12"

ELECTRO-VOICE EVERSE12

Novinka Aktivní reprobox / HN267211
Electro-Voice Everse 12 je aktivní přenosný full-range reprobox s interní nabíjecí baterií.

Model EVERSE 8 představoval nový standard pro přenosné reproboxy napájené baterií, protože přinesl skutečný výkon s profesionálními zvukovým parametry. Nyní společnost Electro-Voice opět zvedá laťku o něco výše s novým modelem řady EVERSE 12. Větší a hlasitější 12" dvoupásmovou variantou pro uživatele, kteří hledají mohutnější zvuk společně s nejlepším výkonem baterie ve své třídě a funkcemi pro bezdrátové připojení, díky nimž se řada EVERSE stala tak úspěšnou.

EVERSE 12 se vyznačuje specifikacemi profesionální úrovně a přidává atraktivní cenovku. S maximálním SPL 126 dB, hlubokou nízkofrekvenční odezvou od 45 Hz díky 12” wooferu a širokým pokrytím (100º x 60º) s vysoce výkonným kompresním měničem s titanovou membránou poskytuje skutečně působivý výkon. Je ideální pro DJ, hudebníky, různé akce i do specializovaných půjčoven zvukové techniky. Everse je přenosný výkonný reproduktor vhodný pro různé scénáře, který nabízí charakteristicky čistý zvuk profesionální úrovně. Interní lithium-iontová baterie poskytuje více než 12 hodin provozu při 100 dB nebo více než 6 hodin při maximálním výkonu. Konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům, skutečné bezdrátové stereo a ovládání pomocí aplikace QuickSmart Mobile, to vše přispívá k tomu, že EVERSE 12 vynikne v interiéru i exteriéru kterékoli akce.

Woofer a kompresní měnič reproduktoru EVERSE 12 jsou spojeny s patentovaným portovaným vlnovodem SST (Signal Synchronized Transducers), který zvyšuje rozšíření nízkých frekvencí a zajišťuje rovnoměrné vertikální a horizontální pokrytí frekvencí vyšších - to vše při výrazně menším rozměru skříně. Použité komponenty těží ze spolupráce s firmou Dynacord a využívají vysoce účinný 400 W zesilovač třídy D a DSP modul vyvinutý taktéž touto sourozeneckou značkou. Mezi profesionální funkce patří čtyřkanálový digitální mixér, efekty studiové kvality, předvolba režimů, fantomové napájení, potlačení zpětné vazby nebo audio ducking.

Aplikace EV QuickSmart Mobile zefektivňuje bezdrátové ovládání systému EVERSE 12 a umožňuje nastavení zvuku, efektů a funkcí mixu prostřednictvím telefonu nebo tabletu. Je možné spárovat až šest reproduktorů s podporou true wireless stereo streaming přes Bluetooth®. Lokální konfigurace je rychlá díky a intuitivní díky fyzickému encoderu. Integrovaný port 12 V DC napájí bezdrátové mikrofonní systémy a pro mobilní zařízení je k dispozici nabíjecí port USB-C. Konektivita zahrnuje 4 vstupní kanály, které tvoří dva kombo konektory XLR / Jack 6,3 mm vhodné pro mikrofonní a linkové zdroje a jeden jack 3,5 mm stereofonní konektor. Nechybí vstup Jack 6,3 mm TRS pro nožní spínač pro ovládání vyhrazených funkcí.

EVERSE 12 je precizně zkonstruován pro snadnou přepravu a zároveň naplňuje pověst společnosti Electro-Voice, která se vyznačuje dlouhou životností a spolehlivostí. Je vybaven měkkou rukojetí a lehkou konstrukcí, snadno se upevňuje na stativ nebo poslouží jako pódiový monitor. Reprobox v kombinaci s odolným polypropylenovým krytem vstupního terminálu dosahuje stupně krytí IP43 (odolnost proti stříkající vodě a mírnému dešti). Kompletní potah proti dešti a brašna dále zvyšují ochranu proti povětrnostním vlivům a také při přepravě. Stabilitu zajišťují vestavěné nožičky s protiskluzovými gumovými podložkami.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat reproboxy a zesilovače.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
Expedujeme zítra Všechny možnosti doručení
27 990 Kč
Cena včetně DPH
Funkce
 • Ovládání EV QuickSmart Mobile App, DSP, LCD, encoder
 • Provoz na baterie Ano
 • Hnízdo 35 mm
 • Bluetooth Ano
Vlastnosti
 • Počet pásem Dvoupásmový
 • Výkon 400 W
 • Výkon RMS 400 W
 • Max. SPL 126 dB
 • Basový reproduktor 12 "
 • Výškový reproduktor 1 "
 • Frekvenční rozsah 45 Hz - 20 kHz
 • Doba přehrávání >12 hod.
 • IP krytí Ano
Vstupy a výstupy
 • Vstupy 2x combo XLR / Jack 6,3 mm TRS, 1x Jack 3.5 mm stereo, 1x Jack 6,3 mm TRS (footswitch)
 • Výstupy 1x XLR output, 1x USB charge port, 1x 12 V DC power output
Rozměry a hmotnost
 • Rozměry 345 x 597 x 347 mm
 • Hmotnost 14,16 kg
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru