Elektronické bicí sady

ALESIS DEBUT KIT

(3) Elektronická bicí souprava / HN222936
Pokud hledáte dostupné bicí pro začínající hráče, Alesis Debut kit je přesně pro vás. Tato sada v sobě obsahuje vše potřebné, takže můžete okamžitě začít hrát.

V této sadě naleznete čtyři nastavitelné 6“ síťové pady, které poskytují skvělý pocit ze hry a na rozdíl od klasických gumových padů nevytváří při hře nežádoucí hluk. Tři činelové pady pak disponují velkým průměrem 10“. Hi-hat a basový buben se ovládají přiloženými pedály, které jsou velice šetrné k prostoru.

Srdcem této sady je bicí modul Debut, který obsahuje 10 sad bicích a dohromady až 120 zvuků jednotlivých bubnů, které využívají technologie Dynamic Articulation. Ta jim poskytuje až neuvěřitelně realistické herní a zvukové vlastnosti. Kromě skvělých zvukových vlastností také modul samozřejmě disponuje širokými možnostmi konektivity. Můžete využít například dvou 6,3mm Jack výstupů pro připojení externího ozvučení nebo pro tiché cvičení do sluchátek. Dále máte k dispozici MIDI ovládání a přepojení s počítačem přes USB. Díky 3,5mm Jack vstupu pak můžete připojit mp3 přehrávač, tablety nebo mobilní zařízení a jamovat tak se svými oblíbenými skladbami.

Začínající hráči jistě ocení výukový program s třiceti písničkami a nastavitelným metronomem. Navíc díky spolupráci firem Alesis a Melodics získáte také zdarma 60 lekcí v aplikaci Melodics.

Kromě již zmíněných prvků najdete v této sadě také pohodlnou bubenickou židli, sadu paliček a sluchátka. Stačí tak sadu rozložit a můžete se pustit do hraní.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat elektronické bicí.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt je teď nedostupný.
Funkce
  • Metronom Ano
Vlastnosti
  • Počet zvuků 120
  • Počet presetů 10
  • Počet skladeb 30
Vstupy a výstupy
  • MIDI Ne
  • USB Ano
Příslušenství
  • Pedál Ano
  • Paličky Ano
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru