Naposledy navštívené

  • .

    ACOUSTIC 1980 Model 406

Boutique

ACOUSTIC 1980 Model 406

Baskytarový reprobox | HN189158

18 990 Kč

Nabízíme nejlepší cenu

Na prodejně

PRAHA Sklad Modřany Není

PRAHA Prodejna Modřany Skladem 1 ks

BRNO Prodejna Lidická Není

Baskytarový reprobox se dvěma 15" reproduktory mabízí 600 Wattů RMS do 4 ohmů. Bedna je z výroby opatřena kolečky a držadly pro pohodlný transport.

Americká společnost Acoustic Control Corporation zažila období největší slávy v 60. a 70. letech minulého století. Svými tranzistorovými baskytarovými aparáty a kytarovými lampovými komby uhranula nejednoho hudebníka. Mezi přední prominenty patřili Jaco Pastorius nebo John Paul Jones (Led Zeppelin). V 80. letech firma zanikla a někteří konstruktéři následně pracovali u výrobce basových aparátů SWR. Zvuk aparátů Acoustic, ale rezonuje až do současnosti.

Reprobox prošel testem reproduktorů, oba vykazují stejné vlastnosti i impedanci. Závěsy reproduktorů byly v minulosti zpěvněné chemoprenem, což je běžná prevence u starších reproduktorů tohoto typu. Bedna vykazuje drobné známky používání a je celkově ve velmi pěkném kosmetickém stavu.

Zachovalé aparáty Acoustic patří mezi čím dál tím větší rarity. Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Parametry

  • Země výroby: USA
  • Režim prodeje: Bazarový
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím