Logo
Vše o nákupu

Proč nakupovat u nás

Prodloužená záruka na 3 roky
Prodloužená záruka na 3 roky

Hudba kultivuje svět kolem nás, a proto se nadstandardními službami snažíme pomáhat hudebníkům v jejich tvorbě. Krom dalších benefitů můžete počítat s prodlouženou zárukou na 3 roky. Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě.

Možnost vrácení zboží do 30 dnů
Možnost vrácení zboží do 30 dnů

Může se stát, že navzdory pečlivému výběru nesplní nástroj vaše očekávání. Chceme, abyste s nástroji od nás byli 100% spokojení, proto vám umožňujeme zboží do 30 dnů od nákupu vrátit. Nezáleží, jestli jste nakupovali na e-shopu nebo v kamenné prodejně. My vám do 14 dnů od přijetí nepoškozeného zboží vrátíme vaše peníze. Prosíme o pochopení, že při nákupu na IČO nejde od smlouvy odstoupit. Přesto nás kontaktujte, pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc. Více o vrácení zboží

Při vracení zboží hradíme dopravu
Při vracení zboží hradíme dopravu

Naším cílem je, abyste se mohli maximálně soustředit na sebe a svou hudbu. Pokud se rozhodnete zakoupené zboží vrátit nebo vyměnit, zajistíme vyzvednutí na naše náklady. Jediné, co je potřeba, je kontaktovat naše reklamační oddělení na e-mailu . Tuto službu lze využít 1x za 90 dní. Více o vrácení zboží.

Nabízíme nejlepší cenu na trhu
Nabízíme nejlepší cenu na trhu

Vše se snažíme nabízet za nejnižší cenu na trhu. Našli jste i tak nižší cenu? Ozvěte se prostřednictvím webového formuláře a my se pokusíme naši cenu ještě snížit. Pokud nižší cenu objevíte až po nákupu u nás, ozvěte se nám do 30 dnů na . Bude-li to možné, kompenzujeme vám rozdíl cen zpětně formou zákaznického bonusu.

S každým nákupem získate bonus
S každým nákupem získate bonus

Každý nákup, který provedete na e-shopu nebo v prodejně Kytary.cz, vám krom velké radosti přinese i zákaznický bonus, který můžete spořit na vašem zákaznickém účtu. Jakoukoliv příští objednávku můžete o tento bonus zlevnit. Více o zákaznickém bonusu.

Možnost vyzkoušet nástroje ve zkušebnách na prodejně v Praze
Možnost vyzkoušet nástroje ve zkušebnách na prodejně v Praze

V pražských Modřanech se nachází naše nejmodernější prodejna, ve které zažijete novou éru výběru hudebních nástrojů. Má pět plně vybavených zkušeben a najdete zde to nejlepší ze současné produkce. Každá sekce hudebních nástrojů má svůj vlastní prostor, ve kterém si budete připadat jako v hudebním ráji. Cokoliv z největšího skladu v ČR vám připravíme do 10 minut k vyzkoušení. Tento evropský unikát při výběru nástrojů zažijete jen tady. Postarají se o vás naši odborníci z řad hudebníků, se kterými si budete dobře rozumět. Více o naší prodejně v Praze.

Tým odborníků na telefonu
Tým odborníků na telefonu

Až budete potřebovat poradit s výběrem hudebního nástroje, aparatury nebo se pobavit o možnostech kytarových efektů, kláves nebo čehokoliv jiného, neváhejte zavolat na naši zákaznickou linku 244 090 430, Po–Pá 10:00–19:00. Připravili jsme pro vás také on-line nákupní rádce.

Specializovaný servis a pojištění nástrojů
Specializovaný servis a pojištění nástrojů

Nejlépe rozumí svému sortimentu ti, kdo ho umí i kvalifikovaně opravit. Proto v našem centrálním skladu v pražských Modřanech provozujeme ojedinělé servisní středisko, kde se o vaše hudební nástroje, aparatury i zvukovou techniku postará tým špičkových odborníků. Více o našem servisu.

Víme, že vašeho nástroje si nanejvýš ceníte. Proto vám společně s pojišťovnou ERV nabízíme možnost pojistit si hudební nástroj, aparát i hudební či světelnou techniku. Více o pojištění hudebních nástrojů.

100% česká společnost na trhu již od roku 2000
100% česká společnost na trhu již od roku 2000

Provozovatelem obchodu Kytary.cz je ryze česká společnost AUDIO PARTNER s.r.o. s českou vlastnickou strukturou. Využíváme pouze domácí kapitál a zaměstnáváme více než 200 lidí na území České republiky.

Rychlé platby a expedice týž den
Rychlé platby a expedice týž den

Pro vaše maximální pohodlí u nás můžete bezpečně platit on-line platební kartou. Stejně tak můžete využít platební bránu GoPay a zaplatit tak přímo z Vašeho internetového bankovnictví. Více o všech způsobech platby.

Díky propracovaným logistickým procesům zajišťujeme rychlou a přesnou expedici v rámci Evropské unie. Všechny objednávky přijaté v pracovní den expedujeme neprodleně. Více o způsobech dodání.

Certifikovaný EU prodejce
Certifikovaný EU prodejce

Kytary.cz jsou prodejce hudebních nástrojů s obrovskými skladovými zásobami a šíří radost z hudby a hudebních nástrojů už od roku 2000. Za tu dobu se nám podařilo získat řadu prestižních ocenění a certifikátů v ČR a osvědčení Trust Ecommerce Europe ve více než 10 zemích Evropy.

Kamenné prodejny a centrální odběrné místo
Kamenné prodejny a centrální odběrné místo

Navštívit nás můžete v nejmodernější prodejně hudebních nástrojů v Praze nebo v brněnské prodejně. Obrovský výběr nástrojů v prodejnách zaručí, že vždy najdete to, co hledáte. Prodejny v Praze i v Brně jsme vybavili odhlučněnými místnostmi, kde můžete v klidu vyzkoušet nástroje i aparáty, aniž byste měli pocit, že někoho rušíte.

Obrovské skladové zásoby
Obrovské skladové zásoby

Co hudebník, to jiný vkus a styl. Abychom mohli dlouhodobě vycházet vstříc i těm nejnáročnějším hráčům, disponujeme obrovskými skladovými zásobami. Díky tomu garantujeme maximální výběr hudebních nástrojů pro všechny styly a žánry. V centrálním skladu i v našich prodejnách v Praze a v Brně jsme pro vás připravili tisíce hudebních nástrojů.

Podobné fráze
Kategorie
Značky