Distortion / Overdrive

ELECTRO-HARMONIX Deluxe Big Muff

(34) Kytarový efekt / HN152018
Deluxe Big Muff je vymazlenou verzí legendárního pedálového efektu Big Muff z dílen americké značky Electro Harmonix. Nabízí stejně vřelý sustain s až smyčcovým charakterem, sametový overdrive/distortion i hrubozrnný distortion/fuzz jako originální modely plus řadu dalších užitečných funkcí.

Tři dobře známé základní ovladače pedálu (Tone, Volume, Sustain) určují výstupní hlasitost, míru zkreslení/sustainu a EQ (zvýraznění basů nebo výšek). V případě Deluxe verze je doplňuje samostatně spínatelná sekce středů (MIDS) s plně parametrickými ovladači středových frekvencí s možností zesílení/zeslabení středů o 10 dB, nastavení základní operační frekvence na škále od 310 Hz do 5 kHz a přepínač určující šířku operačního pásma středových frekvencí. Ovladače sekce MIDS jsou neaktivní, pokud je footswitch MIDS v modu bypass.

Tím možnosti Deluxe modelu nekončí. Ovladačem Attack nastavíte citlivost pedálu na dynamiku vaší hry/atak trsátka, knobem Gate jednoduše nastavíte práh citlivost Noise Gate a zcela eliminujete doprovodný šum i v hi-gain nastavení. Přepínačem Bass Boost/Normal v případě potřeby zvýrazníte basové frekvence.

EXP vstupem připojíte k efektu expression pedál, kterým lze ovládat středové frekvence v reálném čase. Veškerá elektronika pedálu je zasazena v odolném šasi. Krabička pracuje v režimu true bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje průchozí signál. K napájení slouží 9V baterie nebo 9V adaptér.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
3 290 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání Vol, Tone, Sustain, Attack, Gate, Mids Level, Mids Freq, High/Low Q switch, Bass Bosst/Normal switch
  • True Bypass Ano
Vlastnosti
  • Typ efektu Distortion/Sustainer
  • Napájení 9V Adaptér, 9V Baterie
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono, 1x Expression
  • Výstupy 1x Mono
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 146 x 120 x 63 mm
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ne
Země výroby
  • Země výroby Spojené státy americké
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru