Vždy nejlepší cena. A to i po nákupu.

Vše se snažíme nabízet za nejnižší cenu na trhu. Našli jste i tak nižší cenu? Ozvěte se prostřednictvím formuláře (ten najdete u každého produktu pod cenovkou) a my se pokusíme naši cenu ještě snížit. Pokud nižší cenu objevíte až po nákupu u nás, ozvěte se nám do 30 dnů na . Bude-li to možné, kompenzujeme vám rozdíl cen zpětně formou zákaznického bonusu.
V Kytary.cz máte vždy jistotu výhodného nákupu. Více info zde.

30 dní na vyzkoušení.

Může se stát, že navzdory pečlivému výběru nesplní nástroj vaše očekávání. Chceme, abyste s nástroji od nás byli 100% spokojení, proto vám umožňujeme zboží do 30 dnů od nákupu vrátit. Nezáleží, jestli jste nakupovali na e-shopu nebo v kamenné prodejně. My vám do 14 dnů od přijetí nepoškozeného zboží vrátíme vaše peníze.
Máte tak jistotu, že v Kytary.cz vždy vyberete nástroj vašeho srdce. Více info zde.

Při vracení zboží hradíme dopravu.

Naším cílem je, abyste se mohli maximálně soustředit na sebe a svou hudbu. Pokud se rozhodnete zakoupené zboží vrátit nebo vyměnit, zajistíme vyzvednutí na naše náklady. Jediné, co je potřeba, je kontaktovat naše reklamační oddělení na e-mailu . Tuto službu lze využít 1 za 90 dní.
Soustřeďte se na podstatné věci, ostatní uděláme za vás. Více info zde.

S každým nákupem získáte slevu.

Každý nákup, který provedete na e-shopu nebo v prodejně Kytary.cz, vám krom velké radosti přinese i zákaznický bonus, který můžete spořit na vašem zákaznickém účtu. Jakoukoliv příští objednávku můžete o tento bonus zlevnit.
K nákupu na Kytary.cz získáte vždy něco navíc. Více info o zákaznickém bonusu.

Certifikovaný EU prodejce.

Kytary.cz jsou prodejce hudebních nástrojů s obrovskými skladovými zásobami a šíří radost z hudby a hudebních nástrojů už od roku 2000. Za tu dobu se nám podařilo získat řadu prestižních ocenění a certifikátů v ČR (opakovaně Shop roku, APEK) a dalších dokumentů v ostatních státech Evropy (Slovensko, Polsko).
U nás máte jistotu bezpečného a spokojeného nákupu.

Doprava zdarma a prodloužená záruka.

Hudba kultivuje svět kolem nás, a proto se nadstandardními službami snažíme pomáhat hudebníkům v jejich tvorbě. Krom dalších benefitů můžete počítat s prodlouženou zárukou na 3 roky a dopravou zdarma již u objednávek nad 3000 Kč.
Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě.

Otevřeno 7 dní v týdnu (Praha)

Naše centrální prodejna v pražských Modřanech je vám otevřená 7 dní v týdnu. Vysněné nástroje tak můžete zkoušet, kdykoliv se vám zamane :-). Stejně tak se 7 dní v týdnu dovoláte na naši zákaznickou linku. Přesnou otevírací dobu prodejny a provozní dobu zákaznické linky najdete zde.


U nás máte dveře otevřené každý den! :-)

Další benefity pro naše zákazníky najdete zde.

Čekejte prosím