Chorus / Flanger / Phaser

DIGITECH iStomp

Kytarový efekt / HN132391
DIGITECH iSTOMP

iStomp představuje revoluci v obalsti kytarových pedálů. Tato krabička sama o sobě je jen stompbox se čtyřmi potenciometry, nožním spínačem, stereo vstupem i výstupem a speciálním konektorem. Právě v něm ale spočívá síla tohoto efektu – díky němu je možné připojit k iStomp jakékoli zařízení pracující s iOS 4 nebo vyšším (iPod Touch, iPhone nebo iPad) s nainstalovanou aplikací Stomp Shop. V jejím rámci objevíte stále se rozrůstající galerii několika desítek efektových pedálů, v které se iStomp může proměnit.

Toto zařízení tak představuje asi nejuniverzálnější stompbox na světě. Narozdíl od virtuálních zařízení veškerý signálový processing probíhá uvnitř iStomp, a tak lze zaručit vysokou zvukovou kvalitu a přesnou odezvu. Navíc při samotném hraní už potřebujete jen iStomp, ne samotné iOS zařízení.

Při zakoupení iStompu rovnou získáte dva efekty, a to Total Recall digitální delay a Redline overdrive. Další simulace je třeba dokoupit ze Stomp Shopu, výhodou je ale to, že u každého lze využít zkušební doby, kdy je zadarmo. V okamžiku, kdy některou simulaci zakoupíte, provždy se uloží ve Vašem iOS zařízení a Vy ji můžete kdykoli nahrát do iStompu.

Digitech iStomp je tedy zařízení, které nabízí nebývale velké možnosti. Pokud si rádi hrajete se zvukem a experimentujete, ale zároveň nechcete mít nepřeberné množství pedálů, toto je tím pravým řešením.

Technické údaje

• kytarový podlahový efekt

• ovládání: 4x potenciometr, 1x footswitch

• stereo vstup i stereo výstup

• umožňuje nahrání libovolné simulace efektu z Stomp Shop aplikace

• spolupracuje s iOS zařízeními (iPod Touch, iPhone, iPad)

• napájení: 9 V, adaptér

• součástí Digitech SmartData kabel

Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt již není v prodeji.
Tento produkt neobsahuje žádné parametry.
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky