Naše služby

Zákaznický bonus

Získejte odměnu za každý váš nákup v podobě bonusu. Tento bonus pak můžete použít jako slevu na vaše další nákupy.

 • Bonus sbíráte s každou objednávkou na vašem zákaznickém účtu. Nasbíraný bonus můžete v budoucnu kdykoliv využít, a snížit tak cenu vašeho dalšího nákupu, přičemž 1 bonus = 1 Kč, o kterou můžete váš nákup zlevnit. Pokud tedy máte nasbíraných například 100 Kč v bonusech, můžete je použít a snížit cenu objednávky o 100 Kč.

  Pomocí bonusu můžete zaplatit až do výše 50 % z ceny objednaného zboží.

  Pokud zákazník bonus použije, nemá nárok na jeho vrácení (např. v případě vrácení zboží atp.)

 • Bonus funguje jako virtuální peníze, které zákazník získá za každou objednávku vedenou na jeho jméno a spárovanou s jeho zákaznickým účtem. Každé zboží disponuje různým počtem bonusů, které při koupi zákazník získá. Tento počet není pevně daný a může se v průběhu času změnit. Nezáleží na tom, zda zákazník provede objednávku v e-shopu, na pobočce či po telefonu.

  Pokud nejde o e-shopovou objednávku, je na zákazníkovi, aby prodavači nahlásil jeho zákaznický účet, na který mu bude bonus připsán.

 • Na jakou objednávku uplatníte váš nasbíraný bonus, je čistě na vás. Jakmile se tak rozhodnete, nezapomeňte se přihlásit k vašemu zákaznickému účtu. Až zahájíte objednávací proces, uvidíte v prvním kroku košíku možnost „Chci uplatnit můj bonus ve výši...“. Ihned vidíte, jaký bonus máte k dispozici a sami si určíte, kolik ho použijete na snížení ceny objednávky.

  Pro použití bonusu stačí zakliknout „checkbox“ a následně uvidíte už upravenou cenu vaší objednávky.

  Minimálně lze uplatnit 1 bonus, maximálně pak 20 000 bonusů v rámci jedné objednávky.

  Pomocí bonusu můžete zaplatit maximálně 50 % z ceny objednávky.

 • Bonus získáte hned po expedici objednávky a jeho výši uvidíte na potvrzovací stránce objednávky.

  Aktivní a použitelný bude po uplynutí 30denní lhůty na vrácení zboží. Výši připsaného bonusu uvidíte i v e-mailu s potvrzením objednávky.

 • Nejdřive se přihlašte do vašeho zákaznického účtu. Poté se na stejném místě zobrazí vaše jméno. Když na něj kliknete, rozbalí se vám nabídka, ve které uvidíte hodnotu vašeho bonusu.

 • Platnost bonusu je 1 rok.

  Pokud zákazník zboží vrátí či stornuje objednávku, je mu získaný bonus odečten.

Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru