BackgroundLink
 • .

  Před 18 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 18 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 23 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 2 dny koupil zákazník

 • .

  Před 2 dny koupil zákazník

 • .

  Před 2 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  BOSE L1 Compact

BOSE L1 Compact

Ozvučovací systém | HN107282

25 490 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Skladem

Sklad Modřany 2 ks Ihned k dispozici v Prodejně Modřany.

Ihned k dispozici v Prodejně Modřany.

Prodejna Modřany Není

Prodejna Děkanka 1 ks

Prodejna Brno 1 ks

Jak popisuje magazín Guitar World “ ...zvuk se šíří a zaplňuje prostory způsobem mnohem přirozenějším než typický reproduktor … jde o skutečný přelom v oblasti zesíleného zvuku…”

Cylindrical Radiator® 24 měničů připevněných na štíhlé vertikální konstrukci vytváří velmi široké horizontální pokrytí. Jak hudebníci na scéně, tak posluchači napříč hledištěm slyší plný zvuk s veškerými detaily, při pouze malém úbytku hlasitosti a kvality tónu. Díky klínovitému vyzařovacímu profilu reproduktoru se pouze malé množství zvukových vln odráží od podlahy, stěn a stropů, čímž se minimalizuje rozptyl a zvyšuje čistota zvuku.

Přednosti výrobku

• Systém L1 je pozoruhodně lehký a kompaktní, vejde se snadno do kufru malého vozu.
• Jeho složení a rozložení trvá pouze minuty, nikoli hodiny. Součástí unikátního designu reproduktoru Cylindrical Radiator® je zámkový bajonetový uzávěr a středová a dolní západka.
• Ke každému hlavnímu komponentu je čalouněná přepravní taška.
• Vytváří široké, rovnoměrné zvukové pokrytí - jak na scéně, tak napříč hledištěm pro několik stovek diváků - s pouze malým úbytkem hlasitosti a kvality tónu.
• Generuje hladký, rovnoměrný zvuk, ať jste před reproduktorem nebo po jeho straně.
• Redukuje nežádoucí dozvuky v místnosti.
• Odstraňuje nutnost použít běžné odposlechy, mixéry a zesilovače

Uživatelské hodnocení

Richard

14. 10. 2015 00

Právě jsem si koupil už třetí kus L1 Compact. Neznám nic jiného, co by mělo čistší a kvalitnější zvuk do malých, akusticky špatných a členitých prostorů, pokud srozumitelnost a čistota zvuku je prioritou nad výkonem, hlučností a účinností do dálky.

- neskutečná čistota a detailnost zvuku
- možnost dokonalého ozvučení akusticky špatných a malých členitých prostor (sklepy, místnosti s klenbou)
- super i jako monitor na stage i do studia
- umí přijmout i stereo signál např. main z mixpultu, spojit L+R a vyzářit jako mono

- je přes to detailně slyšet každý kiks i nevhodně nastavený zvuk každého nástroje
- produkt made in China

22. 5. 2016 00

- firmě BOSE se podařilo dostat extrémně náročnou technologii TYČOVÉHO akustického zářiče (cylindrických zvukových vln) do polohy MASOVÉ výroby za celkem slušnou cenu.

- Vzhledem k malým rozměrům a nízké váze výjimečně dobrý zvuk pro mluvené slovo a doprovodnou hudební produkci. (pro misionáře, lektory, učitele, sólové zpěváky s akustickou kytarou snad vůbec nejlepší systém na trhu)

- Vynikající prostorové pokrytí zvukem v akusticky komplikovaných prostorách - prakticky v úhlu 180° v prostoru před reproduktorem - tzn. že pokud nepotřebujete stereo zvuk, stačí 1 kus na velmi dobré zvukové pokrytí širokého sálu (nebo naopak sálu typu nudle)

- Velmi rychlé zprovoznění (a sbalení) systému i pro naprostého laika.

Kombo má vlastní lehounký rozkládací stojan na středovýškové reproduktory ve 3 výškových pozicích, není tedy nutno vozit žádné repro-stojany.
Vzhledem k rozměrům a váze výjimečně dobrý zvuk pro mluvené slovo a doprovodnou hudební produkci. (pro misionáře, lektory, učitele, sólové zpěváky s akustickou kytarou snad vůbec nejlepší systém na trhu)
Vynikající prostorové pokrytí zvukem v akusticky komplikovaných prostorách - prakticky v úhlu 180° v prostoru před reproduktorem.
Velmi rychlé zprovoznění (a sbalení) systému i pro naprostého laika.

Vzhledem k velikosti, použitým materiálům (převážně plasty) a ceně výrobku není možno očekávat frekvenčně vyvážený přednes zejména při vyšší hlasitosti (filozofie zvuku značky BOSE tímto směrem nikdy nešla a nepůjde) - tzn. nejedná se o systém určený pro náročné profesionální ozvučování (i když lze dosáhnout překvapivě dobrých výsledků při použití několika kusů současně zvlášť pro každý nástroj/hudebníka).
Pro profesionální ozvučování slabý (nevyhovující) přednes na středech a vyšších středech - to je ale pochopitelné vzhledem ke konstrukci a vyosení středovýškových reproduktorů v tyčovém akustickém zářiči (jedná se o akusticky extrémně složité a na kvalitu reproduktorů velmi citlivé systémy, které se neobejdou bez velmi pokročilé DSP jednotky - toto zvládá opravdu špičkově snad jedině firma FOHHN, jejíž tyčové zářiče bez zesilovače a bez DSP jednotky začínají někde na 1500 EURech bez DPH za kus :-))

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Nezapomeňte dokoupit příslušenství

 • BOSE T1 ToneMatch

  Mixážní modul

  13 490 Kč

 • TC-HELICON MP 75

  Dynamický mikrofon

  4 890 Kč

 • MONSTER SP2000-M-20

  Mikrofonní kabel

  2 280 Kč

 • K&M 27105

  Mikrofonní stojan

  790 Kč

Chytrá navigace

Čekejte prosím