Logo
Distortion / Overdrive

Boss OD-200

(1) Kytarový efekt / HN206051
Domluvte si schůzku dle času, který vám vyhovuje. Bude se vám věnovat náš specialista na Boss produkty a zodpoví všechny vaše dotazy přímo na prodejně Praha - Modřany.
Pedálové efekty japonské značky Boss řady 200 navazují na úspěch rozměrnějších modelů s označením 500, jejichž kvality převádějí do menšího, k pedalboardu vstřícnějšího, formátu. Všechny efekty série nabízí špičkový zvuk díky převodníkům pracujícím v kvalitě 32-bit/96 kHz.

Boss OD-200 Hybrid Drive vnáší nový svěží vítr mezi ovedrive, distortion a fuzz pedály, které tak konečně budete mít všechny pohromadě v těle praktického pedálového efektu. Nabízí dvanáct základních typů zmíněných efektů, jejichž charakter můžete dle libosti upravovat pomocí třípásmového ekvalizéru, standardních ovladačů Level a Drive a potenciometrem Param, jehož funkce (ovládaný parametr) se liší na základě zvoleného typu efektu.

V případě efektu OD-200 oceníte multifunkční nožní přepínače, kdy kromě vypínání/zapínání efektu nabízí funkci Boost s umístěním před a za zkreslením (Pre/Post Boost), praktický Noise Gate a možnost přecházet mezi čtyřmi interními paměťmi, do který jednoduše uložíte a poté znovu vyvoláte vaše oblíbené presety.

OD-200 nezůstává pozadu ani co se týče možností propojení a integrace externích ovladačů – mono vstup a výstup z pedálu doplňuje konektor pro připojení externího footswitche/expression pedálu a Midi In/Out, kdy tak můžete mezi sebou propojit pedály z řady 200 a simultánně ovládat různé parametry. Micro USB rozhraní slouží k softwarovým updatům.

Krabička, tak jako všechny pedály ze současné produkce Boss, funguje v režimu Buffered Bypass. K napájení slouží 9V adaptér (není součástí balení) nebo tři AA baterie.

Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
Expedujeme zítra Všechny možnosti doručení
5 790 Kč
Cena včetně DPH
Funkce
  • Ovládání Param, Level, Drive, Low, Middle, High, 12-way Selector, Buttons: Param, Memory
  • True Bypass Ne
Vlastnosti
  • Typ efektu Overdrive/Distortion
  • Napájení 9V Adaptér, AA Baterie
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono, 1x Expression, 1x Midi In, 1x Micro USB
  • Výstupy 1x Mono, 1x Midi Out
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 101 x 63 x 138 mm
  • Hmotnost 0,7 kg
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ne
Země výroby
  • Země výroby Malajsie
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství


Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky