Ostatní pedálové efekty

BOSS IR-2

Kytarový efekt / HN263867
Boss IR-2 je prémiový emulátor kytarových aparátů a cab IR loader ve formátu klasického kompaktního pedálu Boss. Štve vás, že vám váš kytarový aparát není schopen nabídnout v různých podmínkách stejně konzistentní zvuk? S IR-2 v kytarovém rigu pošlete váš signature zvuk do mixu/PA nebo zvukového rozhraní kdykoliv se vám zamane.

Můžete vybírat z jedenácti typů kytarových aparátů spárovaných s digitálními Celestion IRs a jednoduše nastavit zvuk pomocí přehledných ovladačů. Emulace aparátů a reproboxů lze zapínat/vypínat zcela nezávisle. Použijte mono/stereo smyčku pro post-amp efekty (delay, reverb, modulation), nebo připojte sluchátka pro tiché cvičení a monitoring. A s USB-C rozhraním můžete IR-2 propojit s vaším hudebním softwarem nebo nahrávat vaše oblíbené IRs reproboxů.

Boss IR-2 dále nabízí audio kvalitu 32-bit/96 kHz, efekt ambience s dedikovaným ovladačem, mono vstup a stereo výstupy, možnost přepínat mezi dvěma typy amp/cab zvuků pomocí footswitche pedálu nebo externího footswitche (není součástí balení) a aplikaci IR-2 IR Loader app pro nahrávání vašich vlastních IRs.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Od 29.3.2024
5 190 Kč
Cena včetně DPH
Funkce
  • Ovládání Level, Gain, Bass, Middle, Treble, Ambience, Selector
  • True Bypass Ne
Vlastnosti
  • Typ efektu Amp/Speaker Simulator
  • Napájení 9V Adaptér, 9V Baterie
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono, 1x Return, 1x CH Sel
  • Výstupy 2x Mono (A Mono, Stereo), 1x Send, 1x Headphones
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ne
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru