Delay

EVENTIDE MicroPitch

Kytarový efekt / HN229378
Eventide MicroPitch Delay přichází se skrytou přísadou mnoha známých nahrávek – jemným posunutím ladění/výšky tónu, které dokáže vytvořit parádní prostorový stereo zvuk. Kytarová sóla tak mnohem jednodušeji vyniknou v mixu a pasáže s čistým zvukem kytar získají nový objem/zvukovou dimenzi. A nemusí zůstat u kytar - MicroPitch Delay dodá větší lesk zpěvu, klávesovým nástrojům, bicím, smyčcům, dechovým nástrojů atd.

Jedná se o poměrně komplexní delay/chorus/modulation efekt s širokými možnostmi zvukových nastavení pomocí ovladačů s primárními a sekundárními funkcemi a pěti vestavěnými presety s parádními atmosférickými/sci-fi zvuky na vlnách efektu delay obohaceného o reverb a modulaci. Přes USB lze nahrávat softwarové updaty z aplikace Eventide Device Manager (EDM), kde můžete listovat a vybírat z podstatně širší zvukové databáze presetů. Pomocí Mini USB rozhraní nebo propojovacího MIDI to TRS kabelu či MIDI převodníku propojíte MicroPitch Delay s MIDI zařízeními (přes MIDI lze pracovat se 127 presety). Active Footswitch pedálu pracuje v režimech Latch nebo Momentary, druhý spínač nabízí funkci tap tempo. Užitečnou funkcí je jistě i vstup pro externí expression pedál, ke kterému lze přiřadit libovolnou kombinaci parametrů a změnou polohy pedálu v reálném čase měnit charakter zvuku.

Pedál nabízí jeden mono/stereo vstup (TS/TRS) a dva výstupy (Mono/Stereo). Nastavením přepínače Guitar/Line Level optimalizujete pedál pro práci s kytarami, syntezátory, efektovou smyčkou nebo DAW rozhraním. V rámci bypass zapojení pracuje v režimech Buffered, Relay, DSP+FX nebo Kill dry. K napájení pedálu slouží 9V adaptér (200mA /Center Negative) - není součástí balení.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt je teď nedostupný.
Funkce
  • Ovládání 2x FS, Mix/Tone, Pitch A/Delay A, Pitch B/Delay B, Depth/Mod, Rate-Sens/Feedback, Pitch Mix/Out Lvl, Mono/Stereo switch, Guitar/Line level switch
  • True Bypass Ne
Vlastnosti
  • Typ efektu Delay/Chorus
  • Napájení 9V Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono/Stereo, 1x Expression, 1x USB
  • Výstupy 2x Mono (Stereo)
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ne
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru