Studiová sluchátka

BEYERDYNAMIC DT 900 PRO X

Studiová sluchátka / HN239926
Nová otevřená studiová sluchátka DT 900 PRO X od Beyerdynamic dosahují vysokého výkonu a krystalicky čistým zvukem prémiové kvality. Řada PRO X disponuje nově vyvinutým reproduktorem STELLAR.45, který hlasitě reprodukuje nejlepší zvuk ve studiové kvalitě bez jakéhokoli zkreslení. Sluchátka jsou vhodná do studia i pro běžný poslech hudby ve vašem obýváku nebo pracovně.

Profesionální audiokvalita
Zvukový měnič STELLAR.45, vyvinutý a vyrobený v německém Heilbronnu, poskytuje osvědčený beyerdynamic zvuk třídy studiových sluchátek. To je způsobeno neodymovým prstencovým magnetem a také high-tech drátem potaženým mědí. Kompromis mezi elektrickou vodivostí a hmotností drátu je jedinečný. V kombinaci s nově vyvinutou třívrstvou membránou reproduktoru s integrovanou tlumicí vrstvou to vytvořilo vysoce účinný systém měničů, který skvěle funguje se všemi přehrávacími zařízeními.
Inovativní membránová struktura řídí axiální pohyb kmitací cívky a zajišťuje, že zůstane bezpečně umístěna v mezeře magnetu i při vysokých oscilacích. Další výhodou je rozsáhlá a přirozená frekvenční odezva. Rychlá odezva měniče a detailní přechodová odezva, produkovaná nízkou hmotností cívky vytváří zvuk, který je vždy spolehlivý a bez zkreslení i při vysokých hladinách akustického tlaku.

Široká škála aplikací na všech přehrávacích zařízeních
Kdykoli a kdekoli – široká škála aplikací nabízených novou řadou PRO X povolí uzdu vaší kreativitě. Ať už jde o audio rozhraní, notebook, tablet nebo mobilní telefon: Díky našemu novému vysoce výkonnému reproduktoru STELLAR.45 produkují sluchátka PRO X s impedancí 48 ohmů zvuk při hlasitosti a výkonu na známé úrovni studiové kvality – na všech přehrávacích zařízeních. Koncepce kabelu je také prokazatelně vhodná pro každodenní použití: odnímatelný mini-XLR kabel lze podle potřeby vyměnit za kabely, které mají různé délky nebo mají jiné možnosti připojení.

Přizpůsobený pro extra dlouhé sezení
Nová řada PRO X také ztělesňuje to, co byla naše profesionální sluchátka vždy synonymem: maximální pohodlí při nošení. Robustní konstrukce hlavového mostu z pružinové oceli zajišťuje, že sluchátka na uši bezpečně padnou a zajišťují odolnost. Pružné velurové náušníky jsou měkké na dotek, jak byste očekávali, a zaručují vynikající ventilaci. Čelenka se ergonomicky přizpůsobí tvaru hlavy uživatele pomocí měkké paměťové pěny a stejně jako náušníky lze v případě potřeby vyměnit.

Design a materiály
Co se týče designu a materiálů řady PROX, pozornost byla věnována odolnosti všech komponentů: kovového hlavového mostu, GRP komponentů, robustního mini-XLR konektoru a odolného kabelu. To znamená, že jste každý den připraveni na jakoukoli profesionální aplikaci. Nová sluchátka PRO X line byla navržena pro každodenní použití v náročných podmínkách. To je důvod, proč jsou ručně vyráběny v Německu z prvotřídních materiálů. V případě potřeby lze vyměnit téměř všechny součásti sluchátek, čímž se tato sluchátka promění v investici, která má smysl pro každého tvůrce.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat sluchátka.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt je teď nedostupný.
Vlastnosti
  • Typ sluchátek Otevřená
  • Frekvenční rozsah 5 Hz - 40 kHz
  • Impedance 48 Ohm
  • Citlivost 100 dB
Vstupy a výstupy
  • Konektor 1 .Jack TRS 3.5 mm - rovný (M)
Rozměry a hmotnost
  • Délka kabelu 3 m
  • Hmotnost 0,35 kg
Příslušenství
  • Obsah balení Sluchátka, 1x kabel 1,8 m, 1x kabel 3 m, redukce na Jack 6,3 mm TRS, přepravní obal
Země výroby
  • Země výroby Německo
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky