Vše o nákupu

Platba

 • Pokud u vaší Mastercard nebo Visa platební karty máte aktivovanou on-line platbu, využijte tuto možnost pro rychlé zaplacení objednávky. Veškeré zboží tak budeme expedovat ihned nebo v nejbližším možném termínu.
 • Můžete využít platbu Apple Pay pomocí brány GoPay. Využijte tuto možnost pro rychlé zaplacení objednávky. Veškeré zboží tak budeme expedovat ihned nebo v nejbližším možném termínu.
 • Můžete využít platbu Google Pay pomocí brány GoPay. Využijte tuto možnost pro rychlé zaplacení objednávky. Veškeré zboží tak budeme expedovat ihned nebo v nejbližším možném termínu.
 • Pokud se rozhodnete vyzvednout zboží v některé z našich prodejen, můžete na místě zaplatit v hotovosti, platební kartou nebo využít splátek InBank nebo Cofidis. Při vyzvedávání připravených osobních odběrů můžete k placení využít platební automaty, které jsou umístěny na prodejnách. Umožní Vám rychle a pohodlně zaplatit kartou či hotovostí.
 • Zboží zaplatíte v hotovosti při jeho převzetí od dopravce či na místě zprostředkovaného osobního odběru. Při platbě v hotovosti si prosím připravte přesnou částku, urychlíte tím předání zásilky. Tento způsob platby je zpoplatněn částkou 49 Kč. Pokud se chcete vyhnout tomuto poplatku, doporučujeme zaplatit on-line kartou nebo přes Vaše internetové bankovnictví (Rychlá on-line platba předem).
 • Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky platebnímu systému GoPay. Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut. Tímto způsobem zaplatíte platební kartou přes internet nebo rychlým on-line bankovním převodem. Tento způsob platby není zpoplatněn.

  Způsoby rychlé on-line platby

  - Platba platební kartou on-line
  - Česká spořitelna (Platba 24)
  - Komerční banka (MojePlatba)
  - Raiffeisen Bank (ePlatby)
  - GE Money Bank
  - mBank (mPeníze)
  - Fio banka

  Postup při platbě on-line

  - Ve druhém kroku košíku, při výběru způsobu platby, vyberete příslušnou on-line platbu.
  - Po odeslání objednávky se zobrazí informace o jejím přijetí a vy kliknete na tlačítko Zaplatit.
  - V případě platby kartou budete následně přesměrováni na příslušnou stránku, kde jednoduše vyplníte údaje o platební kartě a následně provedete platbu.
  - V případě platby rychlým on-line bankovním převodem budete přesměrování na příslušnou stránku Vaší banky, kde provedete jednoduše platbu přes internetové bankovnictví.
  - Jakmile proběhne on-line ověření platby, objednávka se považuje za zaplacenou a je postoupena k rychlému vyřízení.
  - Pokud se platba z jakéhokoliv důvodu neuskuteční, budete o tom informováni a můžete znovu zkusit zadat platbu nebo vybrat jinou on-line platbu. Pokud si budete přát změnit způsob platby třeba na dobírku, kontaktujte nás telefonicky. Rádi to zařídíme.
  - S odesláním objednávky vám přichází i potvrzovací e-mail. V případě rychlé platby on-line v něm naleznete odkaz, který můžete použít k zaplacení, například když nemáte v době objednávání u sebe platební kartu.
 • Tento způsob platby je určen pro vybrané instituce (školy, kulturní zařízení, státní správa) a velkoobchodní partnery. Zboží zasíláme bez dobírky a v okamžiku odeslání zboží z našeho skladu zasíláme fakturu elektronicky. Platbu na fakturu umožňujeme na vyžádání pouze vybraným obchodním partnerům na základě záruk daných především dlouhou a bezproblémovou spoluprací a stabilními odběry zboží.

  Na tento způsob platby nevzniká automaticky nárok, její povolení je zcela v kompetenci oobchodního oddělení. Při prodlení ve splatnosti faktur je pozastaveno odesílání dalších objednávek, případně může být i odebrán tento způsob platby.

 • Jakmile bude objednané zboží připraveno, zašleme Vám e-mailem platební údaje. Po přijetí platby na náš účet bude zboží expedováno nebo vás vyzveme k jeho odběru. Toto standardně trvá 1 až 2 pracovní dny. Náš účet je veden u Raiffeisenbank a.s.
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru