Logo
Ostatní pedálové efekty

Electro-Harmonix Superego

Kytarový efekt / HN141669
Oceňovaný pedálový efekt Superego Synth Engine americké značky Electro Harmonix změní vaši elektrickou kytaru na polyfonní syntezátor. Umožní vám vytvářet působivé syntezátorové zvuky a efekty v podobě nekonečného sustainu, působivého glissanda, vrstvit jednotlivé zvuky a díky efektové smyčce integrovat další pedálové efekty a zcela se tak ponořit do hlubin nekonečné zvukové fantazie.

Superego pracuje ve třech režimech – v modu Momentary je efekt aktivní jenom pří přidržení footswitche pedálu, v režimu Latch po sešlápnutí switche „zmrazíte“ právě hraný tón/akord, který tak bude znít ad infinitum (do bypass modu se vrátíte dvojím sešlápnutím switche, zahráním další noty/akordu a jedním sešlápnutím switche naopak navrstvíte na základní tón další), v modu Auto filtry pedálu detekují každou hranou noty a poskytují ji automaticky sustain (přidržením footswitche „zmrazíte“ právě hraný tón/akord, který tak bude znít nekonečným sustainem, následně přes tento akord můžete hrát, což je oblíbený trik řady kytaristů).

Nyní se zastavme u ovladačů - Effect určuje hlasitost zefektovaného signálu, Dry množství průchozího čistého signálu (dry/wet), Gliss rychlost efektu glissando, Speed/Layer určuje v režimu Mometary rychlost náběhu a dozvuku „zmraženého“ tónu, v modu Latch hlasitost předchozích „zmražených“ zvuků, tj. jestli má znít nekonečným sustainem pouze poslední zahraný tón, nebo i předchozí (a jejich poměr), v režimu Auto určuje dozvuk automatické modulace.

Veškerá elektronika pedálu je zasazena v odolném šasi. K napájení slouží přibalený adaptér.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt je teď nedostupný.
Funkce
  • Ovládání Speed/Layer, Gliss, Dry, Effect
  • True Bypass Ano
Vlastnosti
  • Typ efektu Syntezátor
  • Napájení 9V Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono, 1x Return
  • Výstupy 1x Mono, 1x Send
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 120 x 102 x 57 mm
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ano
Země výroby
  • Země výroby Spojené státy americké
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky