• .

  Před 2 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 2 dny koupil zákazník

 • .

  Před 4 dny koupil zákazník

 • .

  Před 4 dny koupil zákazník

 • .

  Před 4 dny koupil zákazník

 • .

  Před 4 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  ELECTRO-HARMONIX Stereo Memory Man With Hazarai

ELECTRO-HARMONIX Stereo Memory Man With Hazarai

Kytarový efekt | HN098637

5 990 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Skladem

PRAHA Sklad Modřany 1 ks Ihned k dispozici v Prodejně Modřany.

Ihned k dispozici v Prodejně Modřany.

PRAHA Prodejna Modřany Není

BRNO Prodejna Lidická Není

Když tento produkt objednáte v sestavě, můžete dodatečně ušetřit.

HN098637 HN096660 HN002318 HN115339 HN111510 sleva až 9 %
Objednat v sestavě
Spolehlivý, šikovný, kvalitní. Tak by šlo jednoduše charakterizovat tento pedál. Konstrukcí jde o typický efekt z řad Electro Harmonix – odolné kovové šasi, ve kterém je schovaná velmi kvalitní elektronika, dva spolehlivé masivní spínače, šest potenciometrů a čtyři vstupy pro kabely s 6,3 jacky.

Vysvětlovat k čemu tento digitální delay slouží je asi zbytečné. Jeho výhodou je to, že nabízí 8 módů, mezi nimiž se volí bílým Hazarai potenciometrem. V každém módu lze navíc uložit jedno nastavení potenciometrů do paměti a později ho vyvolat. U všech navíc funguje nastavení zpoždění pomocí Tempo Tap spínače. Memory Man umí pracovat v mono i stereo režimu, v něm navíc funguje jako ping-pong v případě mono vstupu a stereo výstupu.

První tři módy spadají do kategorie Echo (zvuky v závislosti na nastavení více či méně připomínající reverb) – Echo 3 Sec (zpoždění 1,8 až 3150 ms), Echo 1 Sec (zpoždění 0,6 až 1050 ms) a Echo 300ms + Mod (zpoždění 0,2 až 350 ms, s nárůstem zpoždění narůstá i modulace, od chorus přes flanger až po pitch shifter). Potenciometr Blend zde nastavuje poměr mezi původním a vygenerovaným signálem, Filter je vlastně tónovou clonou, Delay určuje zpoždění, Repeats nastavují délku doznívání ozvěny a Decay přidává na pocitu reverbu.

Další sekcí je Multi Tap (ozvěny jsou rovnocené, lze nastavit jejich prodlevu a hlasitostí poměry, můžou být stejné, zeslabovat se nebo zesilovat) – Multi Tap 3 Sec (zpoždění 1,8 až 3150 ms), Multi Tap 1 Sec (zpoždění 0,6 až 1050 ms) a Multi Tap 1 Sec + Rev (zpoždění 0,6 až 1050 ms, stisknutím a držením Tempo Tap spínače se začne signál přehrávat nazpět až do 6 vteřin). Potenciometr Blend zde nastavuje poměr mezi původním a vygenerovaným signálem, Filter je vlastně tónovou clonou, Delay určuje zpoždění, Repeats počet zopakování od 1 do 30 a Decay hlasitosti poměry mezi jednotlivými ozvěnami (zesilují se/jsou stejně hlasité/zeslabují se).

Poslední sekcí je Deja Vu. Zde jsou dva módy – Reverse Echo, které ozvěny přehrává pozpátku, zpoždění nastavené Delayem je zde od 0,2 po 3000 ms, ostatní potenciometry zde pracují stejně jako u Echa, druhým módem je Looper. Smyčky se nemusí tvořit jen zde, ale v každém módu kromě Tap 1 Sec + Rev, jen zde ale nebude signál nijak upravený. Smyčka se tvoří v době, kdy se drží spínač Tempo Tap, může mít až 30 sekund a lze jí „vrstvit“ dalšími nahrávkami. Po nahrátí se smyčka dá zrychlovat či zpomalovat (zároveň se změní tónina až o oktávu nahoru, respektive dolů), Repeats nastavuje hlasitostní poměry mezi jednotlivými vrstavami smyček, Filter je znovu tónovou clonou, Decay v krajních bodech určuje, zda-li se smyčka bude přehrávat vpřed nebo vzad. Blend nastavuje výstupní hlasitost.

Spuštění Memory Mana je signalizováno červenou diodou, jeho aktivita diodou zelenou, stompbox digitální. O napájení se stará přiložený adaptér.

Parametry

 • Typ efektu: Delay/Looper
 • Ovládání: Blend, Decay, Filter, Repeats, Delay, Hazarai
 • True Bypass: Ano
 • Vstupy: 2x Mono
 • Výstupy: 2x Mono
 • Napájení: 9V Adaptér
 • Adaptér součástí: Ano
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím