• .

  Před 11 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 16 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 3 dny koupil zákazník

 • .

  Před 7 dny koupil zákazník

 • .

  Před 7 dny koupil zákazník

 • .

  Před 8 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  BOSS VE-1

BOSS VE-1

Vokální efektový procesor | HN158248

3 860 Kč

Nejlepší cena pro vás

Očekáváme 30.9.2017

Boss VE-1 Vocal echo
Profesionální studiové vokální efekty na dosah ruky!
Každý zpěvák může mít prospěch z profesionálních studiových efektů a kvalitního reverbu k předvedení toho nejlepšího. Boss VE-1 je navržen tak aby váš hlas zněl při zpěvu skoro neuvěřitelně. Poskytuje svěží reverb a další nezbytné vokální nástroje, zabalené v kompaktním a uživatelsky přívětivém zařízení, které vám umožní vytvářet zajímavé hudební kreace kdykoliv chcete.

Co je na VE-1 nejlepší? Nemusíte být zvukař, k tomu aby váš hlas zněl tak dobře. Skvěle znějící vokály na dosah ruky kdekoliv a kdykoliv. Ať už jste ve světě zpracování zvukových efektů nováček nebo zkušený zvukař, VE-1 nabízí kvalitní zpracování zpěvu pro každého tak aby měl jeho hlas něco extra.

S VE-1 není třeba se obávat složitého nastavování parametrů pro dosažení skvělých výsledků. Jednoduše vyberte zvuk u jedné ze sedmi dostupných předvoleb a snadno a intuitivně ovládejte úroveň a hloubku efektů. Pokud jste pokročilejší uživatel, můžete přes další dostupné parametry doladit zvuk ještě více

Spolu s velmi kvalitním reverbem, máte na dosah ruky další ovládací prvky: Double, Pitch Correch , a Enhance. Pitch Correct vám pomůže s intonací, stejně jako vám dodá charakteristický zvuk elektronického hlasu. S praktickou funkcí Memory lze uložit a později vyvolat až čtyři oblíbené nastavení.

Vestavěný USB audio port umožňuje nahrát váš hlasový projev přímo do DAW, nebo vytvořit zvuk ve studiové kvalitě třeba pro umístění na YouTube.

VE-1 funguje na baterie nebo adaptér. VE-1 Funguje skvěle ve všech situacích, na ulici, při nahrávání v domácím studiu, nebo živém hraní v kavárně či klubu.

Základní vlastnosti

· Sedm typů "ambience" efektů s možností upravení nastavení

· Double tracking effect který dodá vašemu hlasu pevnost

· Efekty Enhance a Pitch Correct (možnost vytvořit "elektronický hlas")

· Možnost nastavení podrobných parametrů (pro pokročilé uživatele)

· Napájení přes adaptér nebo baterie umožňuje VE-1 používat kdekoliv

· Vestavěná paměť pro oblíbená nastavení

· USB audio port poskytuje všestranné možnosti pro použití s počítačemNastavení zvuku na dosah ruky

Většina zpěváků si nemůže dovolit mít vlastního profesionálního zvukaře, který jim při každém vystoupení nastaví správný zvuk. VE-1 je perfektní řešení “all-in-one”, se kterým si snadno poradíte a vytvoříte super zvuk i bez pomoci profesionála. Zda budete hrát na ulici, místní kavárně nebo klubu, s VE-1 bude mít váš hlas vždy profesionální lesk.

Sedm různých typů Echa

Sedm výrobcem vestavěných předvoleb poskytuje více než se na první pohled zdá - obsahují různá nastavení efektu Reverb, které jsou přesně vyladěny pro jednotlivé programy. Tyto variace poskytují nejlepší možné nastavení intenzity efektu a krásně doplňují váš hlas, aniž byste je výrazněji vnímali. Návrháři v BOSS zužitkovali desetiletí zkušeností s vokálními efekty a ve spolupráci se zvukovými techniky z celého světa pečlivě navrhli tato nastavení v nejlepších studiových podmínkách. Výsledkem jsou skvělé vokální efekty, které můžete využít v jakékoliv situaci!

Komu je VE-1 určen?

Správný studiový Reverb je pro každého zpěváka nezbytností. VE-1 je navržen pro každého, kdo chce okrášlit svůj hlas příjemným prostorovým dozvukem a znít jako profesionál. Významně zlepší prostorový charakter a čitelnost vašeho hlasu, navíc se snadno používá a jeho nastavení zvládne i nováček v oblasti zvukových zařízení. VE-1 ocení zejména vokalisté, kteří vystupují s minimálním vybavením v kavárně, klubu nebo na podobném prostorově omezeném místě.

Vestavěná paměť pro přepínání mezi různými zvuky

Jako zpěvák, jste vždy středem pozornosti, nejen když zpívá ale i když mluvíte s publikem. Někdy se může stát, že potřebujete změnit nastavení z jednoho songu na druhý. S vestavěnou pamětí VE-1, můžete jednoduše přepínat mezi aktuálním prostředím a ostatními styly. Mezi skladbami, můžete snadno vypnout prostorový zvuk zatímco Enhancer zůstává aktivní, což je ideální pro mluvení k publiku. Vybírat můžete ze čtyř různých nastavení VE-1, plus vaše aktuální nastavení.

USB Audio konektivita

Mimo krásné vokální zvuky, můžete použít také vestavěný USB port pro připojení nahrávání do počítače. To se vám může hodit například u videa na YouTube, kde můžete předvést své úžasné vokální schopnosti. A nejen to, s připojeným mikrofonem můžete nahrávat svůj zpěv i s efekty přímo do vašeho oblíbeného hudebního softwaru.

Zdroj napájení

Dobíjecí Ni-MH baterie (AA, HR6) nebo alkalické (AA, LR6) x 4, AC adaptér (nutno dokoupit)

Spotřeba

200 mA Max. (9 V)

Předpokládaná životnost baterií při souvislé práci

Dobíjecí Ni-MH baterie (AA, HR6): Cca 12 hodin (phantomové napájení: Cca 8 hodin (phantomové napájení: ON)

Alkalická baterie (AA, LR6): Cca 11 hodin (phantomové napájení: Cca 7 hodin (phantomové napájení: ON)

* Tyto hodnoty se mohou lišit podle nabití baterií a aktuálního stavu použití.

Rozměry

156 (Š) x 116 (H) x 64 (V) mm


Hmotnost

600 g, 1

Příslušenství

Uživatelský manuál, leták BEZPEČNÉ POUŽÍVÁNÍ PŘÍSTROJE, alkalické baterie (AA, LR6) x 4

Volitelné (nutno dokoupit):

AC adaptér (řady PSA-230), nožní spínač (FS-5U, FS-6, FS-7)

Uživatelské hodnocení

Martin

28. 7. 2015 00

chleba chleba!!

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Nezapomeňte dokoupit příslušenství

 • TC-HELICON MP 75

  Dynamický mikrofon

  4 400 Kč

 • MONSTER SP2000-M-20

  Mikrofonní kabel

  3 360 Kč

 • K&M 21060 Soft Touch grey

  Mikrofonní stojan

  1 290 Kč

Čekejte prosím