BackgroundLink
 • .

  Před 7 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 9 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 9 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 10 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 15 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  DUNLOP MXR M238 ISO-Brick

DUNLOP MXR M238 ISO-Brick

Multiadaptér | HN154982

4 790 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Skladem

Sklad Modřany 1 ks Ihned k dispozici v Prodejně Modřany.

Ihned k dispozici v Prodejně Modřany.

Prodejna Modřany Není

Prodejna Děkanka Není

Prodejna Brno Není

MXR ISO-BRICK
Iso-Brick je multiadaptér, který se díky svým kompaktním rozměrům vejde do každého pedalboardu. Navíc nabízí 10 plně izolovaných výstupů, naprosto tichý provoz a velkou variabilitu napájení: dva zdroje 9V/100 mA, dva 9V/300 mA, dva 9V/450 mA, dva 18V/250 mA a dva variabilní zdroje 6-15V při 250 mA. Velkou výhodou variabliních zdrojů je to, že díky nim můžete dosáhnout tzv. sag efektu, čili simulace nízkého stavu baterie. To má za důsledek snížený a lehce zkreslený signál, který je velmi vyhledávaný především mezi milovníky vintage zvuků.

Ať už máte jakékoli efekty a jakékoli požadavky, Iso-Brick Vás rozhodně nezklame.

Technické specifikace:
• Rozměry: 120 x 7,5 x 4,5 cm

Parametry

 • Napětí: 6x 9, 2x 18, 2x 6-15 V
 • Proud: 1000 mA

Uživatelské hodnocení

Miroslav

20. 1. 2017 00

ISO brick napájecí centrum MXR - musím říct, že jsem měl skutečně velká očekávání. Pro ISO brick jsem se rozhodl jednak z pozice uživatele MXR efektů, ale také s ohledem na poměrně velkou zásobu kvalitních efektů. Vedle MXR Phaser, Chorus a Kerry King 10 band EQ tu máme ještě ladičku Polytune, Octamizer Aguilar, DynoDrive, Boss Gate a Guitar Exciter.... No prostě to už s tím kvantem zdrojů nešlo... První dojem, jak už to u MXR bývá je vynikající, hodně vychytaných detailů. Hodně potěšilo, že je součástí dodávky 10 kousků napájecích kabelů 40 cm. Napájení bricku 18 V DC adaptérem, napájecí vstup chytře "vnořen" do zadní stěny bricku (takže jde i postavit na záda). I když se píše jen 10 výstupů, možnosti jsou mnohem šiřší. K dispozici je šest 9 V výstupů se zatížitelností 100, 300 a 450 mA pro paralelně napájené efekty (i když je vhodnější napájet každý efekt vlastním izolovaným výstupem) či efekty s In/Out napájecím hardware, dále 2x18 V DC (typicky třeba ekvalizér) a pak dva vstupy s volitelně nastavitelným napětím 6 až 15 V. Zda je výstup obsazen volný či v poruše je signalizováno LED diodami.

- výstupy s variabilním napětím
- výstupy s různou proudovou zatížitelností
- 10 ks napájecích kabelů souč. dodávky
- malé rozměry, v podstatě další krabička

- no co říct, cena není nejmenší, ale pokud člověk investuje do kvalitních efektů, je nesmysl šetřit na něčem tak zásadním jako napájení

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím