Odstoupení od kupní smlouvy

Výměna vánočních dárků

Chceme, abyste na Kytary.cz nakupovali pouze vyladěné dárky, které vaše blízké 100% potěší. Proto jsme ve vánočním období prodloužili lhůtu na výměnu zboží. Vše zakoupené od 15. 11. do 24. 12. 2018 můžete vyměnit až do 31. 1. 2019.

Obecné informace

Náš cíl je Vaše spokojenost s nástroji, které jste u nás zakoupili. Nad rámec zákona proto významně rozšiřujeme možnost odstoupit od kupní smlouvy (vrácení zboží bez udání důvodu).

Poté, co zboží převezmete od přepravce či vyzvednete v kamenné prodejně, máte celých 30 dnů na to, abyste nás informovali o svém přání odstoupit od kupní smlouvy (zákonnou lhůtu 14 dnů na odstoupení od kupní smlouvy jsme totiž prodloužili na 30 dní). Zboží nám můžete poslat zpět nebo vrátit na kterékoliv naší provozovně. Do 14 dnů od přijetí oznámení Vám vrátíme uhrazenou cenu zboží.

Postup

Zboží přineste na kteroukoliv naši provozovnu, nebo zašlete na následující adresu. Po dohodě s reklamačním oddělením můžeme zboží také vyzvednout u vás na naše náklady (tuto službu lze využít 1 za 90 dní). Pokud zákazník nevyužije této služby, v případě odstoupení od kupní smlouvy nese náklady spojené s vrácením zboží, i pokud toto zboží nemůže být pro svou povahu vráceno obvyklou poštovní cestou.

AUDIO PARTNER s.r.o. - Kytary.cz
Oddělení vrácení zboží
Mezi Vodami 23, 143 00 Praha 4 - Modřany
Email:
Provozní doba Oddělení vrácení zboží: po-pá 9-20 | so 10-17

Ke zboží máte možnost přiložit formulář pro odstoupení od kupní smlouvy a kopii dokladu o zakoupení.

Peněžní prostředky Vám vrátíme stejným způsobem, jakým jsme je od Vás obdrželi, nebo tak, jak se vzájemně dohodneme.

Pokud si přejete zboží vyměnit za jiné, uveďte kód požadovaného zboží (HN…). Pokud bude zboží skladem, odešleme Vám jej obratem. Případný rozdíl v ceně vyřešíme doplatkem či vrácením přeplatku.

Upozornění

Při zasílání zboží pečlivě zabalte. Za případné poškození během přepravy nenese prodávající odpovědnost.

Pokud vracíme peněžní prostředky na bankovní účet mimo ČR, nese kupující všechny bankovní poplatky spojené s mezinárodní platbou.

Zboží neposílejte na dobírku. Takové zásilky nemůžeme přijmout.

Kupující má možnost kontaktovat oddělení vrácení zboží, které zajistí dopravu vraceného zboží na náklady prodávajícího. Tuto službu je možné využít jednou za 90 dní.

Pokud je kupujícím firma, je podmínkou vrácení částky podepsání dobropisu, který na vyžádání zašle Oddělení vrácení zboží.

Pokud byla objednávka nebo její část uhrazena dárkovým šekem, bude případné vrácení řešené prostřednictvím náhradního šeku.

Další pravidla vyplývající ze zákona

V případě odstoupení od kupní smlouvy není prodávající povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

V případě odstoupení od kupní smlouvy nese náklady spojené s navrácením zboží kupující.

V případě odstoupení od kupní smlouvy má spotřebitel nárok pouze na vrácení finančních prostředků za dopravné v nejnižší nabízené výši (v případě, že si zvolil dražší způsob dopravy).

Spotřebitel nemůže na základě ustanovení § 1837 občanského zákoníku odstoupit od kupní smlouvy:

  • o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu
  • o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím
  • o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit
  • o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud porušil jejich původní obal
  • Čekejte prosím