Logo
Podlahové multiefekty

BOSS GT-1000

(2) Kytarový multiefekt / HN186349
Domluvte si schůzku dle času, který vám vyhovuje. Bude se vám věnovat náš specialista na Boss produkty a zodpoví všechny vaše dotazy přímo na prodejně Praha - Modřany.
Kytarový multiefekt GT-1000 přebírá žezlo pomyslné vlajkové lodi značky Boss na poli kytarových efektů a multiefektů. Používá zcela novou, patentovanou, technologii AIRD (Augmented Impulse Response Dynamics) založenou na konceptu Tube Logic, již použitého u aparátů Katana, Waza či Blues Cube, která přináší přirozený lampový feel a dynamiku zvuku jednotlivých efektů a optimalizovanou integraci s libovolnými externími zařízeními, podpořenou výkonným DSP procesorem nové generace a špičkovými AD/DA převodníky pracujícími v kvalitě 32-bit/96 kHz.

Multiefekt nabízí celkem 116 typů efektů a 500 presetů (250 výrobních a 250 uživatelských). Svůj zvuk si zaručeně najde každý. Od vintage zesilovačů/komb s vřelým lampovým feelem přes moderní hi-gain mašiny po aparáty využívající technologii MDP (Multi-Dimesional Processing) vylepšující dynamickou odezvu. Lze též použít dva zvuky aparátů v rámci jednoho presetu a to jak paralelním, tak i sériovém zapojení. V efektové sekci naleznete širokou škálu známých zvuků typu overdrive, distortion, delay, reverb, modulation i speciální modulační efekty jako Slicer či Slow Gear. Řada z nich opět využívá technologii MDP.

Výběr jednotlivých presetů a jejich editaci usnadňuje rozměrný display a šest přiřazených ovladačů. Multiefekt též nabízí možnost editace pomocí Bluetooth z vašeho telefonu či tabletu. Samotné ovládání probíhá pomocí deseti nožních spínačů a integrovaného expression pedálu. Do výčtu dalších funkcí a vlastností je dále třeba zahrnout ladičku s přesností + 0,1 cent, looper s nahrávacím časem 38 vteřin a nezbytné množství konektorů, tj. nástrojový mono vstup, mono/stereo výstup, dva vstupy/výstupy efektové smyčky, dva XLR Sub out výstupy, MIDI, USB, tři vstupy pro externí ovladače a výstup do sluchátek.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
Expedujeme zítra Všechny možnosti doručení
24 290 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
 • Ovládání 10x FS, Patch, Gain, Bass, Treble, BPM, Patch level, Effect, Menu, Exit, Write, Output Level
Vlastnosti
 • Typ efektu Multiefekt
 • Počet efektů 116
 • Počet presetů 500
 • Napájení 9V Adaptér
Vstupy a výstupy
 • Vstupy 1x Mono, 2x Return, 3x FS/Expression, Midi In
 • Výstupy 2x Mono (Stereo), 2x Send, 1x Headphones 6,3 mm TRS, 2x XLR, USB, Midi Out
 • MIDI Ano
 • USB Ano
Příslušenství
 • Adaptér součástí Ano
Země výroby
 • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky