Záznamové stanice

BOSS GCS-8

Podcast mixpult / HN256053
All-in-one USB rozhraní BOSS GCS-8 představuje skvělé řešení pro online muzikanty, hudební pedagogy, podcastery a obecně hudebníky, kteří živě streamují a vytváří hudební a vizuální obsah. BOSS Gigcaster 8 poskytuje na malém prostoru řadu pokročilých funkcí včetně prémiové audio konektivity a možnosti pomocí fyzických ovladačů (knobů, faderů, padů) a barevné dotykové obrazovky vše ovládat v reálném čase .

Jednoduše zapojte kytaru nebo baskytaru a hrajte s GT aparáty a efekty, připojte mikrofon a tvarujte hlas a hlasový záznam v kvalitě procesorů z řady VE Series, případně připojte klávesy nebo bicí automat přes linkové stereo vstupy. Během streamování můžete míchat záznam až z osmi zdrojů včetně podkresové hudby nebo signálu od vašeho hosta/studenta. Přidejte k tomu customizovatelné funkce, podporu externích ovladačů, nahrávání na Micro SD kartu a máte v podobě Gigcaster 8 veškeré potřebné funkce, které jako online muzikant, hudební pedagog nebo podcaster opravdu budete potřebovat.

BOSS GCS-5 nabízí osmikanálový audio mix s řadou nástrojů na další práci se zvukem, kvalitu 32-bit/48 kHz, vstup s vysokou impedancí pro kytaru nebo baskytaru, čtyři kombinované XLR/TRS konektory s fantomovým napájení a kvalitními preampy s nízkou úrovní šumu a širokým rozsahem gainu (+70 dB) pro připojení mikrofonů nebo elektronických nástrojů, BOSS efekty a simulace aparátů převzaté z multiefektu GT-1000, vokální efekty a nástroje převzaté z procesorů BOSS VE, presety optimalizované pro kytaru, baskytaru a zpěv, stereo kanály pro audio z mobilních zařízení streamované přes Bluetooth, samostatné fadery a tlačítka Mute pro každý z osmi kanálů, osm customizovatelných padů pro audio playback a ovládání efektů v reálném čase, stereo mikrofonní výstup a čtyři výstupy do sluchátek s EQ včetně výstupu s podporou náhlavních mikrofonů, barevný dotykový displej pro intuitivní ovládání a praktické funkce Talkback nebo Ducking pro usnadnění hlasové komunikace.

BOSS Gigcaster 5 lze rovněž použít jako 20x14 USB audio rozhraní pro vícestopé nahrávání. Aplikace Gigcaster App nabízí další možnosti editace parametrů, zálohování a převod zvukových souborů. Pro pohodlné hands-free ovládání lze využít externí BOSS footswitche, expression pedály a GA-FC/GA-FC EX nožní ovladače (externí ovladače nejsou součástí balení).

Zařízení je napájeno přes USB nebo přibaleným adaptérem.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt je teď nedostupný.
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 4x XLR/TRS kombi, Stereo line in 3,5 mm jack, Footswitch 6,3 mm jack, USB, Micro SD
  • Výstupy 2x Stereo line out 6,3 mm jack, 3x Headphone jack 3,5 mm TRS, 1x Headphone jack 3,5 mm TRRS
  • Sluchátkový výstup Ano
  • MIDI Ne
  • USB Ano
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 217 (W) x 267 (D) x 80 (H) mm
  • Hmotnost 1,36 kg
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ano
Země výroby
  • Země výroby Malajsie
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru