Sluchátkové zesilovače

BLACKSTAR AmPlug FLY Bass

Baskytarový sluchátkový zesilovač / HN206862
Sluchátkový zesilovač Blackstar AmPlug2 FLY vychází z oblíbeného aparátu FLY a nabídne stejně masivní zvuk v ještě kompaktnějším balení. Krabička doslova kapesní velikosti vám umožní cvičit kdykoliv a kdekoliv, aniž byste rušili okolí nebo museli slevit z vysokých zvukových standardů.

Se třemi volitelnými kanály pokryje širokou paletu zvuků od křišťálově čistých, přes rockový crunch, až po hutné metalové zkreslení. Konkrétní charakteristiku tónu a poměr výšek a basů lze navíc doladit pomocí ovladače Tone.

Jamování vám zpříjemní sluchátkový výstup a šest rytmických doprovodů včetně metronomu s volitelnou rychlostí pomocí tlačítka Tap Tempo. Pokud by vám to však nestačilo, nechybí vstup pro telefon nebo mp3 přehrávač, cvičit tedy můžete i se svými oblíbenými skladbami. Zesilovač snadno připojíte do vašeho nástroje pomocí skládacího 6,3 mm jacku, kompatibilního i se „zapuštěnými“ konektory. Zesilovač napájí dvě přiložené baterie typu AAA a funkce automatického vypnutí zajistí výdrž až 17 hodin hraní.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Dostupné do 2 týdnů od objednání
1 220 Kč
Cena včetně DPH
Funkce
  • Ovládání 1x Gain, 1x Tone, 1x Volume
Vlastnosti
  • Napájení AAA Baterie
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono 6,3 mm, 1x Stereo Aux 3,5 mm
  • Výstupy 1x Headphone Jack 3,5 mm TRS
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru