudba kultivuje svět kolem nás, a proto se nadstandardními službami snažíme pomáhat hudebníkům v jejich tvorbě. Krom dalších benefitů můžete počítat s prodlouženou zárukou na 3 roky.

Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě.

Otevřeno 7 dní v týdnu (Praha)

Naše centrální prodejna v pražských Modřanech je vám otevřená 7 dní v týdnu. Vysněné nástroje tak můžete zkoušet, kdykoliv se vám zamane :-). Stejně tak se 7 dní v týdnu dovoláte na naši zákaznickou linku. Přesnou otevírací dobu prodejny a provozní dobu zákaznické linky najdete zde.

U nás máte dveře otevřené každý den! :-)

Obrovské skladové zásoby

Co hudebník, to jiný vkus a styl. Abychom mohli dlouhodobě vycházet vstříc i těm nejnáročnějším hráčům, disponujeme obrovskými skladovými zásobami. Díky tomu garantujeme maximální výběr hudebních nástrojů pro všechny styly a žánry. V centrálním skladu i v našich prodejnách v Praze a v Brně jsme pro vás připravili tisíce hudebních nástrojů.

U nás si vybere každý.

Tým odborníků na zelené lince

Až budete potřebovat poradit s výběrem hudebního nástroje, aparatury nebo se pobavit o možnostech kytarových efektů, kláves nebo čehokoliv jiného, neváhejte zavolat na naši zelenou linku s číslem 800 100 029, jejíž provozní dobu najdete zde. Připravili jsme pro vás také on-line nákupního rádce.

Zavolejte nám do Kytar :-).

Kamenné prodejny a centrální odběrné místo

Navštívit nás můžete v nejmodernější prodejně hudebních nástrojů v Praze nebo v brněnské prodejně. Obrovský výběr nástrojů v prodejnách zaručí, že vždy najdete to, co hledáte. Prodejny v Praze i v Brně jsme vybavili odhlučněnými místnostmi, kde můžete v klidu vyzkoušet nástroje i aparáty, aniž byste měli pocit, že někoho rušíte.

Přijďte si pro nástroj vašeho života.

Rychlé platby a expedice týž den

Pro vaše maximální pohodlí u nás můžete bezpečně platit on-line platební kartou. Stejně tak můžete využít platební bránu GoPay a zaplatit tak přímo z Vašeho internetového bankovnictví. Více o všech způsobech platby zde.

Díky propracovaným logistickým procesům zajišťujeme rychlou a přesnou expedici v rámci Evropské unie. Všechny objednávky přijaté v pracovní den do 16:30 na zboží, které máme skladem ve skladu, expedujeme ještě ten den. Více o způsobech dodání zde.

Vaše objednávka je zítra u vás.

Specializovaný servis a pojištění nástrojů

Nejlépe rozumí svému sortimentu ti, kdo ho umí i kvalifikovaně opravit. Proto v našem centrálním skladu v pražských Modřanech provozujeme ojedinělé servisní středisko, kde se o vaše hudební nástroje, aparatury i zvukovou techniku postará tým špičkových odborníků. Více o našem servisu.

Víme, že vašeho nástroje si nanejvýš ceníte. Proto vám společně s pojišťovnou ERV nabízíme možnost pojistit si hudební nástroj, aparát i hudební či světelnou techniku. Více o pojištění hudebních nástrojů.

Rozumíme hodnotě vašeho nástroje.

100% česká společnost na trhu již od roku 2000

Provozovatelem obchodu Kytary.cz je ryze česká společnost AUDIO PARTNER s.r.o. s českou vlastnickou strukturou. Využíváme pouze domácí kapitál a zaměstnáváme více než 200 lidí na území České republiky.

Víme, kde jsme doma <3

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím