Single Cut

ESP LTD EC-256 FM STBLK LTD

Limitovaná edice Elektrická kytara / HN206209
EC-256 FM STBLK LTD je elektrická kytara typu Les Paul, která osloví začátečníky i zkušené hráče. Jedná se o cenově dostupnější model, který nabízí šťavnatý zvuk dvou pasivních firemních humbuckerů, jednoduché ovládací prvky a stylový design v podobě barevné úpravy See Thru Black.

Mahagonové tělo kytary zdobí efektní vrchní dýha z fládrovaného javoru. K přilepenému krku ze tří kusů mahagonu s užším rychlým profilem Thin U přiléhá hmatník ze dřeva jatoba, též známého jako brazilská třešeň, osazený dvaadvaceti pražci typu Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky.

Zvukový rejstřík kytary lze díky funkci Push/Pull tónové clony a možnosti rozdělit cívky humbuckerů rozšířit o charakter single-coil snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních ladících mechanikách a v pevné kobylce a struníku TOM.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hettfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat elektrickou kytaru.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt již není v prodeji.
Tento produkt neobsahuje žádné parametry.
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru