• Před 6 minutami koupil zákazník

 • Před 55 minutami koupil zákazník

 • Před 2 hodinami koupil zákazník

 • Před 4 hodinami koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

 • Před 3 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • DIGITECH JamMan Looper - Doprodej

  DIGITECH JamMan Looper - Doprodej

DIGITECH JamMan Looper - Doprodej

Looper | HN077083

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • LINE 6 JM-4 Looper

  LINE 6 JM-4 Looper

 • VOX Dynamic Looper

  VOX Dynamic Looper

 • BOSS RC 30 Loop Station

  BOSS RC 30 Loop Station

Pedál je doslova nabit nejrůznějšími užitečnými funkcemi, přičemž tou hlavní zůstává funkce looperu/frázového sampleru s možností nahrání a uložení až 99 nezávislých smyček s využitím CompactFlash paměťové karty 32MB v celkové délce přes 24 minut a neuvěřitelných 6.5 hodin při použití paměťové karty s kapacitou 2 GB. Všechny nahrané smyčky pak lze pomocí USB konektoru ukládat do počítače. Další neméně důležitou funkcí je metronom, tapovatelný pomocí pedálu a využívající různých vestavěných zvuků bicích a perkusí.

Síla JamMana spočívá samozřejmě zejména v jeho možnostech s prací se smyčkami. Kromě standardního nahrávání můžete využít mód overdub, umožňující do nahrané smyčky online přihrát další nahrávku. Další možností je pak využít autorecord, spouštějící nahrávání až v moment, kdy do Jammana dorazí signál z kytary či CD. Nahrané smyčky pak můžete zrychlit, či zpomalit bez změny výšky tónů. Jeho skvělé editační schopnosti jsou doplněny o funkci One-Step Undo, umožňující vzít zpět nechtěnou operaci, když si například omylem smyčku smažete

Na zadním panelu Jam mana najdete i jackový CD/AUX konektor na připojení Vašeho diskmana či mp3 přehrávače. Jako třešničku na dortu pak aktivujete funkci Full Range Playback, upravující ekvalizaci tak, aby uložené samply zněly přes Váš kytarový aparát věrohodně a přirozeně. Pokud preferujete cvičení se sluchátky, jednoduše je připojte místo aparátu, Jamman si s nimi poradí. Tento dvojpedál se tak stává opravdovým Jammanem, pomocníkem se kterým můžete koncertovat, nahrávat, cvičit a jamovat donekonečna. Jamman je dále vybaven i XLR vstupem pro připojení mikrofonu a díky funkci Minus Center pak můžete potlačit zpěvovou stopu z CD či MP3 a nahradit jí Vaším zpěvem. Poměry citlivosti a hlasitosti jednotlivých vstupů lze vzájemně upravovat pomocí dvou knobů umístěných v pravé části horního panelu. Dva knoby v levé části panelu pak slouží k upravení poměru hlasitostí metronomu a nahrané smyčky.

S využitím technologie Hands-Free™ a s přídavným footswitchem můžete Jamman plnohodnotně využít i při hře. Díky jasně čitelnému podsvícenému displeji je orientace mezi jednotlivými smyčkami snadná.

V balení naleznete kromě samotného Jammana i manuál, 32MB paměťovou kartu CompactFlash® a síťový adaptér. Flash kartu s větší kapacitou lze dokoupit v obchodě s elektronikou.

Pokud tedy při hře na kytaru chcete použít looper/sampler s nadstandardními možnostmi, chcete cvičit s inteligetním metronomem, či si založit one-man band, je pro Vás novinka z produkce americké firmy Digitech tou správnou volbou.

Přibalena je vyměnitelná paměťová karta CompactFlash® s kapacitou více než 24 minut (možno upgradovat až do 2GB s kapacitou 6.5 hodiny
• USB port umožňuje přesypat vaše výtvory do počítače a zase zpátky
• samplovací frekvence 44.1kHz (CD kvalita)
• metronom s mnoha rytmickými zvuky a tempy
• symetrický mikrofonní vstup XLR
• nástrojový vstup a vstup pro footswitch
• AUX IN (např. pro CD)
• Output
• Slot pro paměťové karty

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Jak vybrat kytarový efekt

Drtivá většina hráčů na elektrickou kytaru se neobejde bez kytarového efektu. Tyto efekty slouží pro úpravu kytarového zvuku a ozvláštnění hry. V principu jde o krabičku, která je zapojená mezi elektrickou kytarou a zesilovačem nebo kytarovým kombem. Tato krabička po sepnutí upravuje signál jdoucí z kytary tak, aby z reproduktoru hrál už „zefektovaný“ zvuk.

TIP PRO ZAČÁTEČNÍKY:

Nejoblíbenější a nejpoužívanější efekty na světě jsou krabičky typu Distortion. Tyto efekty zkreslují zvuk elektrické kytary, takže kytara zní tak, jak znáte z tvrdších rockových a metalových žánrů. Nezkreslená elektrická kytara bude totiž znít v podstatě podobně jako akustická kytara.
V případě potřeby vám s výběrem pomohou naši odborníci na telefonním čísle 800 100 029 (po-pá 9-20h, so 10-17h) nebo na e-mailové adrese .

Základní rozdělení kytarových efektů:


Overdrive

Efekty typu Overdrive simulují „přebuzení“ lampového zesilovače. Zvuk elektrický kytary je pak charakteristicky „nakřáplý“ a „špinavý“. Overdrive se začal v hudbě masivně prosazovat v 60. letech.

Distortion

Distortion lze jednoduše popsat jak další úroveň zkreslení. Oproti Overdrivu je Distortion ještě agresivnější, má delší dozvuk a zcela typicky ho najdete ve všech metalových žánrech.

Ekvalizér

Ekvalizér jistě znáte z hifi přehrávačů a podobně. Slouží k zesílení nebo naopak zeslabení určitých frekvencí jako jsou basy, středy a výšky. Tyto efekty zesilují/zeslabují frekvenci v daném pásmu zhruba o +- 12 až 20 decibelů.

Phaser

Efekty typu Phaser mění hlasitost vybraného pásma frekvencí, zároveň k původnímu signálu přidávají jeho fázově posunutou kopii. V praxi to vypadá jako kdyby Phaser dýchal.

Tremolo

Mezi nejstarší efekty patří Tremolo. Díky snadné technické realizaci byl často zabudováván do aparátů jako Vox či Fender. Slouží k pravidelně se opakujícímu zeslabování a opětovném zesílení signálu, jehož rychlost lze upravovat. Při citlivém nastavení docílíme pěkného, houpavého a jakoby tikavého efektu přičemž se nemění výsledný charakter či výška zvuku.

Reverb

Od poloviny 70. let se začaly objevovat modulační efekty jako Chorus, digitální Echo a především Reverb. Jedná se o jeden z nejčastěji používaných efektů, který bývá i velmi často součástí původní výbavy kytarových aparátů už od výrobce. Dodává zvuku prostor od (podle nastavení parametrů) malé místnosti až po zdání ozvěny rovnající se velké hale.

Chorus

Chorus se snaží napodobit unisono hru více nástrojů najednou tak, že rozděluje signál a následně k původnímu přimíchá zpět další (lehce upravený). Především při použití na čistou (nezkreslenou) kytaru dodává Chorus zvuku na objemu a bohatosti. Nejlépe se Chorus projeví při zapojení do sterea, ale i při mono zapojení je výsledek velmi dobrý.

Delay

V 50. letech se objevují jedny z prvních Delayů a v polovině 70. let představuje firma EHX slavný Delay Memory Man. V principu vytváří Delay ozvěnu, která se dle nastavení efektu vrací a opakuje. Opakovaný zvuk je přesnou kopií toho původního, který hrajete, přičemž s každým opakováním se snižuje hlasitost ozvěny.

Wah wah

Mezi kytaristy je efekt Wah-wah často přezdíván jako „kvákadlo“. Je totiž charakteristický kvákavým zvukem, který vzniká při šlapání na pedál efektu (ten bývá standardně jeho součástí).

Looper

Tento typ efektu je velmi oblíbený zejména mezi sólovými hráči na akustickou i elektrickou kytaru. Looper totiž umožňuje „zasmyčkovat“ vaši hru na kytaru a tu přehrávat, jak jen dlouho potřebujete. To znamená, že spustíte Looper, zahrajete nějaký kytarový podklad a Looper ho bude hrát dokola. Do této smyčky pak můžete hrát melodii, zpívat a podobně.

Příslušenství

Při nákupu kytarového efektu také nezapomeňte na důležité příslušenství, které se vám bude hodit. Především jde o propojovací kabely, kterými propojíte jednotlivé efekty mezi sebou. Při výběru efektu také zjistěte, zda je dodáván s adaptérem (tuto informaci uvádíme v popisku) nebo s 9V baterií (standard). Při použití více efektů se bude hodit tzv. multiadaptér s možností napájení více krabiček najednou. Při použití více efektů se také neobejdete bez pedalboardu, což je kufr, na jehož podlahu efekty připevníte a budete je mít vždy připravené a zapojené ve správném pořadí.

© AUDIO PARTNER s.r.o.
Čekejte prosím