Logo
Vokální procesory

Boss VE-500

(4) Vokální efektový procesor / HN195180
Pokud patříte ke zpěvákům, kteří vždy záviděli kytaristům jejich efekty a širokou paletu zvuků, Boss VE-500 je pro vás jako stvořený. Novinka z „pětistovkové“ řady nabízí velkou škálu zvuků a funkcí s nimiž váš hlas bude originální a nezaměnitelný.

Pomocí sofistikované harmonické funkce rozpozná akordy, které hrajete na připojený nástroj, a k nim automaticky dotvoří vícehlas. Funkci automatických vokálů doplňují populární vokální efekty jako vocoder převzatý z efektu Boss VO-1 nebo talk box. Vokální procesor dále nabízí looper, široký výběr reverbů, chorusů, modulací, kompresorů, distortionů a mnoho dalších. Současně je možné použít 9 efektů, paměť efektu potom pojme 50 továrních a 99 uživatelských presetů. Výkonný DSP engin společně s 32-bit/48kHz převodníky zaručuje kvalitní zpracování signálu s nulovou latencí.

Celý efekt je možné ovládat pomocí tří nožních přepínačů. Nastavení efektů je zobrazeno na přehledném LCD displeji jejichž hodnoty lze upravit otáčivými potenciometry. V zadní části naleznete mikrofonní XLR vstup s fantomovým napájením, vstup pro nástroj, stereo XLR výstup, výstup pro expression pedal, MIDI a USB výstup pro propojení s DAW, klávesami nebo sekvencérem.

Boss VE-500 je skvělý doplněk každého zpěváka nebo zpěvačky. Váš hlas i celkový projev získá zcela nový rozměr a vaše vystoupení se stanou pro publikum nezapomenutelné.

Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt je teď nedostupný.
Funkce
  • Ovládání DOWN/UP/HARMONY Switch, Efect Edit, Key, Menu, Exit, Enter
Vlastnosti
  • Typ Multiefekt
  • Napájení 9V Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono, 1x Balanced XLR, MIDI In
  • Výstupy 1x Mono, 2x Balanced XLR, Expression pedal, USB B
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ano
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky