Logo
Delay

BOSS DD-200

Kytarový efekt / HN206049
Pedálové efekty japonské značky Boss řady 200 navazují na úspěch rozměrnějších modelů s označením 500, jejichž kvality převádějí do menšího, k pedalboardu vstřícnějšího, formátu. Všechny efekty série nabízí špičkový zvuk díky převodníkům pracujícím v kvalitě 32-bit/96 kHz.

Boss DD-200 Digital Delay je flexibilní pedálový efekt se dvanácti typu/mody efektu delay – od ultra čistých digitálních, autentických simulací analogových ech, retro zvuků RE-201 Space Echo a Binson Echorec 2 po reverzní delaye, lo-fi tóny a moderní pulzující rytmické zvuky. Podobu a tvar můžete dle libosti upravovat a měnit k nepoznání pomocí pěti standardních ovladačů (Time, Feedback, E. Level, Tone, Mod Depth) a potenciometru Param, jehož funkce (ovládaný parametr) se liší na základě zvoleného typu efektu.

V případě efektu DD-200 maximálně oceníte multifunkční nožní přepínače, kdy kromě vypínání/zapínání efektu nabízí funkci Tap Tempo (s rytmickými subdivizemi v intervalech půlové, čtvrťové a osminové noty a jejich variacemi s tečkou a v triole), Looper s kapacitou 60 sekund nahrávacího času a možnost přiřazení dalších funkcí (Hold, Warp). Pomocí pravého footswitche lze též přecházet mezi čtyřmi paměťmi, do který jednoduše uložíte a poté znovu vyvoláte vaše oblíbené presety.

DD-200 nezůstává pozadu ani co se týče možností propojení a integrace externích ovladačů – mono/stereo vstupy a výstupy doplňuje konektor pro připojení externího footswitche/expression pedálu a Midi In/Out, kdy tak můžete mezi sebou propojit pedály z řady 200 a simultánně ovládat různé parametry. Micro USB rozhraní slouží k softwarovým updatům.

Krabička, tak jako všechny pedály ze současné produkce Boss, funguje v režimu Buffered Bypass. K napájení slouží 9V adaptér (není součástí balení) nebo tři AA baterie.

Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Od 1.7.2024
6 090 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání Time, Feedback, E. Level, Param, Tone, Mod Depth, 12-way Selector, Buttons: Tap Division, Memory
  • True Bypass Ne
Vlastnosti
  • Typ efektu Delay
  • Napájení 9V Adaptér, AA Baterie
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 2x Mono/Stereo, 1x Expression, 1x Midi In, 1x Micro USB
  • Výstupy 2x Mono/Stereo, 1x Midi Out
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 101 x 63 x 138 mm
  • Hmotnost 0,7 kg
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ne
Země výroby
  • Země výroby Malajsie
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství


Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky