Logo
Baskytara

Baskytarová posilovna 101 cvičení pro flexibilitu levé ruky

Škola hry na baskytaru / HN219075
Doplněné vydání oblíbené baskytarové školy vydané u anglického nakladatele Bassline Publishing. V novém designu nabízí vylepšené tipy, korekce pro lepší srozumitelnost a efektivnost textu a nová ultimátní cvičení. Publikaci doprovází mp3 soubory (viz link níže). Nově také naleznete YT kanál a FB stránku Baskytarová Posilovna 101, kde autor nabízí doplňující cvičení v podobě transkripcí známých skladeb, groovů a dalších studijních materiálů pro rozvoj vaší hry na baskytaru.

Chcete zlepšit rychlost, flexibilitu a posílit prsty při hře na baskytaru?

V této knize najdete 101 cvičení plus dvě bonusové výzvy, které vám pomůžou dosáhnout kýženého cíle. Důraz byl kladený na zvýšení flexibility prstů levé ruky (pro leváky pravé ruky) s využitím systému 1-2-3-4 neboli co prst, to políčko. Tento způsob hraní je profesionálním standardem a umožňuje hráčům maximálně efektivní pohyb po

hmatníku. Každé cvičení by pro vás mělo být malou výzvou, jejímž překonáním se posouváte o patro výš. Důraz je kladený především na technický aspekt cvičení, ale se zachováním hudební logiky a melodičnosti. Nejedná se o samoúčelné a nudné pobíhání prstů po hmatníku. Při dodržení předepsaných cvičebních zásad dosáhnete překvapivých výsledků v poměrně krátkém čase. Dříve nehratelné pasáže se stanou rutinní záležitostí a vaši spoluhráči budou žasnout.

Všechna cvičení jsou v rozsahu jeden, dva až čtyři takty. Doporučuji jak pro naprosté začátečníky, tak pro pokročilejší hráče. Ideální pro každodenní baskytarový strečink, rozehřátí svalů před zkouškou, koncertem nebo natáčením ve studiu. Vhodné pro všechny typy baskytar (4, 5, 6 strun), ale i pro kytaristy. Všechna cvičení jsou doplněna o tabulaturu a doporučený prstoklad.

Audio ke stažení: http://baskytarovaposilovna.kytary.cz/

Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
259 Kč
Cena včetně DPH
Vlastnosti
  • Počet stran 36
  • Jazyk Čeština
  • Vhodné pro Baskytaru
Příslušenství
  • Obsah balení Sešit
Země výroby
  • Země výroby Česká republika
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky